Astralde Dünyanın Görünüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizlim

Kayıtlı Üye
Şimdi dünyaya astral taraftan baksak, astral tarafta da enerjiler göründüğüne göre,

Yolda yürüyenlerin(fiziki) ruhları yürüyo olarak(astral) görünür mü? Yada nasıl görünür?

Eğer öyle görünüyosa dünyayı (fizik alemi) hiç bilmeyen bi varlık gelip baksa

"Aa burdaki varlıklar neden böyle hareket ediyo" demez mi?

Bu mantığa göre ruhlarımız biz yürürken astral görünüşte bizim gibi hareket etmemesi lazım.

Peki ya nasıl hareket eder?

Denizlim

Kayıtlı Üye
Bildiğimiz kadarı ile ruhlar yol katetmez takabül eder. Yani gitmek istediği yerde varlık gösterir. Bunun fiziki alemdeki kısmı biraz mualla. Araştırdım bulamadım

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yolda yürüyen canlı bir insanın ruhu gözükmez fiziki bedeni gözükür. Ölü olup bu dünyada olan bir ruh hiç görmedim buna inanmıyorumda. Bazı varlıklarda insan şeklinde ama enerji olarak görülür belki bunlara ruh deniliyor olabilir. Bunlar kendi yorumum videoyuda birazdan izliyeceğim.

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
ben hala astral denemesi yapıyorum yıllardır çıkamadım artık çıkmak istiyorum o boyutu merak ediyorum :( uyurken ki bildiğiniz en etkili yöntem ne ? ışınlanma ip e tırmanma falan bunları denedim hala olmadı ..

Denizlim

Kayıtlı Üye
Videoyu izledim fakat sorumun cevabı olmadı.

Astral taraftan bir varlık dünyanın astral katmanına baktığı zaman maddeyi değil enerjiyi görür. Maddeyi görse bile enerjisiyle birlikte görür.

Ruhlarımız da birer astral(fiziksel olmayan) varlıklardır. O varlık yolda yürüyen birine baktığı zaman onun ruhunu görür mü görmez mi?

Hadi gördü diyelim bu ruhun neden kendisi gibi hareket etmediğini düşünmezmi?

kıvep

Banlı Kullanıcı
ben hala astral denemesi yapıyorum yıllardır çıkamadım artık çıkmak istiyorum o boyutu merak ediyorum :( uyurken ki bildiğiniz en etkili yöntem ne ? ışınlanma ip e tırmanma falan bunları denedim hala olmadı ..

Astral seyahat birazda kendiliğindn oluyor. Benim yöntemim denizde dalgalanma şeklinde. Forumda paylaşmıştım bir zaman.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Konumu baltalamazsanız sevinirim moderatör astral seyehatle ilgili mesajları silebilir mi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Videoyu izledim fakat sorumun cevabı olmadı.

Astral taraftan bir varlık dünyanın astral katmanına baktığı zaman maddeyi değil enerjiyi görür. Maddeyi görse bile enerjisiyle birlikte görür.

Ruhlarımız da birer astral(fiziksel olmayan) varlıklardır. O varlık yolda yürüyen birine baktığı zaman onun ruhunu görür mü görmez mi?

Hadi gördü diyelim bu ruhun neden kendisi gibi hareket etmediğini düşünmezmi?
Hala insan bedeni, madde dünya derken, ruh ve manevi dünya demek olmaz. Sıvı damla içindeki kuruluktan bahsetmek gibi olur.

Gelelim görünüme, evet insan aynı anda bedenli ve bedensiz varlık türündendir. Her iki varlık biçimi de farklı görünür.
Bir varlık benim ruhumu görebilir ama o varlığın rütbesine göre de bulunduğu boyuta göre de ruhumun görüntüsü değişir. Sabit bir enerji değil bu, kendinde ruh beden içrek bedeninde sonsuzluğa sahiptir bu sebeple zaman-mekan büzüşmesine sahip olduğu için, görünümü de zaman-mekan enerjisine daha yakın duranlara karşı daha hızlı gelir. Işık hızında bir hız bize nasıl daha hızlı geliyorsa aynı. İstediği kadar benim ruhumdan farklarını desin o varlık, ben nasıl fotona yetişemiyorsam şimdilik insan bedenli olarak, o da bana yetişemez. Yetişebilen varlık zaten bu soruyu sormaz.

