Cin Daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ardq

Kayıtlı Üye
Abilerim,kardeşlerin ve saygıdeğer ablalarım.Bana cin çağırmak için davet verebilcek varsa özelden çok teşekkürlerimi sunarım.Cin görmek istiyorum.Bana bu konuda işin ehli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.Yaşım 23 Terazi burcuyu Agnostiğim Söylediklerimde çokda gerçekçiydim.Görmek ve konuşmak istiyorum.Forumda olsun gerek başka yerlerde olsun cin davetini hep yarım bırakmışlar veya bazı yerlerini vermemişler.Elinde tam davet olan varsa mesaj bekliyorum.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Tam davete benim de ihtiyacım var fakat malesef bu konuda yardım eden kimse yok. Sen cinleri görmek istiyorsun ben benim olanı görmek ama ikimiz de amacımıza ulaşamıycaz gibi. Tanıdığın bir hoca var ise para almayan sana suya daveti öğretebilirler o sırada görebilirsin yada internetten biraz araştır bir kaç şey yapman gerke bir iki tane taştı sanırım üzerine bir şey yazıyordun ve duası vardı o işine yarayabilir benden sana tek bu tavsiye çıkar şimdiden bol şans.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bu konuda kimse size yardım etmez görmek ve konušmak için davet yapılmaz. Davet yaptığınızda gelebilecek her tûrlû tehlikeye karsı bilgi donanımınız olmalı hangi tehlike derseniz sınırı yok herşey
Davetler kisiye özel olmalı ve diger ortalıkta geçen davetler belirsiz buda kişinin šanšına kalmış birsey kapıyı açıyorsunuz buda tecrübesi olmayan kisiler icin hayatının kumarı
Hįç asker gördüzmü operasyona silah,mûhimmatsız giden ?
Boyutsal olaylar imkansız degil ama görmek,konusmak istiyorum diye davet aramak kadarda basit degîl

cenkceza: Sizde benim olanlarla görmek icin yardım eden kimse yok diyorsunuz
Açtığınız konuyu okudum cevap yazma geregi duymadım acıkcası çünkü ihtimal olarak dahi görmedim
Yule,veya urum'a özelden ulasıp bakım talebinde bulunun var oldugunu iddia ediyorsanız öyle bir durum varsa cıkan sonuca göre yardimci olacaktir urum

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Abilerim,kardeşlerin ve saygıdeğer ablalarım.Bana cin çağırmak için davet verebilcek varsa özelden çok teşekkürlerimi sunarım.Cin görmek istiyorum.Bana bu konuda işin ehli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.Yaşım 23 Terazi burcuyu Agnostiğim Söylediklerimde çokda gerçekçiydim.Görmek ve konuşmak istiyorum.Forumda olsun gerek başka yerlerde olsun cin davetini hep yarım bırakmışlar veya bazı yerlerini vermemişler.Elinde tam davet olan varsa mesaj bekliyorum.

Merak ettim talepte bulunmanızın nedeni, agnostizm akımı çerçevesinde bir ispat elde edebilmek mi?

origanum

Yönetici
Böyle birşeyi bir daha soranı gördüğümde banlayacağımı söylemiştim ve sözümü tutuyorum. Konu açmadan önce sitenin iyice okunması gerektiği daha iyi anlaşılır böylece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...