Rüyam

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar geçen birkaç gün öncesinde bir rüya gördüm.
Uyurken sol yanıma karanlık bir silüet yaklaşıyordu ve bende hemen yanında izliyordum tam o sırada çığlık atarak uyandım. Ve kardeşimin dediğine göre üç kez olmuş bu. Sizce bir anlamı olabilir mi ?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle ne üçkez olmuş bunu ayrıntılı açarmıısnız ?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Yani bağırarak uyandığın 3. kez mi oluyomuş ?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bak öncelikle bir kez bu şekilde uyandıysan yakın süre içinde yine olur .
Önce bunun kesin birşey olup olmadığını anlamak için zincirleme devam eden olaylara ihtiyacımız var bunu bir gün daha yaşarsanız konunuzu tam olarak daha ayrıntılı açınız ...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Yanıtımın altında teşekkür etme yeri var oradan ederseniz daha çok işe yarıyor :D

AğLan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar geçen birkaç gün öncesinde bir rüya gördüm.
Uyurken sol yanıma karanlık bir silüet yaklaşıyordu ve bende hemen yanında izliyordum tam o sırada çığlık atarak uyandım. Ve kardeşimin dediğine göre üç kez olmuş bu. Sizce bir anlamı olabilir mi ?
yaptığın saçma sapan uygulamalar veya düşünceler sonucu piskoloji bozulması olarak düşünüyorum

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Sık tekrar etmiyorsa problem yoktur. Bu rayaların da gelir ve gider. Eğer tekrar ederse yarın ve daha sonra.. işte o zaman bu konu biraz daha fazla anlam kazanacaktır. Biz de yardımcı olmaya çalışırız.

albus

Kayıtlı Üye
The tomorrow people'deki gibi bi de başkalarının evinde uyanıyorsan problem var dostum :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kaç kez oldu muhabbeti çok güldürdü beni :)
3 kez olan bu şey için önce astral seyahat olduğunu düşündüm bedeninin yanında kendini görmen. Ama öyle değil çünkü bağırarak uyanamazdın.Siyah ve sana yaklaşan sey konusunda bende meraktayım.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
yaptığın saçma sapan uygulamalar veya düşünceler sonucu piskoloji bozulması olarak düşünüyorum
Sende çok biliyormuş gibi konuşup şurada kendini bilgili çıkarmaya çalışma .
Sende buradaki herkes kadar biliyorsun burda gördüğün ile sınırlısın arkadşaım kusura bakma ama bu cevabı hakkettin .
Buradaki bilgili kişiler Mabetsahipleri ve CoAdminlere sınırlı .... ve bağzı Modlar ...

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkür ederim :) ama daha sonra bu şekilde bir rüya görmedim. Eğer bir daha olursa haber vereceğim. İyi forumlar...

Keira

Moderator
Sende çok biliyormuş gibi konuşup şurada kendini bilgili çıkarmaya çalışma .
Sende buradaki herkes kadar biliyorsun burda gördüğün ile sınırlısın arkadşaım kusura bakma ama bu cevabı hakkettin .
Buradaki bilgili kişiler Mabetsahipleri ve CoAdminlere sınırlı .... ve bağzı Modlar ...

Burada kim neyi ne kadar biliyor bilemezsiniz. Bu yüzden de hiçbir üyeyle bu hitap tarzıyla konuşamazsınız.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Hepinize teşekkür ederim :) ama daha sonra bu şekilde bir rüya görmedim. Eğer bir daha olursa haber vereceğim. İyi forumlar...

Gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak isterim yalnız buradan yazmayıp özel mesaj da atabilirsin. Malum şamatayı seven çok arkadaş var :)

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Kusura bakma Kutluhn yeni görüyorum cevabını. :) Teşekkürler