Buda ne?

rules2

Kayıtlı Üye
İyi geceler öncelikle. Dün gece 04:35 civarı yatmak için odama gittim. Yatağıma girdim kapının arkasında bir gölge vardı beni izliyordu dikkatlice baktım yine kaybolmadı. Belki paranoyadır dedim kapıyı açtım yok oldu. Yine yatağıma girdim. Bu sefer kapının Önünde 2 tane gölge vardı kısa boylu. ve arkalarında beliran uzun başka bir gölge. Tüm bildiğim duaları okudum gitmediler. Bir ara boğazım acımaya başladı sanki bir el boğazımda gibi. sonra eski kız arkadaşım WhatsApp'dan mesaj attı. '' Sen iyi misin? '' diye 04:49 da. Öncedende başıma gelmişti ama bir süre sonra gitmişlerdi. Onlar cin sanırsam? Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.
Bu olay ile ilgili önceki konularım ; http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=36081
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=36297
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=38844

Not : O 3 gölge eski kız arkadaşım ile hayalimiz gibiydi. O İki ufak boylu olanlar Eren ve Yağmur * Evlenmeyi hayallediğim eski sevgilim ile çocuklarımız'ın ismi * O arkadaki ise eski sevgilim gibiydi. Eski sevgilimin rüyasında sanırsam biri bana işkence yapıyormuş ben ise bağırıyormuşum eski sevgilim'in üzerinde böcekler varmış yılanlar ise onu bağlıyormuş.

AJA

Elit Üye
Aynı konu altında farklı başlıklar açmanızın bir faydası olmaz sn rules2 .Lütfen açtığınız konunun içerisinde devam edin.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Hey hey dünya bu gölgeler hiçmi bitmeyecek.Kardeşim gerçekten anlattıkların doğruysa sana kafayı takmışlar.Okuyorum ama gitmediler yazmışsınız.Peki okuyorsunuz ama nasıl okuyorsunuz ayrıca siz onlara ne yaptınızda size böyle davranıyorlar önce kendinizi bir gözden geçirin,nedenini bulmaya çalışın.Musallat sorunlarında yani cinlerin size ayar olma durumlarında bunun nedeninin bulunması ve çözümü işi dahada kolylaştırabilir.Bu gölgeler yarın,birgün şekillenmeden kurtulmanın yollarını arayın.

AJA

Elit Üye
Evet nedense hep anlatılır şu oldu bu oldu ama kimse ben davet ettim yada şunu yaptım yada bunu yaptım demez :) Ha bir şey yapmadınız mı ? Ozaman ne yaapcağınıza karar verin.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Çok eskilerden bir karabasana yumruk atmıştım ve acıdan bağırarak üzerimden kalkmıştı.Sonra birgün rüyama gelmişti çirkin ve buynuzlu bir kılıkta sen bana yumruk attın dedi.Seninle görüşeceğiz dedi.Bende ona şunu söyledim,Sen ne görüşeceksin benimle,Ayrıca beni veya bir başka insanı uyurken rahatsız etmeye ve tepesine çökmeye ne hakkın var? sen benim tepeme çökersen yumruğuda yersin dedim.Yine gel yine aynısını yaparım dedim.Sonra haklısın dedi ve kaybolmuştu.O günden sonra bir daha gelmedi.Yalnız bir başka varlıkları göndermiş olmalıydı ki bana bir gün 3 kişi birden uyurken çökmeye başlamıştı ve ben şu sesi duymuştum.İçlerinden biri elini sıkı tut vurmasın dedi.Diğeride varlıkda ötekine, ayağını çek muskası var orada dedi.sonra ben yine büyük bir sıçramayla hepsini savurmuştum.O günden sonra bir daha hiçkimse gelmez oldu.Sonra tabiki yaş ilerledikçe ilim yönünden insan ilerledikçe yumruğa bile gerek kalmıyor.Çünkü işi bilirsen varlıklar seni görünce kaçar ve semtinden geçemezler.:sifone:
Ayrıca Sn.AJA gerçekten yaşadıklarınıza üzüldüm.Birde yeni evlenipte bu tür olaylar yaşamak dahada üzücü.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çok eskilerden bir karabasana yumruk atmıştım ve acıdan bağırarak üzerimden kalkmıştı.Sonra birgün rüyama gelmişti çirkin ve buynuzlu bir kılıkta sen bana yumruk attın dedi.Seninle görüşeceğiz dedi.Bende ona şunu söyledim,Sen ne görüşeceksin benimle,Ayrıca beni veya bir başka insanı uyurken rahatsız etmeye ve tepesine çökmeye ne hakkın var? sen benim tepeme çökersen yumruğuda yersin dedim.Yine gel yine aynısını yaparım dedim.Sonra haklısın dedi ve kaybolmuştu.O günden sonra bir daha gelmedi.Yalnız bir başka varlıkları göndermiş olmalıydı ki bana bir gün 3 kişi birden uyurken çökmeye başlamıştı ve ben şu sesi duymuştum.İçlerinden biri elini sıkı tut vurmasın dedi.Diğeride varlıkda ötekine, ayağını çek muskası var orada dedi.sonra ben yine büyük bir sıçramayla hepsini savurmuştum.O günden sonra bir daha hiçkimse gelmez oldu.Sonra tabiki yaş ilerledikçe ilim yönünden insan ilerledikçe yumruğa bile gerek kalmıyor.Çünkü işi bilirsen varlıklar seni görünce kaçar ve semtinden geçemezler.:sifone:
Ayrıca Sn.AJA gerçekten yaşadıklarınıza üzüldüm.Birde yeni evlenipte bu tür olaylar yaşamak dahada üzücü.
Yumruk atmama bile gerek kalmıyor desem :) enerjimle itiyorum ben hepsini

candokia

Kayıtlı Üye
ne istediklerini sor niye boşuna musallat olsunlar ki sonra gitmezlerse defetme yap

rules2

Kayıtlı Üye
Hey hey dünya bu gölgeler hiçmi bitmeyecek.Kardeşim gerçekten anlattıkların doğruysa sana kafayı takmışlar.Okuyorum ama gitmediler yazmışsınız.Peki okuyorsunuz ama nasıl okuyorsunuz ayrıca siz onlara ne yaptınızda size böyle davranıyorlar önce kendinizi bir gözden geçirin,nedenini bulmaya çalışın.Musallat sorunlarında yani cinlerin size ayar olma durumlarında bunun nedeninin bulunması ve çözümü işi dahada kolylaştırabilir.Bu gölgeler yarın,birgün şekillenmeden kurtulmanın yollarını arayın.

Şekillenmek derken? Nasıl yani?

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Arkadaşım en iyisi durumu annene babana aç sana bir hoca bulsunlar zaten o zama gitmezlerse asla korkma artık normalmiş gibi algıla onlar negatif enerji ile beslenir korkun ise negatif enerji yay hep çok iyi olmaya çalış o zaman bir yararı olacaktır dosum ...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Büyü olabilir mi acaba, eski sevgilinden bahsetmişsin biraz onun kişiliğine inersen sen de biz de bunun cevabını bulabiliriz sanırım.