Şeytana Yalvarmak

ahmet045

Kayıtlı Üye
Bir kimse canı yandığında, bir şey arzuladığında, herhangi bir durumda şeytana yalvarıyorsa ve bunu sürekli ciddi anlamda yapıyorsa bu ne gibi bir durumla sonuçlanır. Yani şeytanın onun bu yalvarışlarına bir tepki verebilir mi yada herhangi bir etkileşim.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Şeytana yalvararak birşey elde edemezsin .
Yukarıda yaratıcı varken neden Şeytana yalvarıyorsun ki ?

Reincarnated

Banlı Kullanıcı
İş
Software Engineer
şeytan diye bir şeyin var olduğu kanısına nereden vardın oda ayrı bir konu

ahmet045

Kayıtlı Üye
Kanıya varan ben değilim. Sadece bir soruydu.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konuyu hemen " yanlış yoldasın geri dön " e getirmeyelim, soruya yönelik cevaplar verelim. Sonuçta sade bir soru.
Bu sorunun cevabını satanist sitelerde daha net alabilirsiniz

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
la şeytan diye bir şeyin var olduğu kanısına nereden vardın oda ayrı bir konu

Sitenin kurallarından birisi üyelerin inançlarına saygı göstermektir
birisi diyebilir ki ben gök yüzünde dev bir mor taş görüyorum ve ona tapıyorum derse bunada saygı göstermek zorundasınız
üyeleri rencide etmeden konuşalım ve bir konuda bilgimiz yoksada yorum katıp konu kirliliğine sebep olmayalım

Faros

Kayıtlı Üye
Eger bu islerde yeniysen sonucunu hemen alamazsin, sen seytana inandigin, guvendigin kadar seytanin da sana inanmasi, guvenmesi lazim.

walker16

Kayıtlı Üye
Şeytanla bu şekilde bir iletişime girmek için,semavi dinler açısından yolun sonuna gelmek lazım diye düşünüyorum.İşte bundan sonra devreye satanizm girer.Satanist büyüler,ayinler vb. Onu da en iyi satanistlerle bağlantı sağlar ki,ben tavsiye etmem.

AJA

Elit Üye
Soruya direk cevap verelim ozaman.Sorulan soru ile cevaplar biraz kaymış .
Kızdığınız için isyan manasında anladım yalvarmanızı.Değilse düzeltin.Tanrıya inancınız var ise bu bir nevi ona isyan etmek oluyor yani birine kzııyor ve ona karşı şeytandan yardım istiyorsunuz.Eğer böyleyse beklentiniz olmasın sadece inancınızı yitirirsiniz ve bir süre koca bir boşluğa düşersiniz.Hayır değil ben isyan ederken aynı zamanda şeytandan bana yardım etmesini için yalvarıyorum diyorsanız daha çok gençsiniz demektir,henüz kendi doğru yolu bulmaya zaman vardır.
Hayır benin inancım yok tanrıya ben şeytana ulaşmak ve iletişim kurmak adına bunu yapıyorum diyorsanız yine yanlış.Şeytan bu davranışınıza artık tepki vermez bence çünki etki tepki gerçekleşmiş.
Gördüğünüz gibi 2-3 cümlede dar anlatımınıza verilicek cevap çok fazla.Lütfen konuyu açarken önce başlığa sonra soruya dair iyi detaylar verin ki doğru yanıtları alabilesiniz.
Ben bir inanca (dine) ait değilim ve şeytandan isteklerim oluyor Tanrı yerine ondan istiyorum diyorsanız bu soruyu sormanızda ki amaç anlamını yitiriyor.Yani öyle bir soru yok :) Zira etkileşimini bizden iyi bilmelisiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kızdığınız için isyan manasında anladım yalvarmanızı.Değilse düzeltin.Tanrıya inancınız var ise bu bir nevi ona isyan etmek oluyor yani birine kzııyor ve ona karşı şeytandan yardım istiyorsunuz.Eğer böyleyse beklentiniz olmasın sadece inancınızı yitirirsiniz ve bir süre koca bir boşluğa düşersiniz.Hayır değil ben isyan ederken aynı zamanda şeytandan bana yardım etmesini için yalvarıyorum diyorsanız daha çok gençsiniz demektir,henüz kendi doğru yolu bulmaya zaman vardır.
Hayır benin inancım yok tanrıya ben şeytana ulaşmak ve iletişim kurmak adına bunu yapıyorum diyorsanız yine yanlış.Şeytan bu davranışınıza artık tepki vermez bence çünki etki tepki gerçekleşmiş.
Gördüğünüz gibi 2-3 cümlede dar anlatımınıza verilicek cevap çok fazla.Lütfen konuyu açarken önce başlığa sonra soruya dair iyi detaylar verin ki doğru yanıtları alabilesiniz.
Ben bir inanca (dine) ait değilim ve şeytandan isteklerim oluyor Tanrı yerine ondan istiyorum diyorsanız bu soruyu sormanızda ki amaç anlamını yitiriyor.Yani öyle bir soru yok :) Zira etkileşimini bizden iyi bilmelisiniz.