Peki biz insanlar Dünya'nın enerji halini görebilir miyiz? Elbette görebiliriz.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Anladım çok teşekkür ederim. Peki 3. boyuttan bi varlık nasıl görür? Yani 3. boyuttan bi varlık ruhumuzu bedenimiz şeklinde görmesi gerekir.

Yani asıl sormak istediğim şu. Biz türkiyeden amerikaya gitcez diyelim. Ruhumuz bizimle birlikte uçakta mı hareket eder?

Yoksa ruhumuz aslında hiç hareket etmez mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anladım çok teşekkür ederim. Peki 3. boyuttan bi varlık nasıl görür? Yani 3. boyuttan bi varlık ruhumuzu bedenimiz şeklinde görmesi gerekir.

Yani asıl sormak istediğim şu. Biz türkiyeden amerikaya gitcez diyelim. Ruhumuz bizimle birlikte uçakta mı hareket eder?

Yoksa ruhumuz aslında hiç hareket etmez mi?

Bizim anlayabileceğimiz veya kavrayabileceğimiz bir hareket olmaz bu. Ruh hem her yerdedir, hem de bedenindedir. :)
Işık hızı falan unutalım, düşünce hızını da aşalım, hakikaten madde beynimizin kavrayamayacağı bir hız bu. Daha fazlası için tamamen enerjiye dönüşmesi lazım beyin hücrelerinin, bu da bedensizleşmektir yani ruh beden olmaktır.. Olmadan anlayamayacağımız şeyler var.**
Ruh bu yüzden bizim için hem hareketli, hem hareketsiz, hem de bu tanımların ikisi de olmayan bir tanımdadır.

** Bir Hint mitolojisi anekdotu. keyifli biçimde, o şey olmadan anlayamayacağımızı anlatan bir anlatım yazayım. Kahraman isimlerini hatırlamıyorum tam olarak..
- Çok eski zamanlarda, göksel saraylarında oturup dünyayı izleyen iki tanrı varmış. Biri diğerine domuzları gösterip, ''çamur ve kendi pislikleri içinde yuvarlanıyor ve kahkahalar atıyorlar! Şaşılacak şey sen ne dersin? demiş. Diğer tanrı da izlemeye başlamış ve aynı şeyi düşünmüş.
İki tanrı bu meseleyi konuşup anlayacağız diye belki 1000 yıl geçmiş. Olacağı yok! Karar vermişler, sırayla biri domuz olacak ve aralarına katılacak. Bir süre sonra tanrı formunda olan domuz formundakini tekrar tanrı yapacakmış.
Biri gitmiş. Tanrı formundaki hayretler içinde gözlemlemiş. Az evvel tanrı olan şimdi şen kahkahalar atıp dışkı içinde yuvarlanan bir domuz. Meraktan çatlayarak hemen tanrıyı eski formuna sokmuş.
-Ne oldu! Neden o kadar keyifliydin haydi anlat!
-Hatırlamıyorum.. Tek bildiğim çok mutlu olduğumdu, yaşaman lazım.
Böylece diğeri de domuz olmuş, aynı şen domuzcuk, geri haline çevrildiğinde onun da aklında sadece çok mutlu olduğu kalmış.. :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konumu baltalamazsanız sevinirim moderatör astral seyehatle ilgili mesajları silebilir mi

Astral seyahatti bir insanın görüşünden anlattım. Sorunzun cevabını alamadıysanız daha net sorunuz yada anlamadığınız yeri söyleyiniz. Konu baltalamak nasıl oluyor? Burada kişiye yada konuya özel hizmet sunulmuyor ki. Bir konu açıldığında herkes bildiğini söylüyor. Neyse ki sevgili chillout cevabıyla sizi bu karmaşadan kurtarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...