aslan....

aslan

Kayıtlı Üye
slm ben gecen akşam düşümde bir bayan sacımı kesiyordu bayana cok kızdım ve cok üzüldüm yorumlarsanız sevinirim tşkler

Pantea

Kayıtlı Üye
Sahip oldugunuzu dusundugunuz bir gucun elinizden alinmasindan korkuyorsunuz.Bu karsi cins karsisinda gucsuz duruma dusme korkusu da olabilir.

aslan

Kayıtlı Üye
merhaba ben ailemle kirada oturuyoruz evimize biz taşınmadan bir aile taşınıyordu fakat evin dolu olduğunu anlayınca döndüler bana ilginc geldi yorumlarsanız sevinirim tşk...

Pantea

Kayıtlı Üye
Zihninizi mesgul eden bir seyler yada icden ice olmasini istediginiz ama ertelediginiz yada gerceklestirmeye cesaret edemediginiz bir degisiklik nedeniyle bu ruyayi gormus olabilirsiniz , bilmek istediginiz ve merakinizi tetikleyen bir konu olmasida soz konusu.

kar tanesi

Kayıtlı Üye
selam ben rüyamda bir köylü adam tarafından bana bir bidobn dolusu peynir verdi istemiyorum diyorum zorla verdi aldım elimi bidonun içine koyuyorum peynir değil diyorum bu daha süt içi topaktopak peynirleşmeye başlamış ama aldım o tam olmayan peyniri ne anlma geliyor kısmet alımışın diyorlar ama bilemiyorum

Pantea

Kayıtlı Üye
Cok istemediginiz halde icine dahil edildiginiz bir durum yada istemediginiz bir sorumluluk almis gibisiniz , bir yandan bu durumu istemiyor diger yandan mecbur oldugunuz icin hic degilse iyi sonuc almayi umuyorsunuz .