Bu cevabınız çok ilginç gerçekten :)
Ben bir müslümanım ama şöyle bir düşünüyorum şeytana yalvarıcak bir kişiyi
tanrıyla asla konuşamayan insan bundan usanıpta en azından konuşabileceğim bir güce yalvarayım diyerekten şeytana yalvarırsa gene aynı sonuçla karşılaşıcak sanırım :)
şeytana yalvarıcak kişiler bu cevabınızdan sonra merak etmişlerdir heralde ona nasıl uğlaşılacağını Allah yardımcıları olsun dicemde oda olmıcak şimdi

repece

Kayıtlı Üye
Bir kimse canı yandığında, bir şey arzuladığında, herhangi bir durumda şeytana yalvarıyorsa ve bunu sürekli ciddi anlamda yapıyorsa bu ne gibi bir durumla sonuçlanır. Yani şeytanın onun bu yalvarışlarına bir tepki verebilir mi yada herhangi bir etkileşim.

Şu kadarını söyleyeyim malesef yalvarana cevap vermez sadece yalvardığı süreç içinde kişi kendini rahatlatmış olur.Geriside gelmez.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Modum Tanrıya inancı olmayan bir insandan Şeytana inanmasını nasıl beklersiniz ?
Satanizm de bile 2 kişinin adı geçiyor .
Avrupada çoğunlukla Lucifer ve Tanrı (adını bilmiyorum) olarak geçiyor .
Yani satanizm inancında bile bir yaratıcı var ama onlara göre Tanrı kötü asıl yaratıcı Lucifer .
Hani orada bile Tanrının adı geçiyor Tanrıya inanmayan bir insan neden Şeytana inansın ki ...
Cevap vermek için yazıyormuşsunuz gibi bir izlenim bırakmışsınız bu cevabınızda Modum ...
Sizi uyarmıyorum sadece bilgilendirmek isterim , bu konuyla ilgili bir bilgiye sahib değilseniz onun yaptığı gibi soru sormaktan başka birşey yapmamalısınız ve yapmamalıyız.
Bu bir emir değil bir dilek dir Modum ...
Lütfen herkese söylüyorum insanlar birbirini yanlış bilgilendirmesin sonuçta insanlar bunu okuyor ve inanıyor ...
Modum bunu tek size değil herkese söyledim çünki dün CoAdminim bana güzel bir ders ve bilgi verdi bundan böyle bilgim olmadığı hiç bir konuya karışmiycam ki sizde böyle yapın bence ...

codzombi

Kayıtlı Üye
invokasyon dualarına bak gayet başarılı sonuçlar alabilirsin . Sonuçta astralde formu oluşmuş enerki kaynağı. Kolay gelsin... Paganlar nasıl tanrılarına tabrıçalarına dua ediyorsa sen de edebilirsin .. Şeyi de unuttum adağı da hazırla illa karanlık olması gerekmiyor. Kan kurban vs vs içrenç şeyler kötü şeyler yapmangerek yok . Akrabalarım var yezidi olanlar . Onları n dinini araştıtabilirsin bolca kaynak var piyasada . Şeytanı kötüleyen iğrençleltiren biziz . Satanizmi kötü amel için kullanan çok yıllarca dark dark diye kalıbını da darklaştırdılar . Yezidilik hiç de öyle kötü iğrenç bir inanış değil. Neyse sen bi bak yine de..

aşk1

Banlı Kullanıcı
Öncelikle şeytan, cin, iblis vs nedir? onu bilmen lazım senin bu konuda bilgisizliğin ortaya çıkıyor bu soruyu sormanla. şeytan, iblis, cin vs gibi varlıklar iyiliği sunmaz insana sadece kötülük sunar. en yapmak istedikleri şeyde şudur Allah'a isyan etmen onu tanımaman ondan yardım almaman ondan bir şey istememen ona şirk koşmanı sağlamak budur. varlığa sahip kişilerle eğer tanışmış isen dışarıdan baktığınızda bu insanların hiç iyi şeyler yapmadıklarınızı görürsünüz. sorunuza gelince zorlarsanız onlarla diyalog kurmayı evet size bulaşırlar. sizin üzerinizden daha çok kötülüğe sebep olmak isterler. ayrıca onların size bulaşması sizin için hiç iyi olmaz kurtulmak isteseniz de zor kurtulamazsınız. ciddi bir konu ile meşgul oluyorsunuz ve siz daha bu varlıklar nedir ne değildir bilmiyorsunuz.

downland

Banlı Kullanıcı
Burada şeytana yalvarmasındaki amaç şeytanı kötü olaylar objesi olarak görmesidir.Başına kötü bi şey geldiğinde ve karşısındakini cezalandırmak istediğinde şeytan ona daha cazip gelir ,daha güçlü daha öfkeli,ve daha kinci biri olarak şeytan kendisini bu konuda çekici kılar .Bana göre ona yalvarmasındaki amaç budur.Eğer ki Allaha inanıyorsa ve inandığı halde şeytana yalvarıyorsa tek açıklaması budur.Ki Allahında sıfatları arasında kahredici,cezalandırıcı,kıskıvrak yakalayıcı gibi örnekleri vardır.Allahtan isteyin eğer haklıysanız Allah zaten cezalandırır.Eğer değilseniz ve yapmak istiyorsanız şeytana yalvarmayın kendiniz yapın gidin en kötüsünden o insana acı çektirin şeytanda kimmiş deyin şeytan size yalvarsın♣

historia

Kayıtlı Üye
yalvar yalvar emin ol adı ŞEYTAN olan varlık sana merhamet eder istediğini verir :D :D :D