Telkinli MP3

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Sa beyler sitede aradım bitane böyle konu gördüm o arkadaşta sanırım 5 6 tane mp3 koymuştu şimdi 27 tane telkinli mp3 vericem size içindekiler şunlar..

HTML:
1 İnternet bağımlılığına son        11 Telepati                        21 Sivilce önleyici
2 Görsel hafızayı arttırma             12 Boy uzatma                    22 Karizma arttır
3 Mutluluk                                13 Çakra kullanma                23 Eşcinsellik önle
4 Kolay ingilizce öğrenimi             14 Meditasyonu seviyorum           24 Astral Seyahat
5 Özgür ruh                              15 Mevlana telkini                 25 Ayetel Kürsi
6 Utangaçlık önleyici                   16 Nutuk telkinli                   26 Aura Görme
7 Ruh eşini bul                           17 Psişik Güçler                    27 Kalp çakrası kullanma
8 Ders çalışma                           18 Yaşlanmayı geciktirme       
9 Lucid Rüya                             19 Yeniyıl Telkini
10 Sigaraya son                         20 Panik atağa son

Virüs total taramıyor dosya boyutu fazla ben pc de tarattım sorun yok sizde taratırsınız başka biryerden indirmiştim.

İndirme linki : http://dosya.co/tn7rcxazs9db/Telkinli_Mp3_Albümü.rar.html

Xphoenix

Kayıtlı Üye
Bunları hangi durumlarda veya şartlarda dinlemeliyiz. Yeni başlayan birisi olarak merak ediyorum. Teşekkürler.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Ya bu Müzikleri dinleyince içime azda olsa huzur geliyorda bende işe yaramıyor hee : ))

batuhan185

Kayıtlı Üye
Yanlışım varsa düzeltin. Telkin veren ses ya duyulur ya da işitilmez bilinç altına geçer. Burada duyduğumuz telkin Türkçe değil. Pek işe yarayacağını zannetmiyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İşe yaramaz diye kendimizi şartlandırırsak işe yarayacağı varsada yaramaz.

ozmen06

Kayıtlı Üye
deneyen arkadaşlar varsa yorum atabilirmi bide ingilizceyse nasıl etki edecek

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ben kanser hastasi bi arkadasim icin saglikli olma ve esler arasi cinsel problem icin subliminal ses dosyasi arastiriyorum bulamadim bilen ve ya elinde olan varsa lutfen bana yollasin

NoRules

Kayıtlı Üye
denemeye çekiniyorsan yoruma gerek yok

ms56

Kayıtlı Üye
Gerçekten saçmalık kimse kusura bakmasın sivilce önleyici nedir ya

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Link çalışmıyor, şifa için telkin paylaşılsa iyi olur. İnternette kişiye özel telkin dosyaları hazırlayan siteler var isim söylendiği için telkin sırasında, daha etkili ama genel telkin dosyaları da faydalı düzenli dinlenirse.