rüyamın anlamı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sell96

Kayıtlı Üye
size aylar once gordugum bir ruyayi anlaticam, hala etkisinden cikamadim surekli aklimi kurcaliyor. ben bursada yasiyorum ve istanbulda bi arkadasim var cok yakin. ruyamda ben istanbula gidiyorum ve bu arkadasimla bulusuyoruz sonra ben kendi kendime eve nasil donucem diyorum birden kendimi babamin kullandigi bi arabada buluyorum, icinde ben babam ve kuzenim var. arabamiz arizalaniyo, babam da ormanlik bi yere suruyo saat baya gec. karsida bi ev beliriyo sari isiklari var bir suru kisi var bahcede, bu kisilerin insan olmadigini biliyorum ama ne olduklarini kestiremiyorum, iclerinde yasli bi adam var sadece o insan, bize kalicak yer veriyo ve bi kabileden oldugunu soyluyo. sabah oluyo babam ben ve kuzenim gezmeye cikiyoruz, yolda yururken yanimizda atı olan bi adam var babama nerden geldiniz diye soruyo, biraz daha ilerliyoruz at babamin yanina dogru ilerliyo ben de attan korktugum icin arkadan arkadan yuruyorum, sonra at ayaga kalkiyo insan sekli aliyo, kafasi elleri ve ayaklari hala ayni. avuclarini birlestirmis, ellerinin arasinda sim gibi tozlar var, bu tozları yere dokuyo ve yazilar olusuyo, babama diyo ki "burda yazanlari yaparsan istedigin her seye kavusursun" kuzenim de o yazilari elleriyle kapatmaya calisiyo benim gormemem icin. basit bi ruya da olabilir bu biliyorum. sizden ricam fikrinizi belirtmeniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ne yazıyordu? Göremediyseniz rüyanın anlamı kalmıyor.

AJA

Elit Üye
Öyle rüyalar vardır ki 20 yılda geçse çözemezsiniz.Eğer çözemediysenizde öyle olması gerekiyordur bir süre daha.

han__ozan

Banlı Kullanıcı
bazen bazı rüyaları bir zaman geçtikten sonra anlıyosun... etkisinde kaldıysan illaki vardır bi anlamı zamanla kendiliğinden çıkar o zaten ...ama çıkanlarla rüyayı ilişkilendirip yorumlamak sana kalmış... :)

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
Isminiz yaşınız ve rüyayı gördüğünüz tarih ve mevsimin önemli olduğunu düşünüyorum, paylaşırsanız ..?

sell96

Kayıtlı Üye
16 yaşındayım tarihi tam olarak hatırlamıyorum ama bu sene ağustos ayı sanırım

daydreamer

Kayıtlı Üye
yazıların ne olduğunu hatırlamaya çalışmanız boşuna çünkü o yazılar babanız için, sizin için değil.
yaşadığınızdan daha büyük bir şehre gitmek yeni fırsatlar veya imkanlara işarettir.
kendinizi babanızın arabasında bulmanız babanızın size tahmin etmediğiniz bir işte yardım edebileceğini gösteriyor.
rüyanız babanıza bahşedilen nimetlerden sizinde faydalanacağınıza işaret ediyor, rüyalarınızda sadece kendinizle ilgili değil yakınlarınızla ilgilide imgeler görebilirsiniz.
bu rüya daha çok babanızla ilgili imgeler içeriyor ne yazıkki kendinize yormanız doğru sonuçlar vermeyecektir.
diğer rüyalarınız için yorum isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Kuzenim yazıları kapatmaya çalışıyordu demişsiniz bu benim şahsi düşüncem kuzenininizin ağzını arayanilirsiniz

bluecat

Kayıtlı Üye
Size macera gibi gelen işlere girmeyi düşünüyorsunuz, kuzeninizin sizin görmemeniz için yazıyı kapatması ailenizin bu işleri onaylamayacağını düşünmenizden, fakat macerada başarısız olursanız ailenizin size destek olacağınızı da biliyorsunuz, babanız sizin için hayranlık uyandıran bir karakter, o her güçlüğün altından kalkabilir, sizin başarısız olduğunuz bir konuda o başarabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...