Demonlar Hakkında En Çok Sorulanlar

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bunu okudum forumdaki arkadaşlarada yararlı olur diye düşündüm... :)

soru: ayini (cagirma ayini) gercekle$tirdim fakat demon bana gorunmedi
cevap: insanlardan bu konu hakkinda bircok mail aldim. bir kac deneme sonrasinda demon tamamen gorunmu$ ve ayin de ba$arili olarak devam etmi$. eger boyle bir sorununuz varsa bunun sebebi yeni oldugunuz veya fiziksel olarak demonun benligini hissetmeye hazir olmadiginiz icindir. sabir ve azim size ba$ariyi getirecektir. $eytan, sabri olanlari daha cok benimser.

soru: demonun cagirmayi duyup duymadigini nereden bilebilirim?forum
cevap: yine, bu yeni oldugunuz icin kar$ilacaginiz bir sorundur. ayindeki tefek $eylere, mesela mumlara, tutsulere, esanslara ve sunaktaki $eylere dikkat edin. bazen, eger yeterince aciksaniz demon size fiziksel olarak da dokunacaktir. demonlar genelde bize ruyalarimizda gorunmeyi beklerler. e$yalar hareket edebilir veya kapilar acilip kapanabilir. sadece acik ve tetikte olun.

soru: eger dogru renkteki mumlari bulamazsam ne olur?
cevap: yapabildiginizin en iyisini yapin. en yakin renkleri secmeye cali$in. etrafinizdaki diger dinin baskin oldugunu ele alirsak (burada ki$isel yorumumu da katiyorum) ve onlarin siyah ve benzeri renkteki mumlarin sati$inda etkili oldugunu varsayarsak her renkte mumu bulmak biraz zorla$icaktir. unutmayin ki, emeliniz ve kalbinizde varolan inanc, mum renginden daha onemlidir.

soru: demonlar sadece geceleri mi cagirilabilir?
cevap: ilk cagiri$inizda gece olmasi onerilir. cunku genelde geceleri sessiz ve bu tur cali$malar icin daha elveri$lidir. beynin mistik cali$an tarafi dogal olarak gece cali$maya daha elveri$lidir. bir kere demon ile ileti$ime gectiginizde, bundan sonra istediginiz zamanda telepati yoluyla (demon zittini du$unmuyorsa) yeniden baglanti kurabilirsiniz. zaten bunu bilmenizi saglayacaktir. eger o anda demon me$gul ise sizi bir gun icerisinde yeniden haberdar edecektir.

soru: demon cagirmak icin her zaman eksiksiz bir ayin mi yapmam gerekir?
cevap: hayir. bir ili$ki kurulduktan sonra sadece demonu du$unerek ve ona konsantre olarak, sigiline ihtiyac duymadan sadece du$unerek telepatik olarak istediginiz zaman demonu cagirabilirsiniz. eger size gorunmez ise, size neden gorunmedigini belirtir. ali$ik olmadiginiz bir demonu cagirmak icinse, her zaman ayini eksiksiz yapmalisiniz.

soru: demon cagirdiktan sonra agri, titreme, a$iri guc vs. hissediyorum.
cevap: demonlar insanlarin kat ve kat uzerinde bioenerji ta$irlar. her yakinla$mada bu farkli bioenerji yuzunden degi$ik sonuclar dogabilir. vucutlarimiz buna ali$kin olmadiklari icin demonla goru$tukten kisa bir sure sonra bedenimizde degi$ik tepkiler gozlemleyebiliriz. meditasyon ve temkin ile kendimizi geli$tirdigimiz takdirde demonlarla goru$tukten sonra bile bu tur sorunlar ortadan kalkacaktir.

ALINTIDIR.

Faros

Kayıtlı Üye
Eger davet yapmissaniz ve enerjisel olarak yorulmussaniz bu demona delalet degildir, davetin basarili oldugunu dusunmeyin. Her davette enerjisel olarak biraz yorulursunuz.

Yeteri kadar meditasyon ve temkinle bile bu sorunlar kalkmiyor, çunku davet basarili oldugu an çok çok asiri bir enerjiye maruz kaliyorsunuz, ayni radyasyon gibi. Ve bu sizde kalici sonuçlar birakabiliyor.