rüyamın anlamı ne olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melezez

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar. dün sabah rüyam da annemle bahçedeydik aslın da mutfaktaydık birini gördüm bi anda bahçeye çıkmıştık ve gündüz olmuştu. yaşlı bi kadın var dı baya korktuk görünüşünden . ben kadını kovmaya çalıştım ve annemi korumaya kadının elinde sopa vardı. ben bağırınca kadına anneme doğru fırlattı. ama sopa duvara değdi bumerang gibi kadına gitti bende kadına yaklaştım işin yaşlığını çakınca oda beni çağırdı pis pis bakışlarıyla ben de istem dışı gitmek zorunda kaldım. kadın bana sarılınca bende korkuyla beraber kendimden geçtim ve uyandım ama uyandığımda kadının sesi geliyodu bi şeyler mırıldanıyodu. ve uyandığım da bedenim sızlıyodu. ondan önce de rüyamda siyah bi kedi gördüm evin içindeydi. ne demek bunlar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Gordugunuz ruya size bir uyari olarak verilmis, etrafinizdaki yada daha dogurusu size yakin olan bir ahbabiniz yada arkadasinizin size yapicagi umulmadik bir zararini haber vermektedir. Ruyanizdaki kadinin dis gorunusu gercek hayattaki yakin dostunuzun ic halidir ve dis halide tamtersidir yani guzel sevimli bir gorunuse sahib olmaktadir. Gordugunuz siyah kedi ise etrafinizi sarmis olan negative enrjinin guclendigini gostermektedir, negative enerji sizi sevmeyen kisi yada kisiler tarafindan gonderilmektedir. Yani sozun kisasi; kendinize dikkat ediniz, sosyal hayatinizi gozden geciriniz,herseyi herkesle paylasmayiniz.

melezez

Kayıtlı Üye
büyü yapılmış olabilir mi acaba çünkü etrafım da böyle insanlar var. ama rüya cidden çok sarsıcıydı bildiğin iliklerime kadar hissettim bayıldım gibi sanki o esnada büyü yapılmış olabilir mi?
teşekkürler.

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Eger buyu akliniza geliyor ise, bence siz kendinizi ve evinizi koruma altina aliniz. Hayatta hersey mumkundur ve ne yazikki hersey insanin basina yakinlarinin tarfindan yapilan kotuluklerden gelmektedir.Evinizde lavanda kokusunu eksik etmeyiniz ve surekli Tanri'nin olumlu enerjisini davet ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...