İfrit eleşin'in daveti (sansürsüzdür)

Ulas149

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar şimdi size hayırlı işlerde gücünden yararlanabiliceğiniz eleşin isimli ifritin havasını anlatacağım. uygulama tamamen sansürsüzdür. herkes
kendi iradesine sahiptir yapmak yapmamak ona kalmış ayrıca çok sakıncalı bir şey değildir. şimdi uygulamaya geçelim.

İfrit eleşin, pazar günün altıncı ifritidir ve yıldızı müşteridir. bu ifritin tasaruffları:

-Bir isteğin veya eylemin gelecekte nasıl sonuçlanacağı
-kayıp eşyanın nerede olduğu veya hırsızlıkla ilgili bir durumu
-kayıp kişinin durumunu
-başkalarının sizin hakkınızda hissetiklerini
ve bunun gibi birçok gizli şeyleri size uykunuzda gösterme yetisine sahiptir. ilk olarak pazar günüsabah veya akşam) saat altıda aşağıda vereceğim vefki zaferan mürekkebi ile yazıp, öd ağacı ve kafurla tütsüleyin.(güzel kokulu kaliteli başka bir tütsüde olabilir ama öd ağacı ve kafur daha iyidir) ve yatmadan önce abdest alıp iki rekat namaz kılın. birinci rekatta fatihadan sonra:

Ve kezâlike nurî ibrâhîme melekûtes semâvâti vel ardı ve liyekûne minel mukınîn.

ikinci rekatta fatihadan sonra:

Allahü nurus semavati vel ardı meselü nurihi kemiskatin fiha misbahun elmisbahu fi zücacetin ezzücacetü keenneha kevkebün dürriyyün yükadü min seceretin mübareketin zeytünetin la şerkiyyetin ve la ğarbiyyetin yekadü zeytüha yuda-ü ve lev lem temseshü narun nurun ala nurin yehdillahü li nurih men yeşa-ü ve yadribüllahül emsale linnasi vallahü bi külli şeyin alim. namaz bitince altta vereceğim daveti 7 defa okuyup dediğim tütsülerle tütsüleyin
yazdığınız vefki yastığınızın altına koyun ve niyetinizi aklınızından geçirin. sonra uykuya dalana kadar Alim ve fettah esmaları zikredilir. uykuya dalınca
istediğiniz sırra biznillah aynen erişirsiniz.

yazılacak vefk: file:///C:/Users/PC/Desktop/Bel1.docx

davet(biraz uzun):

