Gördüğüm Rüyalar Ne Anlama Geliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Thavron

Banlı Kullanıcı
Merhabalar..

Cumartesi gecesi üzerimde yorgunluk ve halsizlik vardı uykuluydum ve uyuduğumda rüyamda bunları gördüm. Rüyada birden bire kapı gördüm birisi kapıyı zorluyordu çok acaip sesler çıkıyordu sanki deprem olur gibi sallanıyordu etraf ve sonrasında. Azrail, azrail, azrail, bağırıyordu yüksek sesde birisi diye kan ter içinde kalkdım kalkdığımda gözümü açmıştım ve gözümün önünden simsiyah birşey geçti ürperdim. Ve ne gariptir ki aynı rüyanın bi değişiğini cebrail içinde gördüm o rüyayı ise dün gece gördüm rüyalarımın anlamı nedir acaba. Sürekli düşünüyorum acaba ne anlama geliyor rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim. Sevgi ve ışıkla kalın.

ledunist

Kayıtlı Üye
rüyanızı daha detaylı ve net yazar mısınız ? tahminen uyandığınızda saat kaçtı ?

Thavron

Banlı Kullanıcı
Bu kadarını hatırlıyorum saat 12-1 arasıydı.

ledunist

Kayıtlı Üye
klasik rüya tabirlerinden farklı bir yorum getireceğim , rüyalar tabir edildiği şekilde gerçekleşir diyelim , Cebrailin Azrailden daha büyük mevki sahibi bir melek olmasına ve 2.gördüğünüz rüyanın görüldüğü gün itibariyle ilk rüyanın görüldüğü günden daha salih olması nedeniyle , ilk rüyanızdaki olumsuzluğu ikinci rüyanızın feshedeceğine yorumluyorum , meleklerle ilgili olması ve gün saat bilgileri nedeniyle rüyanız rahmani olduğunu düşünüyorum , meleklerin özellikleri nedeniyle çok fazla yorumlamıyorum , başınıza gelecek olan sıkıntının ,bir hayır vesilesiyle def edilmesi ya da sabırla atlattıktan sonra güzelliklere kavuşacağınız şeklinde benim algım
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا

ledunist

Kayıtlı Üye
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا

kgn

Kayıtlı Üye
eğer uyandığınızda korku nefret üzüntü gibi kötü duygular içerisindeyseniz bu rüya şeytani bir rüyadır bir daha olursa 3 kere besmele çekip yatmanızı tavsiye ederim

ruban

Kayıtlı Üye
Özel bir zikri niz yada Duanîz varmı yada daha önce bu isimler le araştırma yaptınızmı bilinç altı bir toprak gibi dir bir tohum atarsınız yéşerir

Thavron

Banlı Kullanıcı
Özel bir zikri niz yada Duanîz varmı yada daha önce bu isimler le araştırma yaptınızmı bilinç altı bir toprak gibi dir bir tohum atarsınız yéşerir
Evet bir kaç araştırma yapmıştım günlerdir bu rüyayı düşünüyorum ne anlama geliyor?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Artık cidden sıkmaya başladı,rüya yorumu konuları.
En az onlarca kez denildi ''Rüyanızın anlamını siz bulabilirsiniz,rüyanızın işaret ya da anlam içerip,içermediğini siz bulabilirsiniz.''
Rüya günlüğü tutun,her gördüğünüz rüyayı ayrıntısıyla yazın.Sonra tüm hepsini okuyun ve yaşantınıza bakın emin olun rüyalarınıza anlam vermeye başlarsınız.

Ehrimen

Banlı Kullanıcı
Merhabalar..

Sevgili thavron Azrail ölümün habercisidir rüyaların çoğunun anlamı olmaz bilinç altında ne kalıyorsa. Günlük hayatta yaşadığımız veya gün boyu yaşadığımız şeylerden bilinç altına yerleşen ne varsa artık onu görüyoruz. Dediğim gibi çoğunun anlamı olmaz kafanıza takmayın. Sevgi ve ışıkla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...