Başıma gelen gelene

fako

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizim arkadaşlar ile her zaman içtiğimiz bir yıkık yanmış harabe bir ev vardır buralarda yaklaşık 2 yıldır herkes orda içer içkisini falan bende genelde orada içerim orda dediklerine göre bir kaza sırada kadın ölmüş falan bizde tabiki korkarız ama ordan başkada içecek ıssız bir yer yoktur oraya gider içeriz keyif yaparız fakat bir gece çok sarhoşken küçük abdestimi yapmak için biraz evin içine girdim ve o sıradazemin çöktü bir kat aşağıya düştüm arkadaşlarım falanda ayakta duramıycak haldeler bana bakıyorlar biride geliyorum bekle dedi o sırada ben tamamen harabe yarı yanmış terlikler çökmüş duvarlar falan döküntü içinde yatıyorum kalkamıyorum çok içmişim duvarlarda hep arapça kağıtlar asılı ama normal yazıyla sanki bildiğimiz mürekkep ile yazılmış yani öyle korkunç bir şey yoktu ama düştüğüm yer birden arapça yazılarla doluydu sanki arapça harflerle resi çizilmiş gibi ama yok cin min değil sanki dua gibi kuran kursundan biliyordum biraz bildiğimiz süre ile doluydu duvarlar kağıtlarda süreler ma aşırı sanki bir deli gelmiş birden her yeri dualar ile kaplamış orda yaşamış gibi ama her yer iğrenç bir yanık kokusu doluydu ama ev yanalı olmuş 3 yıl 5 yıl ama sanki yeni yanmış gibi hala yanık kokuyordu neyse beni ordan çıkardılar ve ordan çıktığımdan beri başıma saçma sapan olaylar geliyor konu açtım az önce işte uyur gezerlik hatta ben kalktığımı bile hatırlamıyorum bildiğiniz kalkmışım anneme babama bağırmışım sonraki gün sohbet etmişim onlarla ama ben uyandığımı bile bilmiyorum sonra 1 hafta önce eve giderken bir adam gördüm yani normal bir insan bildiğiniz montlu gömlekli bildiğimiz işten gelmişe benziyordu yolun köşesinde sanki sigara yakmaya çalışır gibi ağzına bir şeyler yapıyor kendi ağzına işteparmağını emiyor gibi sonra bir anda bende hiç takmadım yaklaştım önünden geçerken bir anda üstüme bi koştu gibi oldu bende o sırada ne varsa saydırdım korkudan ama ilk adımını attığı an bir anda kayboldu ve arkasında hafif bir böyle sigara dumanı gibi iz bıraktı ve kayboldu büyük ihtimal uyukusuzluktan diye düşündüm ama uyuyorumda biraz ilaçlar ile psikolojik diye düşünüyorum yakında psikoloğa gideceğim inşallah psikolejiktir fakat burayada sormak istiyorum benim çevrem hep namazına sadık kişilerle doludur sadece belirli kişilerle biz böyle şeyler yaparız içeriz ama asla cin çağırma işte dalga geçme sarhoşken bile hemen o konuyu kapatırız ancak o adamıda nasıl psikolojik sebepden gördüm bilmiyorum yani ayak üstü halisülasyon görecek kadar bir sorunum yok adam ordaydı eminim ve eve geliyordum saat 9 civarı yani orda olduğuna eminim bunlar neden geliyor o duvardakiler büyü falanda değildi bildiğimiz sübaneke gibi dualar yazılıydı tüm duvarlarda yani büyü falanda olamaz

Love Song

Banlı Kullanıcı
O evde ne içtiğini sorbilirmiyim? Belki onunla alakalı olabilir :D

Neyse,eğer yaptığınız şeyleri hatırlamıyorsanız kesinlikle bir doktora gitmeniz lazım anlattığınızdan anladığım kadarıyla kişilik bozukluğu yada çift kişilikli olma ihtimaliniz olabilir tabi ki düştüğünüz zaman kişilik bozukluğu tetikleyecek bir darbe almış olabilirsiniz.

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Icki ve ilac kullanan kisilerin diger boyut varliklarinin ziyaretine ugramalari sansi diger kislerden daha fazla oldugunu biliyormuydunuz? Cunku anlatilanlara kimse inamiycaktir ve doktora git diycektir!!

fako

Kayıtlı Üye
Sadece içki içtim 3 yıllık bir spor geçmişim var yani ringe çıktım dövüş sporlarında ve sağlık kontrollerinden yanı sıra geçen senede bir psikolejik muayneden geçtim kazadan sonra bir psikolejik sorunum yok denildi daha önceden madde kullanmadım ama uyuku ilacı olarak psikomatik düzenleyici kullanıyorum uyuku düzenimin yerine gelmesi için ancak ordaki adam %100 tamamen gerçekti eminim bundan eminim o bir varlık olsa neden görünsün bana hiç uğraşmıyorum varlıklarla sohbetlerini bile etmem sanki ışınlandı gözümün önünde