Bu bağlama hakkında düşünceleriniz?

julide87

Kayıtlı Üye
Umarım konuyu doğru yere açıyorumdur.
Kuzenimin nişanlısı durup duruken düzenli ilişkiden bunalıp ayrılmak istediğini söyledi.3-4 gün sonra da başka biri ile ilişki yaşamaya başladı.Yeni ilişkisi olan bayan baya baya takıntılı ve sorunlu biri kuzenime de çok çektirdi.İlginç olan nişanlısı da acayip davranmaya başladı.Herkese sırt çevirdi,işi bıraktı,arkadaşlarıyla ailesi ile görüşmeyi bıraktı birlikte yaşamaya başladılar.Kim ne derse desin onları ayıramadı ki kız da normalde hiç ama hiç onun tipi olacak biri değil kişilik olarak.Aradan 9 ay geçmesine rağmen kuzenim bu olayı atlatamadı.En sonunda büyüden şüphelendi.Bir tanıdık yardımı ile hoca değil ama bakım yapan,soğutma,bağlama filan yapan bir bayana gittik.Bayan nişanlısında soğutma olduğunu aynı zamanda kuzenime de kısmeti bağlama tarzında şeylerin yapıldığını söyledi.Kuzenim ilk önce kendisindekileri çözdü ki gerçekten bir anda kısmet olsun talip olsun hepsi açıldı.İşleri yine düzelmeye başladı.Her alanda düze çıktı.Bunun üzerine nişanlısına yapılanların kaldırılmasını ve o bayanla arasına soğutma ve ona döndürme istedi.
Bunun için gittiğimiz bakım yapan kadın bir çeşit tohum verdi ve 7 gün boyunca azar azar yakmasını söyledi.Ve niyetlenmesini sonrada külleri gül ağacının dibine gömmesini.Aynı zamanda 41 kara nohutu sirke içinde kara bir şişeye koyup siyah bir beze sararak her gece dışarı çıkarmasını ve güneş görmeden geri almasını 42. gece de bir erkek mezarının dibine gömmesini söyledi.
Bugün 23. gün sanırsam.Ancak şu anda bir değişiklik yok.Aksine bildiğim kadarı ile nişanlısı ile yeni sevgilisi çok mutlu.Ama kuzenim de bir farklılık oldu.Her gece onu sıcakların bastığını söyledi.Şu an hava çok sıcak ama o ayrıca bir sıcaklıyor,terliyor.Bunun onunla bir ilgisi olabilir mi?Bu uygulamadan sonuç almak için mezara gömene kadar beklememiz mi gerek? Bu konuda beni aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anlamadım? Bir adamı birlikte yaşadığı sevgilisinden ayırmak için büyü yapıyorsunuz da peki bu neden sizin kuzeninizi etkiliyor? Sırf eski nişanlısı diye bir insanın üzerinde bu kadar hak talep etmek normal mı?

julide87

Kayıtlı Üye
Anlamadım? Bir adamı birlikte yaşadığı sevgilisinden ayırmak için büyü yapıyorsunuz da peki bu neden sizin kuzeninizi etkiliyor? Sırf eski nişanlısı diye bir insanın üzerinde bu kadar hak talep etmek normal mı?
Burda insanların yapılan şeyleri eleştirmeye hakkı olduğunu sanmıyorum.Bu forumda bir sürü bağlama soğutma büyüsü var.Herkesin yaptığı kendine.Ben ne kuzenimi yargılıyorum ne de bir başkasını.Ben olsam ben de yapmam ama insanlar çaresiz durumlarda kalınca neler neler yapıyor.Bu konuyu kuzenimi eleştirmeniz için değil bu uygulama hakkında bilginiz var mı diye açtım uygulama hakkında bir yorumunuz varsa ve beni bilgilendiriseniz sevinirim,yoksa kimin ne yaptığını eleştirmek kimseye düşmez.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hakkındaki düşüncelerimizi sormuşsunuz, söyledim.eleştri değil, düşüncelerimdi bunlar.
Sirke içine koyup ışıksız yerde bekletmek yapılan büyüyü bozmada uygulanır. Ölü toprağıda negatif uygulamalarda. Kişi ne yapmaya çalışmış bilmiyorum, ortada kuzeninize yapılmış bir büyü yoksa bir etkisini görmezsiniz.

talos

Kayıtlı Üye
merhaba bende aynı durumdayım ve doğrubirini bulamadım.yardımcı olabilirmisiniz

queenofsorroww

Kayıtlı Üye
ben büyü işlerinden çok anlamıyorum ama kuzenine musallat olmasınlar ? sonuçta bir takım güçleri harekete geçiriyor. kısmetinin açılması iyi olmuş aslında ama büyü ile ilgili çocuğu uyardınız mı peki hiç? belki kendisi giderse kurtulmak için daha etkili olabilir.