reenkarnasyon yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acem kızı

Kayıtlı Üye
merhaba.ben inançlı bi müslümanım ama bazen buraya bu şehre bu aileye ait değilmişim suankı yasamıma sonradan dahil edilmişim gibi hisler oluşuyo içimde..sanki eskilerde bi yerde bazı hatıralarım bazı yasanmıslıklarım var gıbı hıssedıyorum sanki oraya aitmişim gibi ama ne bi anı ne bı rüya ne bi dejavu hiçbirsey görmedim.eğer varsa eski yasamıma dair bikaç ayrıntıy- nerde ne zaman yaşadım gıbı-kendi imkanlarımla nasıl ulaşabılırım.seans yaptırmak ıstemıyorum bırıncısı kandırılmaktan ve hor karsılanmaktan korkuyorum ıkıncısı fıyatı cok astronomik geldi yardımcı olursanız cok sevınırım...

asterix

Kayıtlı Üye
En iyi yolu hipnoz yaptırmak,regresyon hipnoterapistleri bu anıları çıkarıyor,kendi kendine bu anıları çıkarma olasılığın var,geçmiş yaşamlarınızı iyileştirmek diye piyasada satılan bir kitap var içindeki cd de ses dosyalarını dinleyerek deneyebilirsin belki işe yarar.

Faros

Kayıtlı Üye
Senin yaşadıklarını ben de küçüklüğümden beri yaşıyorum. Kuantum Hipnoz yaptırmanı öneriyorum, faydasını göreceksin.

GeriDönmüş

Kayıtlı Üye
Ben geçmişte aile büyüklerimizin, soyumuzun ve yaşadığımız topraklardaki yaşanmışlıkların bizi etkilediğini düşünüyorum.İnançlı biri olduğum için ve reenkarnasyon pek mantıklı gelmediği için açıkçası inanasım gelmiyor.Ama geçmişin peşimizi bırakmaması mümkün.Senin ya da ailenin...Bence kandırılırsın çok fazla şaklaban var etrafta bişi yapmadan atıp tutan.Herkese güvenme arkadaşım ve benim söylediklerimi de bi düşün.

GeriDönmüş

Kayıtlı Üye
müslümanım demişsin Kur'an da bu dünyanın gerçek dünya olmadığı gerçeğin ahiret olduğu anlatılır ve Şöyle bir alıntı yapabilirim ''Keşke bilselerdi!Herkesin tek hakkı var''.Bu Kur'an da yazmaktadır araştırabilirsin.Mevlana Dünya hayatını gurbet veya sürgün kabul eder.Buraya ait olmadığımızı bir rüya olduğundan bahseder.reenkarnasyonu çürütmek için demiyorum bunları.Ait olmadığın hissine cevap olsun diye...

Farklı çerçeveden bakmayı dene umarım yardımı olur. Sevgiyle kal :)

acem kızı

Kayıtlı Üye
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim başkalarının fikirlerini öğrenmek iyi geldi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...