Acil Rüya Yorumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafik

Kayıtlı Üye
Dün gece yine çok kötü bir rüya gördüm. Ormanlık bir alanda arabamla gidiyorum. karşımda bir tane köpek vardı ve bakışları beni korkuttu. Sonra üzerime gelmeye başladı. Ben ters istikamete gideyim derken, bu sefer tamamen bir köpek sürüsü üzerime geliyordu. Korktum. Tam yaklaşmıştılar ki, uyanmak istedim. Ancak, bu sefer bir bakış beni (anlam veremediğim) çok etkiledi. Karanlık bir süliet. Kıpırdayamıyordum. Kısa sürdü ve git diye bağırmak istedim. Ancak bağıramadım kısık birle "GİT" diyebildim. Sonrasında gitti ve uyandım. Uyandığımda vitrinin arkasına doğru hareket eden küçük bir karartı gördüm. Çok netti. BU NEDİR?

4

43887

Merhaba,herzaman dediğimiz üzere rüyalar kişiye özeldir,herbir sembol msj içerir hayatımızla yaşadığımız olaylarla ilintili olarak.Tavsiyem ilk önce bugünlerde yaşadığınız durumları irdelemenizi öneririm yada bilinçaltında saklı kalmış duygularınızı ...Daha sonra size rüyada gördüğünüz sembolik şeylerin sizin için ne anlama geldiğini bir deftere kayıt etmenizi mesela köpek size bir dostumu çağrıştırır yada düşmanı mı?Dediğiniz üzere bakışlarından kaynaklı size aksettirdiği duyguları artı eksi uyarıları...
Uykunuzda yaşadığınız diğer olay kıpırdayamama,bağıramama , kötücül varlıklar ,halisilasyonlar gösteren kişiye olayı gerçek gibi yaşatan ' karabasan 'günümüzde kullanılan bilimdeki adı ile de uyku felci durumunu yaşadığınızı gösteriyor ...

aslimcim

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda araç kullanmak bana iyi gelmiyor, genellikle sonra ki günlerde mutlaka sıkıntılı durumlar yaşıyorum. Asıl önemli olan uyandığınız zaman ne hissettiğiniz. İyi bir enerjiyle uyandıysanız rüyanın tabiri hayırlıdır. Hayra yorun bence.

grafik

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Bu tür rüyaları sık sık görmeye başladım. Zikir ve esmalardan sonra özellikle. Korku, iştahsızlık (ki gün içerisinde hiç bir şey yemesem acıkmıyorum), gece 1-2'ye kadar uyamayan ben, şimdi 12 gibi sanki zorla uyutulur gibiyim. olduğum yerde uyuyorum. Uyandığımda hiç uyamamışım gibi yorgunluk var üzerimde ve gözlerimin dış çevresinde kızarıklık oluyor. Gün boyu hep yorgun hisediyorum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Çarpılmış olabilirsin dikkat etmelisin.

Siz de yorum yaparken dikkat etmelisiniz, hangi bilgiye kaynaga ilme göre böyle bir seyi savunuyorsunuz ? Ayrica yorum yapmak icin yorum yapmayin üyeleri yanlis yönlendirmek ve onlari korkutmak hos bir sey degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...