Kulağın aşırı çınlaması ve devamı ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

verda26

Kayıtlı Üye
Sabahları bazen (3 hafta yada 1 ay arayla) kulaklarımda müthiş bir çınlamayla uyanmaya çalışıyorum. Gözlerim kapanıyor hareket edemiyorum. Gözlerimi kapatsam bişey olucakmış gibi geliyor. Şimdiye kadar hep bir şeklide hareket ettim. Vcudumu kımıldatamıyorum. Ama iradem bu tarz konularda çok güçlüdür. Yani şimdiye kadar hep direndim. Bu sabah karşı koymak daha zordu . Telefonumun çalma sesini duydum (gerçekte çalmıyordu) arayan annemdi. Efendim dedikten sonra çınlamalar dayanılmaz bir hal aldı. Daha sonra kendimi zorladım ve uyandım. Bu bir trans hali olabilr mi yada astral seyehatin ilk adımı yada bi görü (gelecekten herhangi bir sahne) ??? Cevaplarınızı bekliyorum ...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anlattığınız uyku felcine benziyor. Benimde genelde sabahları olur. Kımıldayamama durumu, uykufelci ise bilinç ile bedenin ayrılması ve uyum sağlayamaması olarak anlatılır. ( doğru kelimeleri bulamadım) astral seyahatle ilgili olabilir. Çınlama olur ama dayanılmayacak kadar çok değil. Telefon çalması kısmında bir yorumum yok

verda26

Kayıtlı Üye
Evet . Uyku felcini bende dusunmustum. Ama sanki bu daha farkli . Efendim dedikten sonra beynimde telefonda annem konusmaya basladi tabi bu gercekte konusmuyoruz. Aslinda telefonda konusmadigiminda farkindaydim ruyada olmama ragmen daha sonra cinlamalar artti. Bi kitapta okumustum. Bi kizda goru deneyimleyecegi zaman oluyordu bunlar ama uyanikken :D komik ama aklima takildi.

karatay

Kayıtlı Üye
Kulak cinlamasi esnasinda duyulan ses, beynin icinde gerceklesen bir kan akisidir. Bu genellikle yeni bir sey ogrendiginizde, farkettiginizde, asiri dusundugunuz de veya dinginlik halinde ( bilincsizlik ile bilinclilik arasi) olusur. Tamamen nörolojiktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...