Yıldızname kitabı arıyorum

Aura8

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar yıldızname kitabı arıyorum çok lazım nerede bulabilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

4

43887

sevgili Aura8 kitabı bulunduğunuz yerde kitapçılardan temin edebilirsiniz bulamazsanız netten yazdığınız zaman direk karşınıza fazla fazla çeşitleri çıkmaktadır.Benim elimde de mevcuttur yalnız yıldıznameyi öğrenmenin sadece kitapları okuyarak öğrenemiyeceğinizi bilmelisiniz çünkü sanılanın aksine zor bir ilimdir...sevgiler...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
sevgili Aura8 kitabı bulunduğunuz yerde kitapçılardan temin edebilirsiniz bulamazsanız netten yazdığınız zaman direk karşınıza fazla fazla çeşitleri çıkmaktadır.Benim elimde de mevcuttur yalnız yıldıznameyi öğrenmenin sadece kitapları okuyarak öğrenemiyeceğinizi bilmelisiniz çünkü sanılanın aksine zor bir ilimdir...sevgiler...

Özellikle Hotfile lın kapatılması download sektörünü vurdu ama internetten bulunur. Bende ögrenmek çok zor dolayısıyla uzun çalışmalar gerektirir diye biliyorum.

Bu arada Nefertiti renk değiştirmişsin. Hayırlı olmasını diliyorum. Hakkıyla yerine getireceğinden eminim başarılar.

4

43887

Özellikle Hotfile lın kapatılması download sektörünü vurdu ama internetten bulunur. Bende ögrenmek çok zor dolayısıyla uzun çalışmalar gerektirir diye biliyorum.

Bu arada Nefertiti renk değiştirmişsin. Hayırlı olmasını diliyorum. Hakkıyla yerine getireceğinden eminim başarılar.
evet dediğin gibi uzun çalışmalar gerektirir bende de kitap mevcut ama bilgilerim yıldızname konusunda yüzeysel tabi ona da el atmam yakındır;)...
teşekkür ederim dileklerin için ayrıca espriyi yine patlattın...sevgiler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yıldızname kitapları ikiye ayrılır. Bir tanesi modern astroloji gibi burclaRın özelliklerini çıkartır. 7 ya da 12 gezegeni olan farklı farklı sistemlerden oluşur.
İkincisi ise nasıl hartilandırma çıkaracağınızı öğretir. Havas eğitimi olmayan birinin o kitapları anlamı mıümkün değildir.

Aura8

Banlı Kullanıcı
Sevgili nefertiti ve urum,zaten bende o kitapları kendi kedime anlayamayacağımı biliyorum.1 hafta önce köye geldim bizim buralarda her tür işi yapan çok iyi bir hoca var.Benim ailemide tanıyor ve bana eğitim yani el vermek istedi ve o kitabı bulmamı istedi.Anlıyacağınız durum bu.

4

43887

Eğer eğitimi bilen bir kişiden el verme yöntemi ile alıyorsanız ve herhangi bir kitap önerisi bulunmadıysa dediğim gibi netten araştırma yaparak bulabilirsiniz ister türkçe mealli ister arapça mealli bulabilirsiniz.Bende mevcut olan Cafer-i Sadık'ın kitabıdır...sevgiler...