Dün gece bir zat'a yazdığım yazı _

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm Hocam az önce sitenizi inceledim de , bazı cin karabasan olaylarını okurken ne gibi durumlar yaşanır bendede bazı şeyler mevcut...Mesela nazar ayetleri okurken esnemeler,gözlerimde kaşıntı sulanma zaman zaman, ve mide gurultusu v.s..bende ufaktan kendimden şüpheleniyorum ve uyanık halde bazen şekiller suretler karartılar görüyorum...örnek verecek olursak düz duvarda açılan başka bir alemin bir kaç saniye de olsa izlettirilmesi, geceleri uyuyacağım zaman tam uykuya dalmadan bir an öncesini düşünecek olursak ayaklarımdan sanki azrailin gelipte canımı çekiyor gibi bir his gelmesi... Ve en önemlisi geçenlerde yaşadım, gece 3 suları gibi uyandırıldım bir rüzgar geldi rüzgarda ıslık sesine benzer bir seste eşlik ediyordu..bedenimi kapladı rüzgar ve ben uyanık oldugum için sandım ki azrail canımı almaya geldi.başladım tekbire eşhedü enla ilahe illallah diyerek yalnız söyleyemedigim için dilim dönmedi ve bu rüzgarla gelen birisi başım ucuma dogru gecti suretini göremedim...ben tekbiri getirirken baş ucumdaki neyse yada kimse, avuç içiyle sırtımı sıvazlar bir vaziyette bana söyletti rahat bir şekilde tekbiri..sonra rüzgarıyla beraber gitti tekrar..ne oldugunu ANLAMADIM...bizimkilere anlatınca inanmıyorlar ve ben diyorum bende tuhaf bir durum söz konusu neye yormak lazım sizce...( Bu yazıyı dün bir hocaya yazdım şayet cevap alamadım arkadaşlar forumda yeniyim bazı yazıları okudum güzel paylaşımlar var ve çoğu benimde kafamda yer etmiştir çoğu zaman...Sizlere soruyorum bu yaşadıklarım sizce normal bişey mi?Aileme anlattıgımda bana deli muamelesi yapıyorlar bir açıklaması vardır elbet düşüncelerini alabilirmiyim...)

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Mesajım geldi mi farkında değilim ,ben zaman zaman o hissi yaşıyorum zaten uzun zamandır...Ve korkuyorum haliyle...

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Var mı arkadaşlar başka düşüncesini paylaşmak isteyen benimle...Ne gibi bir durum özetlenebilir bu yaşadıklarıma bakılırsa...

SeKaNg7

Banlı Kullanıcı
Olayları, metafizik olaylarına bağlarsan paranoyaklaşırsın haliyle.

Yazdıklarına bakınca sende azrail adlı fantastik kahramanın etkisinde kalmışsın.

Başına her ne gelirse azraile (sadece azrail olması gerekmiyor) bağladığın için bunları görüyorsun.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Olayları, metafizik olaylarına bağlarsan paranoyaklaşırsın haliyle.

Yazdıklarına bakınca sende azrail adlı fantastik kahramanın etkisinde kalmışsın.

Başına her ne gelirse azraile (sadece azrail olması gerekmiyor) bağladığın için bunları görüyorsun.

Paranoyaklaşma konusunda size hak veriyorum belki bir ihtimal kurgulamaktan olabilir...
Lakin (azrail adlı fantastik kahraman) kısmını kabul etmiyorum...

İlginiz ve görüşünüz için teşekür ediyorum.