Rüyamda yanan sıcak hava balonları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pidugir

Kayıtlı Üye
ylardır belli aralıklarla rüyamda sıcak hava balonları veya uçak, zeplin vs. görüyorum genelde balon oluyor ve ne zaman balon görsem mutlaka yanıyor. Daha geçenlerde yine balon gördüm dedim kesin şimdi yanacak ve evet yanmaya ve düşmeye başladı. Neden sürekli bu rüyayı görüyorum?

AğLan

Kayıtlı Üye
ylardır belli aralıklarla rüyamda sıcak hava balonları veya uçak, zeplin vs. görüyorum genelde balon oluyor ve ne zaman balon görsem mutlaka yanıyor. Daha geçenlerde yine balon gördüm dedim kesin şimdi yanacak ve evet yanmaya ve düşmeye başladı. Neden sürekli bu rüyayı görüyorum?
kesin şimdi yanacak dedim diyonuz yanıyor istemeden belkide lucid rüya yapıyosunuzdur
dier yandan yoruma gelecek olursak rüya olduğunu düşünürsek

yanlış kararlar vericeğinize ve boş ümitlere kapıldığınıza yanlış işler peşinde olduğunuza delalet eder hayır olsun balon pek iyideildir tam net yazmamışsınız rüyanızı ateşle balon 2si bi arada düşünülünce kötü sonuçlar çıkar işinizde kötüye gidiceğinize biriyle tartışıcağınıza görede yorumlanır

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Başkasının cevap yazmasını bekledim. Demek ki başka kimse görmedi haberi.
Bu sabah haberleri tv da izledim. Amerika'da doğumgünü kutlamasını yapmak isteyen çift balona binmişler.
Dönüşte evlerinin önüne inmeyi planlarken elektrik tellerine 2 kere çarpmışlar.
2 sinde de alevler yükseliyor. Can kaybı yok.

Dün geceki rüyanız böylece çıkmış oldu. Önceki ve sonraki günleri nedeni nasılını bilmiyorum.
Rüya yorumu yapmak en son bildiğim kadarıyla da yasaktı.
Değişti mi o kuralınız? Çünkü birileri hep rüya konuları açıyor, birileri de cevap yazıyor.

AğLan

Kayıtlı Üye
Başkasının cevap yazmasını bekledim. Demek ki başka kimse görmedi haberi.
Bu sabah haberleri tv da izledim. Amerika'da doğumgünü kutlamasını yapmak isteyen çift balona binmişler.
Dönüşte evlerinin önüne inmeyi planlarken elektrik tellerine 2 kere çarpmışlar.
2 sinde de alevler yükseliyor. Can kaybı yok.

Dün geceki rüyanız böylece çıkmış oldu. Önceki ve sonraki günleri nedeni nasılını bilmiyorum.
Rüya yorumu yapmak en son bildiğim kadarıyla da yasaktı.
Değişti mi o kuralınız? Çünkü birileri hep rüya konuları açıyor, birileri de cevap yazıyor.
amerikadaki olayla arkadaşın rüyasını bağlıyonuz çıktı diyonuz k.b da çok saçma

4

43887

sevgili dreamduality sitemizde rüya yorumcumuz şu anda olmadığından ve bulunana kadar üyelerimiz kendi aralarında rüya yorumlarını paylaşabilir fikir alışverişinde bulunabilirler...sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...