yay kadını - terazi erkegi

tozasor

Banlı Kullanıcı
yay burcu kadını ile terazi erkegi uyumu nasıldır?

2017 yılının hangi ayında evlenmeli

ayların evliliğe etkisinin çok oldugunu düşünüyorum

4

43887

-Yay burcu ateş karekterlidir,Terazi hava karekterli...Terazi evlilik burcudur.Yay bekarlar burcudur:) eğer Yay evlenmeye karar verdiyse özgürlük aşığında sular durulmuş demektir.Terazi ve yay birlikteliğinde ,uygun bir evlilik çıkabilir ...Terazi Yayda aradığı heyecanı ,Yayda Terazinin kendine has güzelliğini,sosyalliğini ,hoşgörülüğünü cezbedecektir...
-Evlilik yılınız yada ayınız her iki çiftin horoskobuna hatta numarolojilerine bakılarak değerlendirilmelidir...:)

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Ben hava elementiyim ve ateş elementi olanlarla asla anlaşamam.Yay ve aslan tamaman zıt düşünce ve soğukluk oluyor aramızda.Onlarla evlilik hayali bile kötü.Tabi bu benim deneyimim yükselen burç birçok şeyi değiştiriyor.

4

43887

Ben hava elementiyim ve ateş elementi olanlarla asla anlaşamam.Yay ve aslan tamaman zıt düşünce ve soğukluk oluyor aramızda.Onlarla evlilik hayali bile kötü.Tabi bu benim deneyimim yükselen burç birçok şeyi değiştiriyor.
Sadece öz burcunuza göre yorum yaparak değerlendirmek yanlış olur,yükselen burcunuz ,ay burcunuz ,horoskobunuzdaki açılar vs vs.hepsi etkiliyor :)

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Sadece öz burcunuza göre yorum yaparak değerlendirmek yanlış olur,yükselen burcunuz ,ay burcunuz ,horoskobunuzdaki açılar vs vs.hepsi etkiliyor :)
Benim yükselenim Aslan yani anlaşmam gerekiyor literatürde ama yok hiç anlaşamıyorum hatta aynı ortamda bulunmak bile beni geriyor.Yay,Aslan ve boğa