Burçlar sinirlenince

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Burçlar sinirlenince

her ne kadar gülmek için yazılsa da gerçeklik payı var hani:)

Koç: Açar ağzını yumar gözünü ağzına geleni söyler.

Boğa: Boğayı susturmanın tek yolu Koli bandı.

İkizler: Çenesi bi düştümmü kimse kaldıramaz ,başınızda et bırakmaz.

Yengeç: Suskun duruşuna bakıp aldanmayın içinden konuşur, tehlike yani hayatı sana zindan eder.

Aslan: Camı çerçeveyi indirir karşısındaki pes edene kadar konuşur, yinede pes etmez.

Başak: Kafada saç bırakmaz,dedikleri lafı kaldıramazsın, adamı mezara sokana kadar konuşur.

Terazi: Anlayışlıdır terazi pek dır dır etmez,ama konuşursa ortalık karışır. buda tehlike yani .

Akrep: Buda pek konuşmaz ama konuşursada konuşturduğunuza pişman eder .Kaç kurtul terk et orayı.

Yay: Çok konuşur kafa şişirir neye uğradğınızı şaşırırsnz.Bunalım yani

Oglak: Oğlak Konuşursa mahalle dinler, terlikler,vazolar havalarda falan .

Kova: Konuşmaz başka tarz intikam alır, adamı intihara sürükler.

Balık: Sesi çıkmaz balığın , ama sinirlendimi ciddi şekilde dövebilir,sonra da ağlar.
alıntı.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ben akrebim beni tarif etmiş :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben cok cok sakin bir oglagim 40 yilda bir sinirlenirim.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Burçlar sinirlenince

her ne kadar gülmek için yazılsa da gerçeklik payı var hani:)

Koç: Açar ağzını yumar gözünü ağzına geleni söyler.

Boğa: Boğayı susturmanın tek yolu Koli bandı.

İkizler: Çenesi bi düştümmü kimse kaldıramaz ,başınızda et bırakmaz.

Yengeç: Suskun duruşuna bakıp aldanmayın içinden konuşur, tehlike yani hayatı sana zindan eder.

Aslan: Camı çerçeveyi indirir karşısındaki pes edene kadar konuşur, yinede pes etmez.

Başak: Kafada saç bırakmaz,dedikleri lafı kaldıramazsın, adamı mezara sokana kadar konuşur.

Terazi: Anlayışlıdır terazi pek dır dır etmez,ama konuşursa ortalık karışır. buda tehlike yani .

Akrep: Buda pek konuşmaz ama konuşursada konuşturduğunuza pişman eder .Kaç kurtul terk et orayı.

Yay: Çok konuşur kafa şişirir neye uğradğınızı şaşırırsnz.Bunalım yani

Oglak: Oğlak Konuşursa mahalle dinler, terlikler,vazolar havalarda falan .

Kova: Konuşmaz başka tarz intikam alır, adamı intihara sürükler.

Balık: Sesi çıkmaz balığın , ama sinirlendimi ciddi şekilde dövebilir,sonra da ağlar.
alıntı.
Başak burcunun doğru olduğu kesin :D :D

enesuynk

Kayıtlı Üye
birini dövdüken sonra ağlamadım ama üzüldüğüm olmuştur garip bir şey :D

mysen13

Kayıtlı Üye
İkizler :) Ama bazen tam tersi oluyor susmayı tercih ediyorum çünkü en güzel cevap olabiliyor anlayana ..

Mcahit

Kayıtlı Üye
İkizlerim.Daha biraz önce bir tartışma yaşadım.Çenem düşmüştü.Kafam dağılsın diye girdim.Gerçekten bana uyuyor İkizler.Şu sinirli halimle güldürdünüz beni ne deyim.:)

candokia

Kayıtlı Üye
evet doğru aynı ben , beni susturmak için koli bandı gerek

melankolik

Kayıtlı Üye
Bir akrep olarak az anlatıldığını düşünüyorum.. Öyle anında parlamayız her zaman, soğuk ve sinsi olur intikamımız vede karşıdakine zarar vereyimde bana ne olur diye düşünmez ama temkinlidir.. Bir akrep'i kızdırırken 50 kere düşünün..

4

43887

Bir akrep olarak az anlatıldığını düşünüyorum.. Öyle anında parlamayız her zaman, soğuk ve sinsi olur intikamımız vede karşıdakine zarar vereyimde bana ne olur diye düşünmez ama temkinlidir.. Bir akrep'i kızdırırken 50 kere düşünün..
bende akrep özellikli bir bayan olarak söylediklerinize katılıyorum sinsilikden ziyade gizli ve sabırla bekleyerek olur intikamımız ,bence de kızdırıken 50 kere düşünülmeli;)

albus

Kayıtlı Üye
ben nerdeyse hiç sinirlenmem sinirlenincede gülerim. sinirlendiğim belli olmaz. sonra sinirim geçer ve gülmeye devam ederim. hep gülüyorum yani :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Balık doğru söylüyor .)))

4

43887

ben nerdeyse hiç sinirlenmem sinirlenincede gülerim. sinirlendiğim belli olmaz. sonra sinirim geçer ve gülmeye devam ederim. hep gülüyorum yani :D
ne güzel işte hep gül hayatı gülümseyerek yaşa ;yalnız izledin mi bilmem K.Sunalın bir filmi aklıma geldi sonunda sen de öyle olmayasın:D

4

43887

izlemedim. ne oluyor filmde??
hatırladığım kadarıyla adam her ne yaşasa yaşasın iyi kötü gülüyor oda sinir bozucu bir gülme yani filmin sonlarına kadar böyle film bitmeye yakın evleniyor çocuğu oluyor çocuk doğar doğmaz ağlamaya başlıyor tabi gülen adam birden ağlamaya başlıyor neden benim çocuğum ağlıyor diye ağlamaya başlıyor ve film bitiyor :)