rüyami gercekmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Modi

Kayıtlı Üye
O zamanlar üniversite ogrencisiydim. Sıcak bir agustos gecesi. Dedemin evindeydim, haftasonlari onlarda kalmak hoşuma gidiyordu. Gec saate kadar kitap okumuştum, sonra biraz televizyon izlemiştim. Kafam gayet rahatti, çokta sürücü bir film izlemiştim keyfim yerindeydi kisacasi.
Gece saat 2 2-30 gibi yattım. Dedemlere gittiğimde oturma odasında yatıyorum. Birden bire nasıl olmuşsa gözlerimi açtım (yada acmadim, ruyaydi belkide bilmiyorum). Odanın tam ortasında bir adam duruyor. Yeşil cübbe yeşil sarık giymisti. Kendisi 45-50 yaşlarında görünüyordu.kir saçları kır şakaları vardı. Ama en dikkat çekici yani gözleriydi. Hayatımda öyle gözler görmemiştim. Parlak çiğ yeşil idi gözleri.
Hareketsiz duruyor beni izliyordu. Ben hareket etmedim o anda şok geçirdim galiba. Sadece göz kapaklarımi oynatabiliyordum ve sirtimda süzülen buz gibi terleri hissediyordum.
Böyle biraz bakistiktan sonra bana yaklasti. Ben sol tarafimda yatar vaziyetteydim. Bsya yakin bir mesafeye geldi 25 cm falan Benim yuzumun hizasına egildi gözlerini gözlerime dikti ve birden bire kahkaha atmaya başladı. Ben hala civilenmis gibi onu izliyorum. Ne yerimden kalkabiliyorum nede sesim çıkıyor. Bana baya kırıcı sözler sarfetti. Bu ne kadar sürdü bilmiyorum sonra kahkaha ata ata duvarlara zipladi, vitrine tırmandı, en son orta sehpanin üstüne çıktı kendi etrafında dönmeye başladı yeşil kıyafeti siyaha dönüştü duman oldu kayboldu.o anda ezan sesini duydum ayildimmi uyandimmi bilmiyorum ama yataktan firladim dedemlerin odasına gittim orda yattım
Sizce bu Neydi?
Resim eklemeyi bilmiyorum umarım eklenmiştir
Böyle birşeydi

http://1.bp.blogspot.com/-ga2ICkqph...CoEHg/s400/tumblr_m8z1ksogIY1qft3klo1_500.png

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Karabasan ihtimali yüksek diye düşünüyorum yani uyku felciden uyur uyanık arasında bunu yaşamışsın genelde bu kadar gerçekçi şeyleri hamile kadınlar yaşıyor hep anlatırlar annemede olmuş bana hamileyken beyaz ağzı olmayan bir adam tek eliyle kaldırıp duvarlara çarpıp sürtmüş sağa sola uyandığımda heryerim acıyordu dedi karabasandı dedi küçüktüm biraz ozamanlar ama hala hatırlarım yani olağan şeyler gerçek olmadığını en azından ben söyleyebilirim.

Modi

Kayıtlı Üye
Yani tıpta Sleeping paralsys uyku felci dedikleri şey olabilir diyorsunuz.

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
karabasan esnasında gözlerini açarsan bu tür şeyler görebilirsin.banada oldu karabasanın geldiğini hissetmiştim zaten gözlerimi açim dedim ve abimi karşımda vampire dönüşmüş bi şekilde bana bağırırken görmüştüm.

Modi

Kayıtlı Üye
karabasan esnasında gözlerini açarsan bu tür şeyler görebilirsin.banada oldu karabasanın geldiğini hissetmiştim zaten gözlerimi açim dedim ve abimi karşımda vampire dönüşmüş bi şekilde bana bağırırken görmüştüm.

Korkunc.
Ama bence bu farklı birsey. Karabasan konuşurmu, yada ustune karabasan çökmüş insan gözlerini açabilirmi

Ben o anda korkudan dondum kaldım , yani felç gibi bişey değildi hani insan şok gecirince ayaklarinin bağı çözülür a öyle birsey

La-edri

Kayıtlı Üye
Modi, sizinki daha cok yakaza hali bu hallerde varliklarin görülmesi muhtemeldir.

Modi

Kayıtlı Üye
Yakaza hali hakkında bilgim yok biraz Google'dan arastirayim. Teşekkürler.

Faros

Kayıtlı Üye
Karabasan goren insan tabiju gizlerinu acabilir. Bana ayaktayken olmustu.

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
Korkunc.
Ama bence bu farklı birsey. Karabasan konuşurmu, yada ustune karabasan çökmüş insan gözlerini açabilirmi

Ben o anda korkudan dondum kaldım , yani felç gibi bişey değildi hani insan şok gecirince ayaklarinin bağı çözülür a öyle birsey

Aynen yaşadığım olay anlattıgın gibi oldu zaten bende donup kaldım.her tarafım diken diken.yaptığım tek şey gözlerimi kapamak oldu ve açınca karşımda hic bise yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...