Bismillahirrahminirrahim.
Bismillahi yeramu cemau ve sevverul’ enemu. Ve
haleka Külleşşey’in Ala yertibil ekvamu hüvellahul’
azimul kaviyyu sultanehuddaımu fi mülkihil bakii
bea’de fenea uhalkihillezi La yehule ve la yezuulu
veleyse linurihi efulurrabbel ea’le . rabbel ahireti vel
ula el kerbul mucibul hadiru ğayri muğibu halekel
melaiketül mükerrebiyneeafize hükmehu. Fi cemiğul
amine halekel emlaki vemüdebberul eflekil kaditul
adilul veliyyunnasiru kadiru alaa ma haleka ve yeh
liku ve hüvel aliyyul azimu kelami ila melaiketel
felekirrabiu felekeşşemsul mur tefiu ala hamiul
eflake vel kevekibu vesukkeni min fil meşeriku vel
meğaribu rabbe eselüke bi azimu hazihil esmai ve
azimu hazihil hurufi en te ınini ala men asa men
merdetel cinne veşşeyatıni ve ev sekuhum bel
vesekul vasiku veteh bisuhum fi sıcinil ekderu ve
tezikuhum minezzelu vel esharu vesseciniddaku ve
tesiddu aleyhim. Ma le yetliku veled yetiyku hatta
yef alu keze vekeze bi hakke hazel kelamu aleyküm
ve bikudretihu ledeyküm etayudin ehayehame şey leyihe halekati lezatin yez haha hayyen sahiyen
sasaudin kema hal keh me şerudin sarudin sarud.
Fe yumin fe yumin hudin hudin ya handiye il ya at
ğatailu ya ar ğahailu ya haşmeilu ya cebheyekılin
ya şerkilu ya teh kailu ya meh tailu ya nek yeilu ek
semtu aleyküm bi yarehudin bi hacel hame bi
hayete beh tey lehe bi mekhanin bi hak yeke en
şerahüdin. Bera abedin. Bi hümeh yedetin. Ya meka
kile if alu me tu’ merune bihi men keza ve keza bi
hakka ma telev tehu aleyküm en temsiku kulle men
ame fil veseki ve sıyru aleyhim minel azabi ve eti
uhum pamen ve şıddu hum selalen ve ese’ kuhm
min hamimul azabul alimu yuseb min fev kıhimul
hami ila min hadidu ve haze şe ne min asa ve haze
azabihi minküm ya mea’şerul beğahu ve cemiul
teahussefe in aseytum ve ebeytüm ve tekber tüm ve
teceber tüm. Ci’ tüm ve hasertüm. Ve lea’ tüm (
veleden tüm) ve hazitüm ve habe külle cebbarin
anidu ila azabun ğalizu fe hüve şe’ nel asahu ve
haza dea’ bil tağahu hatta yel hakehumu minel
azabu ve zallu me la yek derune ala def’ahu ve
enzele ya azabellahu ala men asani enne azabi
rabbeke levekıu ma lehu min dafiu snne azabullahu
la şedidu in bet sirabbeke le şadide ta mumin
tamesan tahiyen hakiye hakiyeken. Telihın yel
haşahiye hahakın hay fetin ya mea’ şeral melaikete
en tüm el müseyyerune bil azabe aleyhim ya mea
seral aferi yi teveten tekımu minhum fe inneküm
mün tekımune şealin şea’yeteyalin ya leha fillev mi
ya lumin eş yedin şeyrumin garumin ha din yer fıkin
fey ğaleha ya ruhin bi hakke hazihil esmaı
aleykümilla ma fealtüm ma ener teküm bihisseate
esreu bi keza bi hakka sel umin şe leumin seyrumin
şeyerumin ham halin. Ve tahurekin ve teali nurike
ve entel kuddusul azimu kalyekümin fey tabirin
yevme leha hadi he key en kiylin lehakiye keyeke ya
mea şeral huddame esra u berake llahu fikum ve
aleyküm ve innehu lakesemun lev tea’lemune
azimun ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyul
azimu ecibu bi hakke ya nekiritin nekiritin hu reynin
hu reynin na ru hin be ruhin eş me hin eşme hın
şema hın semahın el ali alel kulli berehın enteytuhın
en teytuhin şelesinin şelesinin ekri ekrukin ekri
ekrukin tebareke münevverunuuru mudebberul
umura ya hayhinin hayhinin el acele el acele ya
ehleşşemsi bi hakke taişinin tanuşin tan suşin,n
haytaneşinin ev ereşinin seymeşının. Enraşınin
haymeşinin azasinin anişinin ayaneşınin key
şemeve şinin en ke u sinin esnatışının.
Tea’tahaşınin er temaşınin yet takeşıninke tu şinin
ekey meşe em ke kışe er yenışının berakallahu fi
küm ve aleykum..

not:Uygulama biraz zor ve uzun. fakat yaptığınıza değecek çünkü bu ifritler epey kuvvetlidir ve kesin sonuç verirler. eğer kafanızı karıştıran bir durum varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Kaynak:Afarit-i seba ve kendi yazılarım

melankolik

Kayıtlı Üye
Bu ifrit bir harika dostum, baksana gelecekten haber verip, abdest alma şartı koşuyor. Gaybı sadece Allah bilir, eğer o çok müslümandıysa ona şöyle Allah size insanlarla görüşmeyi haram kıldı de.. Oynamasın insanlarla.. 1 gün şeytanın tahtına oturmak için saf beyinleri kandırıyorlar böyle..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sansürsüz diye eklemişsiniz fakat tam hali nerede. Neredeyse uygulamanın %70 yok.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Bu ifrit bir harika dostum, baksana gelecekten haber verip, abdest alma şartı koşuyor. Gaybı sadece Allah bilir, eğer o çok müslümandıysa ona şöyle Allah size insanlarla görüşmeyi haram kıldı de.. Oynamasın insanlarla.. 1 gün şeytanın tahtına oturmak için saf beyinleri kandırıyorlar böyle..
O halde
yanlş siteye geldiniz biz bu sitede bu gibi varlıklardan yardım alarak uygulamalar yaparız siz başkalarına neyin günah neyin sevap olduğunu yazmak istiyorsanız bir din
platformuna üye olun zira burası PARAPSİKOLOJİ forumu ayrıca ben orada size "gelecekten haber verir" yazmadım. tarihte bu gibi işleri yapan bu varlıklardan yardım alan tonla alim ve hoca var hepsi günahkarmı? bence kuran-ı kerim yorumunuzu büyük ölçüde değiştirmelisiniz ve metafiziği sakıncalı buluyorsanız bu siteye gelmeniz pek iyi bir fikir değil.

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Bu davet 2 kişi yapilabilir mi?

