Başımdan Geçenler

Kererm

Kayıtlı Üye
Direk konuya gireceğim arkadaşlar,Çocukluğumdan bu yana bende bazı olayları önceden yaşamış gibi bir his oluyor bazı detaylardan ne olucağını anlıyabiliyomuyum böyle bişeyler galiba karşımdakinin ne diyeceğini biliyorum sanki bu konuşmayı bu olayları çok önceden yaşamış hissi.Arada gözlerimi bulanıklaştırıyorum rahatlama meditasyon vb şeyler için kimse gözükmüyor tabi net olarak,ama etrafımda belli noktada böyle titremeler oluyor o gözlerimi nasıl bulanıklaştırabildiğimi bende bilmiorum tabi:) ve yakın zamanda da ayetel kürsi nin davetini yarıda bıraktım.Rüyalarımda rüya olduğunu anlıyabiliyorum mesela anladıktan sonra ne kadar gerçekçi falan yorum yapıyorum kabussa uyanmak istiyorum vb besmele çekerek uyanıyorum ve rüyalarımda dua okuyabiliyorum istediğimi de yapabiliyorum lucid dreaming olsa gerek bu yardımınızı bekliyorum.Ve son olarak bana önerebileceğiniz kolay bir hadim daveti varmı?

black_angell

Kayıtlı Üye
Aynı şeyler bana da oluyor, özellikle bu aralar fazlalaştı bunlar. Açıkçası ben fazla önemsemiyorum, bu konuda ne gibi bir yardım bekliyorsun?

Kererm

Kayıtlı Üye
geliştirmek kurtulmak .... ama böyle kalmasını istemiyorum rahatsız ediyor

black_angell

Kayıtlı Üye
Önemseme devam et diyemem rahatsız ediyormuş sonuçta, bence uyumadan önce rahatlamayı dene bir sürü düşünceyle uyuma bunun bir yardımı olup olmayacağını bilmiyorum ama faydası olabilir, bende denicem

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Aynı sşeyler bende de var göz bulandırma herkesde var sanırım ya yani 10 kişiden 3 ünde var o bir psişik değil ancak o dejavu olarak adlandırılan olay bende çok oluyor mesela . Unutmayalım ki Dejavu bilimin bir yorumu aslında kimse ne olduğunu bilmiyor .