İstihare rüyası yorumu lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Schmetterling

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bundan 20 gün önceye kadar kız arkadaşımla problem yaşadım aldattığından şüpelendim ve sonradan aldattığınıda öğrendim ama türlü türlü oyunlarla beni oyalayıp beni bekletti gittiğim falcılar herşeyimi bildi gelecekte ne yapmak istediğim kafamdaki soruları nefes bile almadan ardı ardına saydılar ve bana eninde sonunda döneceğini söylediler bende açık kapı bıraktım zaten baskasını sevdiğini zorla ağzından alsam bile bende onun bana dönüp dönmeyeceğini öğrenmek için istihareye yattım ilk gece bu yaşadığım olayları aramızda geçen muhabbetleri mesajlaşmaları gördüm ve sürekli ikna etme onu kendime çekmeye çalıştığımı gördüm ama zorlanıyordum ve uyandığımda yataktan kalkmak istemedim bir daha uykuya daldım yorgunluk çöktü üstüme 2. gece, gece karanlık bi zamanda kavga tarzı olaylardan kaçıyordum sonra bir cafe gibi bi yere oturdum yanımda kimler vardı hatırlamıyorum orada otururken yanımda 2 tane tombul siyah kedi yavrusu birbirleriyle oynuyorlardı bende bikaç kere sevdim ama pek pas vermediler bide kuyrukları kesikti sanırım bu rüyalarımı yorumlamada yardımcı olabilirmisiniz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sitede yetkili rüya yorumcusu yok. Olsa da rüyanızın bilinçaltı etkileşimiyle oluştuğu bariz. Uygulamaları yaparken duygular ne kadar az karıştırılırsa o kadar iyi olur. Bir hevesle bir şeyler yapıyorsunuz anlıyorum da bu işler öyle değil işte.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İstihare rüyası geleceği görmek için değil, bir şeye niyet edip hayırlı olup olmadığını öğrenmek içindir. Gördüğünüz rüyalar da sanıyorum psikolojik çünkü bu konuya fazla yoğunlaşıp beklenti içerisine girmişsiniz..

Kererm

Kayıtlı Üye
Chillout üyemize katılıyorum.Ayrıca falcılarada fazla güvenmeyin der susarım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Aslina bakarsaniz bu istihare olayi ciden yanlis yorumlaniyor, istihare ruya ile olmaz, ruya görünce sanki ruya sahibi birseymi anliyor onada yorumcu ariyor. ( Sözum illa konu sahibine degil )

istihare direk iletisimdir, istihare ruya ile ki hali sonradan dine girmistir, istihareyi destekleyen ayet ruya uyku demez tam aksine uyaniklik sarttir, namaz ve sabir diyor mesela, iyide o ayeteki namaz asla bildigimiz üzere 5 vakitteki gibi rukulu secdeli bir ritual degildir, salattir asli buda butun dunyevi seylerden siyrilip Allah'a yönelip talepde bulunmaktir bir konunun hayir mi yoksa sermi olacagi hakkinda bir ehemniyet istemektir, ve cevap direk kalbe iner yani kisinin ic alemine ve bu kesin bir bildiridir sasmaz, bu yuzden ayni ayetin destekledigi bir olay var heryigidin harci degildir der, her yigidin harci olmayan sey ise rabb ile direk irtibat kurmak cünki o hal salattir yani Hz. Ali'nin ben bir namaza durayimda ayagimdaki oku cikarzin dedigi hal acikamaliyat ama hissiyat sifir.yada Muhammed as'in salat sonrasi gözunu actiginda esi olan Aise'ye sende kimsin diye tebgi vermesi gibidir, salatta insan dunyayi ahireti unutur kompile bir zihin boslugu, iste bu her yigidin harci olmayan sey tabiri caiz ise..

Ama kisinin samimiyeti yuzunden ruyalara yansiyan seyler olabiliyor bu tip calismalar sonu onu inkar edemiyoruz fakat istihare ruya uyku vs degildir. Bunu söylemek istedim son gunlerde bu ikinci istihare konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...