Ulas149

Kayıtlı Üye
Sanırım vefkin linkinde bir sorun var halletmeye çalışırım isteyen olursa mesaj atabilir

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Gaybı başka varlıklarda bilebilir şöyle ki
Allah gaybı levhi mahvuza yazar melekler oradan okur ve aralarında bunu konuşurlarken ifritler cinler veya her neyseler meleklerin sözlerini gizlice dinlerler ve kaçarlar
anlatılana görede bu sözü kapan varlığı bir ateş takip edip ona azap eder
bu mesele kurandada anlatılır söz kapıp kaçanlar diye tarif edilir
biraz kuran okumanı tavsiye ederim, Allah Kur'an da " biz bu kitapta herşeyi açıkladık " diyor

melankolik

Kayıtlı Üye
Gaybı başka varlıklarda bilebilir şöyle ki
Allah gaybı levhi mahvuza yazar melekler oradan okur ve aralarında bunu konuşurlarken ifritler cinler veya her neyseler meleklerin sözlerini gizlice dinlerler ve kaçarlar
anlatılana görede bu sözü kapan varlığı bir ateş takip edip ona azap eder
bu mesele kurandada anlatılır söz kapıp kaçanlar diye tarif edilir
biraz kuran okumanı tavsiye ederim, Allah Kur'an da " biz bu kitapta herşeyi açıkladık " diyor

Bunu söyleme gereği duymadım, gaybı yalnızca Allah bilir, peygamber efendimiz döneminde cinlerin bilgi çalması yasaklanmıştır, ve bu davette Müslüman cin pozu kesiyor bu mahluk fakat kandırıyor insanları şeytanın zürriyetinden bu ve sizin muhteşem Engin harika Kur'an bilginizde vardır bu bilgide, cinlerin insanlarla görüşmesi yasaklanmıştır.ap açık oyuncak arıyor kendine babası şeytan onu tahtına oturtacak bu daveti yapanları ne kadar kandırırsa. ne bekleyecektik ki. Ap açık saf,iyi niyetli hocaları azdırmak,saptırmak ve imansız götürmek için kurulmuş bir tuzak bu, cinler tarafından.. Konuyu açan arkadaşı tenzih ediyorum tabi ki.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bunu söyleme gereği duymadım, gaybı yalnızca Allah bilir, peygamber efendimiz döneminde cinlerin bilgi çalması yasaklanmıştır, ve bu davette Müslüman cin pozu kesiyor bu mahluk fakat kandırıyor insanları şeytanın zürriyetinden bu ve sizin muhteşem Engin harika Kur'an bilginizde vardır bu bilgide, cinlerin insanlarla görüşmesi yasaklanmıştır.ap açık oyuncak arıyor kendine babası şeytan onu tahtına oturtacak bu daveti yapanları ne kadar kandırırsa. ne bekleyecektik ki. Ap açık saf,iyi niyetli hocaları azdırmak,saptırmak ve imansız götürmek için kurulmuş bir tuzak bu, cinler tarafından.. Konuyu açan arkadaşı tenzih ediyorum tabi ki.
Öyle bir yasak yok :) çünki Allah bu olaydan bahsederken kurandan bunun yasaklandığına dair bir ifade belirtmemiş
eğer yasaklanmış olsaydı yıl 2014 olmuş ve hala gelecekten haber verenler var ozaman bunu neyle açıklıcaksınız ? istemeye istemeye Allahı yalancı durumuna düşürmeyin
şimdi burada size son 10 yıl içinde gerçekleşmiş 300 yıllık kehanetten bahsederim ve sorarım madem yasaklanmış kahinler bunu nasıl bilebilmiş diye
hatta durun birtanesinden bahsedeyim
adını unuttum o kahinin ama onuda bulurum gerekirse
fatih sultan mehmet ile çağdaştı o zaat
ve osmanlıyı kastederek şunu söylüyordu
"bu Türk imparatorluğu yıllar sonra bir dağılma dönemi geçiricek topraklarını kaybedicek batılılar tam yıkıldı artık bu imparatorluk derken bir prens çıkıcak ( o dönem liderlere prens diyorlardı ) o prens Türk imparatorluğunun kalıntılarını bir araya getiricek ve batıya karşı bir zafer kazanıcak ve yeni bir devlet kurucak o prens ata ismiyle meşhur olucaktır.
Hadi bunu bana nasıl açıklıcaksınız adam daha 1459 yılından söylemiş osmanlının kaderini ta Atatürke kadar bilmiş
şimdi bu adama sallamışda tutmuşmu diyeceğiz bukadar sallamayla bukadarı tutmaz ve ben kısaca yazdım bu kehanetin aslı 34 sayfadır ve her bir satırı her bir kelimesi aynen gerçek olmuştur,gaybı elbet sadece Allah bilir ama Allah gaybı kendisinde tutmamayı seçmiştir levhi mahvuza yazmıştır meleklerine paylaştırmıştır
o meleklerdende alanlar olmuştur, yok kapı gibi ayet varken siz yasaklanmıştır diyorsunuz
eğer yasaklanmışsa ozaman iki seçenek var önümüzde ya Allahın dediği gibi söz kapıp kaçıyorlar yok sizin dediğiniz gibi yasaklanmasına rağmen varlıklar gelecekten haber verebiliyorlarsa ozaman kuran muhammedin uydurmasıdır ( haşa ) çünki siz diyorsunuz ki yasaklanmış varlıkların gelecekten haber vermesi ama yıl olmuiş 2014 hala gelecekten haber verebiliyorlar şu durumda kuran bir uydurma kitap oluyor sizin dediğinizi kabul edicek olursak
Kuranı anlayarak okusaydınız eğer öyle bir yasaklanmanın söz konusu olmadığını görürdünüz
Allah varlıkların nasıl gelecekten haber verebildiğinide haber vermiştir ve sadakallahülazim ( hiç şüphesiz Allah doğru söylemiştir )
aslında sizinde bir suçunuz yok bizim müslümanları sokuyorlar kuran kursuna o kurs dedikleri yerdede iki elif ba öğretip gönderiyorlar sizleri
bizim gariban müslümanda kuran öğrendim sanıyor, sonra kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorlar,bizde biliyoz gaybı sadece Allah bilir ama bilgiyi kendisinde tutmamayı murat etmiş lütfen biraz anlayarak kuran okuyun sahabe zamanında anlamadan kuran okuyanları münafık sayarlarmış
burda müslüman cin pozisyonuda çizmiyorlar islami usüllere göre bir varlık çağırma metodundan bahsediyor sadece
havas budur zaten yoksa buda büyü batı majiside büyü aralarındaki farklar inanç kültürüne göre dizayn edilmiş olmalarıdır
Herkez kendi inancına göre uygulama yapar
pagan olan ona göre yapar hristiyan olan ona göre müslüman olanda ona göre,günah olduğu meselesi ayrı bir tartışma konusu ama burdaki mesele budur
sizin karşınıza burda muvahhit salih dindar bir cin sunmuyorlar

