Farkindaik Dualari

Faros

Kayıtlı Üye
Bugün ,Evrenin Yaratıcısı, senden yüreklerimizi ve gözlerimiz açmanı istiyoruz... ki bütün yarattıklarından sevinç duyalım, seninle sonsuz bir sevgi içinde yaşayalım.

Seni gözlerimizle kulaklarımızla, yüreğimiz ve bütün duygularımızla algıladığımız her şey de görmemize yardım et.
Sevginin gözleriyle görmemizi sağla ki nereye gidersek seni bulalım, yarattığın her şeyde seni görelim.
Seni bedenimizin her hücresinde , zihnimizin her duygusunda , her düşte, her çiçekte, karşılaştığımız her insanda görelim.
Bizden saklanamazsın, çünkü sen her yerdesin, biz ise biriz seninle. Bu gerçeğin bilincinde olalım.
Her şeyin mümkün olduğu bir cennet düşü yaratma gücümüzün bilincinde olalım. Yaşamımızın düşüne rehberlik etmesi için düş gücümüze yaradılışımızın sihrine yardım et. Yardım et , korkusuz, öfkesiz, kıskançlık ve haset olmaksızın yaşayalım.
Bize izleyeceğimiz bir ışık ver Bu günü sevgi ve mutluluk arayışımızın sona erdiği gün kıl. Bu gün yaşamımızın sonsuza dek değiştirecek olağanüstü bir şey olsun.
Yaptığımız ve söylediğimiz her şey, yüreğimizin her zaman sevgiye dayalı güzelliğinin bir ifadesi olsun.
Olduğun gibi olmamıza, sevdiğin gibi sevmemize, paylaştığın gibi paylaşmamıza, bütün yaratılarının güzellik ve sevgi başyapıtı yaratmamıza yardım et. Bugünden başlayıp zaman içinde çoğalarak artır sevgimizin gücünü .
Artır ki bir başyapıt yaratabilelim; kendi yaşamımızı…
Bugün , yaratan , bize yaşam veren, sana şükran ve sevgimizi sunuyoruz…

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Allahım, bugünüme ve yaşadıklarıma şükürler olsun. Farkındalık için girdiğim gelişme yolunda özgürleşiyorum ve özgür bırakıyorum. Hissettiğim acı ve üzüntülerin farkındalık için geçilen yolun sınavları olduğunu farketmemi sağladığın için teşekkür ediyorum. Kalkmak için düşmenin, yağmurdan sonraki gökkuşağının bilincine varıyorum. Artık gelen herşeyi sevgiye kabul etmeyi, gelişmeyi, özgürleşmeyi ve farkındalığımın daha da fazla artmasına niyet ediyorum. Bu andan itibaren benim ve bütünün en hayrına olacak şekilde özbeliğimin gücünün farkında olduğumu bildiriyorum ve daha fazlasını kabul ediyorum. Özgürleşme yoluma hizmet etmek için varolan, anlarımın kesiştiği herkesi ve herşeyi affediyorum ve sevgiyle uğurluyorum. Geçmişte korkularımdan dolayı yaptıklarım için kendimi kısıtlayıcı kararlar almış olsam da kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum. Onların bana o zaman en doğru gelen şeyler olduğu için yapıldığını, artık şartların değiştiğini, geçmişte beni tüketen tüm bu olumsuzluklara yatırdığım enerjiyi tamamen serbest bırakıyorum, bu enerjiyi kendimi tam olarak ifade etmeye kullandığımı, yaptığım bütün bilinçsiz anlaşmaları iptal ettiğimi ve geçersiz kıldığımı bildiriyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum ve sonsuza dek bu böyle...
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.

ALINTI