Bilinçaltı istihare rüyasına yansırmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tüm mabet üyeleri merhaba.Benim aklıma takılan bi durum mevcut.Çok fazla istihare uygulayan ve rahatlıkla rüyasını gören biriyim.Ancak ısrarla bi noktada hep aynî kişiyi görüyorum.Aklıma takılan şu;dua ederek istihareye özel niyetimizle yatıyoruz ve buna rağmen günlük hayatta istediğimiz,beklediğimiz yada bizi meşgul eden olaylar,kişiler,durumlar vs.istihare rüyasına yansırmı?Doğru cevabî alamama gibi bi durum sözkonusu olurmu?Bilinçaltımız duamız ve inancımıza rağmen bizi yanıltabilirmi?Hepinizin tecrübesine ihtiyacım var ,görüşleriniz benim için çok değerli.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sorunuza ancak tahminlerle ve tecrübelerle yaklaşılabilir, net cevap verilemez.
Farkında olarak veya olmayarak her şeyin kesişip kilitlendiği bir noktaya ait bir soru sormuşsunuz.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Yogun derecede olmasını veya istedigiz,merak ettiğiniz olayı düsünmeniz bilinçaltı'nın oyunu olabilir kesin olmamakla birlikte

Belirli bir zaman çizin kendinize örnek 1ay; bu süre zarfında haftada 1 kez istihare'ye geçin bu zaman içerisnde fazla yoğun dusuncelerden kacının calısmaya başlama esnasında niyetle yogunluk göstermeniz yeterli
yine aynı olay,kişier cıkıyorsa dgrudur buyuk ıhtımalle

istihare için nasıl bir calısmaları yaptıgınızda öenmli tabiki

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu sorunuza ancak tahminlerle ve tecrübelerle yaklaşılabilir, net cevap verilemez.
Farkında olarak veya olmayarak her şeyin kesişip kilitlendiği bir noktaya ait bir soru sormuşsunuz.
Tahmin veya tecrübe yada fikir hiç farketmez,ben her türlü görüşe açığım.Aynen, bende zaten kitlendiğim için böyle bi soru buraya yazma ihtiyacî hissettim.Daha rahat sonuca varabileceğim bi konu olsaydı zaten burayı meşgul etmezdim.
Yogun derecede olmasını veya istedigiz,merak ettiğiniz olayı düsünmeniz bilinçaltı'nın oyunu olabilir kesin olmamakla birlikte

Belirli bir zaman çizin kendinize örnek 1ay; bu süre zarfında haftada 1 kez istihare'ye geçin bu zaman içerisnde fazla yoğun dusuncelerden kacının calısmaya başlama esnasında niyetle yogunluk göstermeniz yeterli
yine aynı olay,kişier cıkıyorsa dgrudur buyuk ıhtımalle

istihare için nasıl bir calısmaları yaptıgınızda öenmli tabiki
Teşekkür ederim:))İstihare yöntemlerim pekçok ama burda paylaşabiliyormuyum?Bilemedim.Eğer yöneticiler için sakıncasî yoksa seve seve paylaşırım.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Sakıncası olacagını sanmıyorum tehlike içerecek bir durum söz konusu olmadıgı için

lviv angeles

Kayıtlı Üye
500 Salavat istiharesi:Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alà alihi ve sahbihi vessellem.
Abdestli konuşmadan bunu okuyarak niyet edip uyuyorum.
Bi diğer istiharem en basit yöntemlerden biri olan uygulama:Üç ihlas Bir fatiha okuyup abdestli niyet ederek yine konuşmadan uyuyorum.
Bir diğeri ise çoğumuzun bildiği;Ela Yalemu Men Halâk ve Hüvel Latiyful Habir.Bunu 9kez okuyorum ve tabi dünya kelamı etmeden ve abdestli.Yalnız bu yöntem için 7 kez okunur diyen var 9 kez diyenler var.Ben her iki sayıylada ruyasını gördüm.İlk aklîma gelen en sîk uyguladığım yöntemlerim bunlar.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Kur'an-ı kerim ile istihare'yi önerebilirim size fakat kolay değil biraz ama etkilidir

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Özelden degisik bir uygulama verdim kuran-ı kerim'ile manası bilmek lazım oyuzden verdigim uygulamayı deneyip isterseniz kuran-ı kerim'in cikan manalarinda yardimci olurum műsait olumca

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Pazar günleri iyidir öğleye kadar. İkindi den sonra da akşama kadar.

Pazartesi günleri güneş çıkana kadar. Güneş yükseldikten sonra öğleye kadar ve ikindiden sonra yatsının sonuna kadar.

Salı günleri güneş yükseldikten sonra öğleye kadar ve ikindiden sonra yatsının sonuna kadar.

Çarşamba günleri öğleye kadar. İkindiden sonra da yatsının sonuna kadar.

Perşembe günleri güneş çıkıncaya kadar. Öğleden sonra da yatsının sonuna kadar.

Cuma günleri güneş çıkana kadar ve güneş yükseldikten sonra da ikindiye kadar.

Cumartesi günleri de güneş yükselene kadar ve öğleden ikindiye kadar.

Istihare icin bu zamanlarda yapmanız etkili olur

(Flood için özűr dilerim yoruyorum sizi yetkili arkadaslar :) )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...