O Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bu rüyayı göreli 2 3 ün oldu. Şöyle bir rüya;
4 5 tane siyah kapşonlu yüzü görünmeyen birileri vardı. Bir küçük kız elimden tutup biz iyiyiz bizimle arkadaş ol dedi.
Bunu bilgili bir ablaya anlattım bana cinlerle ilgili olduğunu söyledi. Rüyama girip beni ele geçirmeye çalışmışlar. Sizce bunun tarifi bu rüyanın anlamı nedir ??

4

43887

Benim fikrimce her görülen rüyayı cinlerle ilişkilendirmek yanlış bir tutum diye düşünüyorum ki zaten rüyanızda size bir şekilde görünen varlıklar kendini bir şekilde hissettirir anlarsınız,bu tür yanılgılara çok fazla kapılan insan var özellikle bu gördüğünüz rüyaların sürekliliğine de dikkat edin, bilinçaltı o kadar çok şeyi belleğimizde saklıyorki ...

Kişilik

Kayıtlı Üye
Sizin içinize şeytan kaçmış hemen imama gidin ve şeytan çıkarma yapsın sonra beraber kiliseye gidip namaz kılın her görülen siyah kapşonluya cin diyosunuz cinlerin işi gücü yok sizinle uğraşıcak 3-4 sene bir şey yapmadılar sen şimdi tekrar kurcalarsan yine gözükürler tabi cin ise %100 eminim ki cin değil ifrit de değil şeytan da değil bir film izlemişseniz onun etkisidir bilinç altınıza verdiği mesajdır yani düşünün cinsin rüyaya giriyorsun ve onu ele geçirmek istiyosan ve 4 yıl birşey yapmıyosun

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Aslında onlar iyi varlıklar elinden tutan kız da iyi birşey korkma maalesef her kapşonluyu kötü olarak bilinçaltımıza işledikleri için şüphe duyuyoruz cinler kapşon giymezler genelde kahverengi yada gri küçük varlıklardır hepsini ayırt edebiliyorum bende görüyorum

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Sizin içinize şeytan kaçmış hemen imama gidin ve şeytan çıkarma yapsın sonra beraber kiliseye gidip namaz kılın her görülen siyah kapşonluya cin diyosunuz cinlerin işi gücü yok sizinle uğraşıcak 3-4 sene bir şey yapmadılar sen şimdi tekrar kurcalarsan yine gözükürler tabi cin ise %100 eminim ki cin değil ifrit de değil şeytan da değil bir film izlemişseniz onun etkisidir bilinç altınıza verdiği mesajdır yani düşünün cinsin rüyaya giriyorsun ve onu ele geçirmek istiyosan ve 4 yıl birşey yapmıyosun
Film izlemedim bir ikincisi bu rüyayı aynı gece 5 kişi gördük peki hepimiz mi film izledik içimize cin girdi Syn.Kişilik ?!?!?!

Aslında onlar iyi varlıklar elinden tutan kız da iyi birşey korkma maalesef her kapşonluyu kötü olarak bilinçaltımıza işledikleri için şüphe duyuyoruz cinler kapşon giymezler genelde kahverengi yada gri küçük varlıklardır hepsini ayırt edebiliyorum bende görüyorum
Haklısın biz o gece onlardan konuşmuştuk peki bu yüzden olabilir mi?

Ben tam anlatamadım galiba. Biz bu rüyayı aynı gece 5 arkadaşımla gördüm. Ve bu beni biraz ürpertti. Aynı kız aynı kapşonlular kısacası rüyalarımız aynı...

Kişilik

Kayıtlı Üye
Ben tam anlatamadım galiba. Biz bu rüyayı aynı gece 5 arkadaşımla gördüm. Ve bu beni biraz ürpertti. Aynı kız aynı kapşonlular kısacası rüyalarımız aynı...

Film izlemedim bir ikincisi bu rüyayı aynı gece 5 kişi gördük peki hepimiz mi film izledik içimize cin girdi Syn.Kişilik ?!?!?!

Film izlemedin 5 kişi aynı rüyayı gördünüz o zaman sizi kutlarım rüya kardeşisiniz artık.5 kişi aynı rüyayı ve aynı kızı gördüyseniz dua edinde cin olsun

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Film izlemedin 5 kişi aynı rüyayı gördünüz o zaman sizi kutlarım rüya kardeşisiniz artık.5 kişi aynı rüyayı ve aynı kızı gördüyseniz dua edinde cin olsun
Herşey cinlerden ibaret değil şeytan var iblis var ifrit var melek var çeşitleri var bu ruhani varlıkların ve ben melek olduklarını düşünüyorum başmelekler gibi yani büyük melekler

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bu yaşıma kadar ne cinlerle işim oldu ne de diğerleriyle syn arkadaşlarım

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu yaşıma kadar ne cinlerle işim oldu ne de diğerleriyle syn arkadaşlarım

Rüyanızı bilen bir kişiye anlatıp rüya yorumu almanızı öneririm. Cin olabilir veya olmaya da bilir. Kesin bir şey söyleyemeyiz forum olarak. Ama bu kadar zaman size bir zararı dokunmamışsa unutmayı deneyin derim hayırlı günler.

Voy

Kayıtlı Üye
Herhangi bir varlık söz konusu olmadan da aynı paylaşımları yapan insanlar aynı rüyaları görebilir nedenini anlatmayacağım uzun uzun.Olmamıştır demiyorum ama bu da olabilir çok nadir rastlanan birşey değil.

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Bu rüyayı göreli 2 3 ün oldu. Şöyle bir rüya;
4 5 tane siyah kapşonlu yüzü görünmeyen birileri vardı. Bir küçük kız elimden tutup biz iyiyiz bizimle arkadaş ol dedi.
Bunu bilgili bir ablaya anlattım bana cinlerle ilgili olduğunu söyledi. Rüyama girip beni ele geçirmeye çalışmışlar. Sizce bunun tarifi bu rüyanın anlamı nedir ??

keşke arkadaş olup gitseydin beraber ne oldugunu anlardık hep beraber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...