astral

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
astrale geçişte arınmadan temizlenmeden çıkarsak ne olur.
biliyorum anlatılması yasak onu öğrendim...ama lütfen yardım edin,çok ihtiyacım var sözlerinize.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Neden yasak? Anlamıyorum, gizli saklı söylenmiyecek kadar kötü bir şey mi bu? Bence kendimizi olduğumız gibi kabul etmeliyiz, ortada yasaklık bir durum yok. Ben aileme dahil herkese söyledim, bir engelinide görmedim. İnsanlar bunun gizemli ve özel olduklarını düşündürmek istediklerinden anlatılmıyormuş gibi davranıyorlar sanırım. Anlatmayanların çoğuda bir şey bilmiyor, anlatılcak bir şey yaşamıyorlar. Eğer varsa yaşadığınız gizli saklı bir şey olmadığını bilin, tabi davulla etrafa duyurunda demiyorum :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu konuda yasak yok tavsiye edilen sey degimis yasanilan olaylari anlatmak, fikir vermek yada yardimci olmak yasak degil, zaten konuya cevab niteliginde yeterince paylasim var.

candokia

Kayıtlı Üye
evet bende duydum astral seyahatte galiba orada ne gördüğünü neler yaptığını anlatmaman gerekirmiş ama bu arada astral seyahate arıtılmadan gidilebileceğini düşünüyorum astral seyahate arıtılmadan gidenler var kendimden biliyorum :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bazıları anlatılır der, bazıları anlatılmaz der, herkesin fikri kendine.
Bazılarının öğretmeni sadece kendisidir, başka öğretmen bulamazlar. Bu yüzden kendimiz ne dersek onu yapıyoruz, istersek anlatıyoruz kimsede sus demiyor :)
Öğretmeni olmayanlar daha önce bu konuyu yapmış olan kişilerin anlattıklarından notlarından faydalanıyor. Bu açıdan anlatmak başka insanlara yardımcı oluyor mesala mevlana gibi
Bu açıdan bazıları anlatıcak kadar alimdir bazılarınında gücü kendine zor yeter en iyisi herkes ne yapıcağına kendi karar versin :)

Ü

Üye silindi 38107

Birde şöyle bir olay biliyorum. Eğer bir yetenek sende varsa ( astral seyahat, telekinezi,telepati,durugörüvb.) ve sen onu anlatır veya o yetenekle böbürlenirsen o yeteneklerin körelmeye başlıyor veya bir anda kayboluyormuş...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
astrale geçişte arınmadan temizlenmeden çıkarsak ne olur.
biliyorum anlatılması yasak onu öğrendim...ama lütfen yardım edin,çok ihtiyacım var sözlerinize.
Daha ağır yol alırsın ya da almazsın,
Negatif enerjileri arındırmadan gidince negatif enerjilerle muhatap olursun veya olmazsın,
Daha çok yorulur veya yorulmazsın..

Kısaca her şey kişiye özeldir bu konuda. Verilen tavsiyeler ise tecrübelerden derlenen ve yeni başlayanlar işi sağlam kazığa bağlasınlar diye verilir.
Kişiye özel bu durumun da kimseye anlatılmaması tavsiyesi başkasını etkilememek ve/veya başkası seni etkilemesin diyedir. Olay bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...