orenkayali

Kayıtlı Üye
1-Gaybi yalniz Allah bilir.Kuranda onlarca ayet var bu konuda.
2-Vahiyle beraber Cinlerin görev taksimi yapan meleklerin konusmalarini dinleyip kahinlere bildirmesi son bulmustur. Cinler belli kat semaya yükselebilirler ama levhi mahfuza cikamazlar.
Delil Suara Suresi 212.Ayet: Şüphesiz onlar, vahyi işitmekten uzak tutulmuşlardır.
3-Kuran okumak, anlamak icin gayret sarfedilmelidir.Bu ibadettir.Ama okuyup anladigini vahiy budur,Allah böyle demistir demek yanlistir.Biraz daha tefekkür,ilim,irade antramani yapmak lazimdir.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
İfrit davetinde oturup namaz mı kılıyoruz? :D Güldüren bir konu olmuş, emeğinize sağlık, ifrit de sizi güldürsün..

codzombi

Kayıtlı Üye
İfrit davetinde oturup namaz mı kılıyoruz? :D Güldüren bir konu olmuş, emeğinize sağlık, ifrit de sizi güldürsün..

evet, havass ekolüne ait bir uygulama.. tabiki davette belirtiliyorsa kılacaksın. sonuçta rolü yapman gerekiyor. usulu yolu yordamı o.. kolay gelsin. ifrit hepimizi güldürsün..

eş-şeyh

Kayıtlı Üye
Bu kitabı yazan İbnil Hac Tilmisanil Mağribi'nin ŞUMÛSUL ENVÂR VE KUNÛZUL ESRÂR kitabını okumuştum ve içine baktığımda pekçok uygulamanın saatleri ve hitabeleri ynalıştı kasemlerse bir değişikdi.Ben bu eserlerin tahrif edilmiş olabileceğini düşünmekteyim genede paylaşım için teşekkürler...

utku

Kayıtlı Üye
oculus link açılmıyor lütfen linki yenile

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Bir ifritten nasıl hayırlı iş beklenirki?
Kıldığınız namaz ifritin üzerine gidiyor buda şirke girer affı yoktur.

codzombi

Kayıtlı Üye
Bir ifritten nasıl hayırlı iş beklenirki?
Kıldığınız namaz ifritin üzerine gidiyor buda şirke girer affı yoktur.

maji-büyü ve din ayrımı yapılır , majisyen rol yapar , ibadet için maji yapılmaz , tasavvuf yolu vardır.. tasavvuftan başka kişisel ibadette olabilir. maji için ise din olayı yoktur sadece kuralları uygular. yoksa vefk yaparken meleklerden yardım istemek bile şirke giriyorsa islamda , yapacak bir şey yok .