sevdigini getirmek için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan 54

Kayıtlı Üye
çok etkili bir yöntem ve gayet mucerrebdir ben defalarca denedim kırmızı bir bakıra rakib ismi şerifinin vefkini çizersin etrafınada duasını yazar bakırı ateşe koyarsın ateşin üstüne duasınıda 365 kere okudunmu 7 kat zincirle bile baglı olsa durmaz gelir sana

Gulsen

Kayıtlı Üye
Daha detaylı olarak bilgi verebilirmisiniz acaba ?

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
rakıb ismi şerifinin vefki nerden bulabiliriz

selenim

Banlı Kullanıcı
denedin ve kesin oldu öylemi % 100 oluyomu gerçekten inanmak başarmanın yarısı gercide

:Angel_anim:

hakan 54

Kayıtlı Üye
denedin ve kesin oldu öylemi % 100 oluyomu gerçekten inanmak başarmanın yarısı gercide

:Angel_anim:
bu işlemi yıllardır yapıyorum ve en fazla 10 gun geçmeden sonuç alıyorum site yönetimiyle göruşecem olur derlerse tam detaylı yazacam dileyen kullansın ama unutmamalısınız ki ehli bir kişinin yapması ile sonuç alınır ama dileyen arkadaşa ders veririm kendini bu işe hazırlar ve yapar olmaması mumkun degildir kefilide benim siz yapın olmadımı ben yapacam söz ama site yönetimi izin verirse arkadaşlar urum bey e yazdım tanışmak istiyorum diye bende yabana atılmam dedim bilgi alış verişi yaparız memnun olurum yada kendileri isterse tabi ayrıce tek degil bu işlem daha nice denenmiş mucerreb işlemler vear bende yönetim kabul ederse yazacam bu işle yıllardır ugraşıyorum ben saygılarımla selamlar

hakan 54

Kayıtlı Üye
rakıb ismi şerifinin vevki yi nerden bulabiliriz
rakıb ismi hem esmadır hemde aşk melegi olarak görev yapan bir varlıgın ismidir gizli ilimler kitabının son cildinde var ama vevk eksik hazırlanmış orada gördum bir harf eksik orada bi inceleyin isterseniz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hakan54, urum seyehatten yeni döndü dolayısı ile mesajlarına gecikmeli olarak cevap verebilecek. Ayrıca kendisi ile de görüşeceğim senin paylaşımların için.
Msn adresini profiline yazmanı ve açıktan vermemeni rica ediyorum. Sitemiz yanlış iletişimlerden kaynaklanan hata, sorun, ceza ve ihbarlardan sorumlu olmayacaktır. Özel işlemlerin içinse kendi tanıtımını yapabileceğin başka bir bölüm var profesyonel anlamda yaptığın işi o kısımda diğer üyelerimiz gibi paylaşıma sunabilirsin.
Konu tamamen yanlış yerde taşıma yapacağız bilgine .Anlayışla karşılayacağını umuyorum.

selenim

Banlı Kullanıcı
hakan seni msn adresime ekledim arkadaşım bende uzun zamandır bu alanda uğraşıyorum ve tecrubeli insanlarla diyaloğa ihtiyacım var bu arada bende denedim ama vefkin resmini aluminyum folya kagıdına yazdım böyle olabilirmi acaba yoksa illede bakır levha şartmıdır bilgilendirirsen sevinirim saygılar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bakır levha şart bu uygulamanın özelliği bakıra yazılmasıdır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
benim bu uygulama ile ilgili olarak birde latif isminin vefki yazma ve latif ismi ile bereber kişilerin isimleri ile birlikte 312 defa okuma var.

aynı şey latif isminin vefki bakır levhaya yazılacak. bir tüpün üzerine levha konulacak. (geleneksel olsun diyorsanız kömürde olur) 312 defa latif ismi ve isteyen ismi istenen ismi okunur

selenim

Banlı Kullanıcı
bakır levhayı nereden bulabiliriz urum

birde bakır okuma sürecinde ateşten sanırım erimiyor değil mi? işlem bittikten sonra bakırı saklamalı mıyız?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bakır levhayı nereden bulabiliriz urum

birde bakır okuma sürecinde ateşten sanırım erimiyor değil mi? işlem bittikten sonra bakırı saklamalı mıyız?

Urum sorunuza hemen cevap veremeyebilir o yüzden ben yardımcı olmaya çalışayım.Bakır işlem sırasında erimez akkor haline gelebilir ki zaten öyle olması gerekir.

lorenya

Banlı Kullanıcı
bu uygulamayı açıkça yazabilir miyiz lütfen?

heisse

Banlı Kullanıcı
bu büyümü? ya ben nası yazcam bakırı nerden bulcam?

marmarisli48

Kayıtlı Üye
bu büyüyü acılarmısınız saygılar bakırın üstüne ne ile yazacagız bunları ve yazılması gerekenleri acıklayıcı bi dille yazsak

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Her tarif açık verilmemektedir bazıları sadece bilginiz olsun diye veriliyor tabiki kolay bir iş değil...Bakırı takı tasarım yapan dükkanlarda bulabilirsiniz belki..

AkeLdan

Kayıtlı Üye
su latıf ısmını bıraz acarmısnız ?? yanı 312 defa latıfı okuyoruz kendı ısmımızı ve onun ısmını kac kere okuyoruz nasıl okuyoruz aydnlatr mısnız??

yaralımelek

Kayıtlı Üye
Bu işi nasıl yapacagız biraz bilgi verir misiniz yada bana yardımcı olacak biri varsa özelden yazabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...