Kulaklıktan gelen fısıltı

pidugir

Kayıtlı Üye
Dün tabletteydim kulaklık takılıydı ama müzik falan açık değildi sonra kulaklıktan bi fısıltı sesi geldi gibi oldu benim sesime benziyodu ama duyduğuma tam emin olmamıştım 1 saat sonra falan aynı ses tekrar konuştu ıngilizce gibiydi 3 saniye falan sürdü kulaklığı çıkardım hemen ve geceleyin... Tekrar aynı ses geldi ve duyduğuma eminim. Tablette uygulama falanda yok.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
sesi kaydetmeye çalışın, biliyorum belki çok zor olacak ama, kaydedip amflikatör yazılımıyla sesin seviyesini yükseltip ne dediğini anlamaya çalışabilirsiniz.

pidugir

Kayıtlı Üye
Az önce bi ses kaydı uygulaması indirip açtım ve 40 saniye sonra falan yine duydum aynı şeyi! Ingilizce falan değilmiş anlamsız bi şey duyuyorum kaydedebildim ama

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Bizimle de paylaşabilmeni isterdim, ilginç bir durum. Bilmediğin bir lisandaki bir konuşma gibi mi?

pidugir

Kayıtlı Üye
'Masmalessimilyum' gibi bir şey anlıyorum

Ulas149

Kayıtlı Üye
'Masmalessimilyum' gibi bir şey anlıyorum
Dil türleri ve aileleri konusunda bilgiliyimdir bu sözcük latince bir sözcüğe benziyor genelde demonlar latince kullanır ama insanlarla iletişime geçerken o kişinin anlıyacağı dilde konuşurlar bu durumdan önce davet vs. yaptınızmı?

Faros

Kayıtlı Üye
Dil türleri ve aileleri konusunda bilgiliyimdir bu sözcük latince bir sözcüğe benziyor genelde demonlar latince kullanır ama insanlarla iletişime geçerken o kişinin anlıyacağı dilde konuşurlar bu durumdan önce davet vs. yaptınızmı?

Latince olmama ihtimali de var bazi cinler çok hizli ve sifreli sesler gonderirler. Yavaslatipda dinlerse bir sonuca variriz.

Ulas149

Kayıtlı Üye
"simulium" latincede hava demektir. kelimenin diğer kısmını henüz çözemedim latincem pek iyi değil. mesela benim nickim oculus latincede "göz" demektir. siz en iyi ses kayıt dosyasını bir şekilde buraya aktarınki hem uzmanlarda fikir belirtsinler.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Latince olmama ihtimali de var bazi cinler çok hizli ve sifreli sesler gonderirler. Yavaslatipda dinlerse bir sonuca variriz.
Cinler genellikle esikden veya şimdi var olan ortadoğu dillerini kullanırlar. mesela arapça,ibranice,aramice,süryanice vs. demonlarda latince konuştuğu bilinir.

AJA

Elit Üye
Onlar yada birileri size ulaşmak yada iletişime geçmek isterlerse böyle esrarengiz olmaya çalışmazlar emin olun..Teknik bir şey bu..Büyü k ihtimal kullaklığınızda bir sorun vardır.Fısıldama öyle olmaz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Aynı mesele bendede oldu yeni kulaklık alınca geçti gitti :)

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
en çok önem verdiğimiz şeyler birbirine benziyor gibi bir anlam çıkıyor latincede çok zorlayınca ama yine de bir demonun bu yolla sana ulaşıp da böyle anlamsız bir şey söylemesi olanaksız gibi.

pidugir

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç davetde falan bulunmadım sözcüğü yanlış aktarmış olabilirim ama onun gibi bir şeydi ve kesik kesik geliyordu hep aynı ses

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hımm bende bir keresinde gece uyurken bana bu tarz kelimelerle saldırı yapılmıştı önce şimşek gibi geliyorlar ve bum :) aman dikkat sözcüklerin etkisi fena olabilir beni etkilemiyor ama

pidugir

Kayıtlı Üye
Nasıl atacağımı bilmiyorum bende ona uğraştım ama sadece o uygulama üzerinden dinleyebiliyorum dediğim gibi anladığım tek şey 'Mazsmales similyum' yanlış yazmış olabilirim ama tam olarak bunu duydum ve ses kaydından beri bi daha gelmedi

pidugir

Kayıtlı Üye
Ayrıca korkunç bir seste değil, normal bir insan konuşuyor gibi ama bunu durup dururken duymam tuhaf geldi. Kulaklıkta sorun olsaydı hep aynı sesi duymadım bence

Faros

Kayıtlı Üye
Yavaslatip da dinlemek imkaniniz yok mu veya sesi bir video paylasim sitesine atip ordan yukleyebilme ihtimaliniz?