Astral seyehat buyumudur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AOICM

Kayıtlı Üye
Astral seyehat buyumudur? Islamda yeri nedir? Eger Islamda helal ise reklamsiz hic bir kazanc gutmeyen astral seyehat bilgilendirme sitelerinin kurulus amaci nedir? Ne icin o siteye para oduyorlar?

Acikcasi guvenebilmek istiyorum

albus

Kayıtlı Üye
astral seyehat büyü değildir.

AOICM

Kayıtlı Üye
Anladım peki astral ile ne öğrenebilirim bana ne gibi faydası olur. Maksadım eğlence değil

albus

Kayıtlı Üye
burada astral seyehatla alakalı yüzlerce konu açıldı.

lucid dream

Kayıtlı Üye
astral seyahati önermem bazı tehlikeleri var örneğin ilk çıkışında olmasada 2 3 kere astral seyahate çıkmış insan cinlerle karşılaşabilir çok korkunç şeyler görebilir bunu bir astral seyahat deneyimi yaşayan birinden öğrenmelisin sana tercihim lucid rüyaya yönel lücid rüya astral seyahatin 1 alt kademesidir lucid rüya: rüyada olduğunu fark edersen yani rüya içindeyken ''aa ben şuanda rüyadayım'' gibi kendine bunu dedirtmeyi başarırsan lucid rüyaya girersin ve rüyada her istediğini yapabilirsin örneğin uçmak nasıl uçulduğunu hayal et ve bir bakmışsınki yerden yavaş yavaş yükseliyorsun bende bunu yaptım eskiden lucid rüyayla çok uğraşıyordum ve 2 3 kere başardım yapmayı gerçekten yapmak çok zor birşey ve sabır ister ama sonunda %100 sonuç alırsın :) şuanda tekrar başlamayı düşünüyorum kendi tekniklerimi bulmaya çalışacağım :)

sanada astral seyahatte başarılar...

Faros

Kayıtlı Üye
Astral Seyahatle ilgili açilmis bir çok konu var. Sitede arama yaparsan bulabilirsin.

candokia

Kayıtlı Üye
bir çok kişi astral seyahatini paylaşmaz doğru olan da bu çünki herkes kendi astral bedenine sahiptir paylaşmak bile mantıksız =)
kesinlikle cin yada başka varlıklarla karşılaşsak bile astral seyahatin tehlikesi bulunmuyor kesinlikle herkes aynı güçte hiç kimsenin diğerinden üstünlüğü yok =D

merlinx

Kayıtlı Üye
Astral seyahat deneyerek yapabilecegin birsey surekli ugras verip kendi teknigini bulduktan sonra ugrasip vakit ayirarak basarabilirsin tehlikeli oldugu konusuna katilmiyorum elbette farkli bir boyutta oluyorsun diyebiliriz birseyler gorursun ama tehlikeli denemez. Buyu degildir buyuyle astral seyahat deneyenleri gordum oyle tekniklerde var ama buyu degildir gunah mi arastirmadim hic ama olacagini sanmiyorum kendi ufak tavsiyemde basarili olursaniz bunu paylasmamaniz olur benim en buyuk pismanligim olmustur tecrubelerimi insanlarla paylasmak. Umarim hersey dilediginiz gibi olur iyi gunler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...