Peril

peril

Kayıtlı Üye
ben rüyamda küs oldugum kişiyle yan yana gördüm kendimi ve sevdigim kişi geldi yanımızda ekmek atıkları varmıs onları topladı ve gitti sonra o ekmek atıklarıyla gece köpekleri bsledim sokakta hatta ufak boylu kahverengi tonlarında bir köpek evin önüne kadar geldi benimle daha sonra bende bunu gördüm :D:D

yorumlar mısınız..:D

Pantea

Kayıtlı Üye
Bir kisinin vefasizligi ve bir baskasinin vefaliligini kiyasliyorsunuz zihninizde , sizi gucendiren ve cok emek verdiginizi dusundugunuz birisi var onun size haksizlik ettigini , vefasiz davrandigini dusunuyorsunuz.

peril

Kayıtlı Üye
Bir kisinin vefasizligi ve bir baskasinin vefaliligini kiyasliyorsunuz zihninizde , sizi gucendiren ve cok emek verdiginizi dusundugunuz birisi var onun size haksizlik ettigini , vefasiz davrandigini dusunuyorsunuz.

tesekkür ederim pantea

gülden

Kayıtlı Üye
rüyaların tersi çıkar derler doğru mu acaba

peril

Kayıtlı Üye
rüyaların tersi çıkar derler doğru mu acaba

bende öyle birşeyler duydum ama sacma çünkü öyle olasaydı herkesin rüyalarının tersi çıkardı ama bazı rüyalar tersi olabiliyor tıpkı rüyada birinin öldügünü görmek yane o kişinin ömrüne ömür katılması gibi:D

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu hurafi bir bakis acisidir kotu olabilecegi dusunulen ve goren kisiyi etkisi altinda birakan bazi olumsuz ruyalarin yarattigi endiseyi gidermek adina soylenmis bir cumle.