surekli tekrarlayan ruya yardimm

sadame

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar , benim soyle bir problemim var belki bazilariniza cok sacma gelicek ama bundan yaklasik iki ay once annem beni gelinlikle evlenirken gormus sonraki hafta ben kendimi gelinlikli ve dugunum olacakken gordum bir ay sonra arkadasim ve ben ayni gunde tekrar dugunum olurken gelinlikliyken gormus ustelik dugunun en detayina kadar anlatti ve en son gecen hafta kucuk erkek kardesim beni gelinlik dukkaninda gelinlik secerken gormus , arkadaslar bunun anlami nedir artik korkmaya basliyorum ardarda bu kadar insan gorunce ister istemez insan tedirgin oluyor . Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler .

gümüş

Kayıtlı Üye
Aynı soruyu 2 ayrı bölümde acmanızın bilmediğimiz bir nedeni var mı ?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bir konu kapatılırsa birinden cevap alabilmeyi umuyor olmalı :) gelinlik güzel birşeydir ve gayet anlamı açıktır başka nasıl bir yorum bekliyorsunuz acaba

sadame

Kayıtlı Üye
Bende sizin zekanıza hayran kaldım :) gerçekten moderatörlerimiz görmeyecek mi sandınız ben bir kere banlandım o yüzden biliyorum hataları artık :D dikkat etmenizi öneririm

Koylu kurnazligi gibi dusunmeyelim , sadece konuyu farkli yerlere acmanin yasak oldugunu bilmiyordum sansimi dubelleyim dedim fenami :) , simdi biliyorum yasak oldugunu moderator arkadaslarima sevgilerle siz olmasaniz forumun hali viran .

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Koylu kurnazligi gibi dusunmeyelim , sadece konuyu farkli yerlere acmanin yasak oldugunu bilmiyordum sansimi dubelleyim dedim fenami :) , simdi biliyorum yasak oldugunu moderator arkadaslarima sevgilerle siz olmasaniz forumun hali viran .
Ayrıca bunun zeka ile alakası yok sadece insanların niyetlerini sezebiliyorum arada uzaklık olması birşey değiştirmiyor sadece böyle güzel rüyalarınızı anlatmamanızın sizin için daha hayırlı olacağını söylemek isterim çünkü yorumlar rüyanın anlamını değiştirebilir.

AJA

Elit Üye
Rüya yorumcumuz yok forumda kişiler kendi isteği üzerine yorumlarsa yorumlar.Ayrıca diğer açtığınız konuda silindi.Forum kurallarını lütfen okuyunuz ve ondan sonra paylaşımlarda bulununuz.
En önemlisi de yorumları kişiselleştirmeyin !Eğer konu hakkında bilginiz yoksa yorum yapmanıza gerek yok.Sonrasında tartışmalar devam ediyor ve konu sonuçsuz kalıyor.Soracağınız soruyu önce forumda arayın.Büyük bir ihtimal vardır zaten.

İyi forumlar .

sadame

Kayıtlı Üye
Ayrıca bunun zeka ile alakası yok sadece insanların niyetlerini sezebiliyorum arada uzaklık olması birşey değiştirmiyor sadece böyle güzel rüyalarınızı anlatmamanızın sizin için daha hayırlı olacağını söylemek isterim çünkü yorumlar rüyanın anlamını değiştirebilir.

Tavsiyeleriniz icin tesekkurler , herkese anlatttim malesef bu da benim hatam.

AğLan

Kayıtlı Üye
akrabalarınızın sizi dediğiniz şekilde görmesi sizi evlendirmek istedikleri ve sizin evlenme özlemi çektiğinize işaret eeder diyer yandan siz düğün görmüşsünüz akrabalarınızdan birinden kötü bi haber gelceğine işaret eder hayır olsun 2haber gelcek 1ri hayır 1 kötü haber dier yandanda evlilik çağında dehilseniz hastalancağınızada işaret eder

sadame

Kayıtlı Üye
akrabalarınızın sizi dediğiniz şekilde görmesi sizi evlendirmek istedikleri ve sizin evlenme özlemi çektiğinize işaret eeder diyer yandan siz düğün görmüşsünüz akrabalarınızdan birinden kötü bi haber gelceğine işaret eder hayır olsun 2haber gelcek 1ri hayır 1 kötü haber dier yandanda evlilik çağında dehilseniz hastalancağınızada işaret eder

Yorumunuz icin cok tesekkurler , 22 yasindayim ama evlenme gibi bir durumum yok malesef .