Cinler?

kitapkurdulux

Kayıtlı Üye
Konuya bir kaç yıl önceden başlayayım.Babamla birlikte otobüs ile yolculuk edecektik. Annem çok soğuk olur diye üstüne bir ceket al demişti.Üzerime sadece bir kaç kez giydiğim ceketi aldım.Gitmeden önce ceplerinde hiç bir şey yoktu, dinlenme tesisine geldiğimde elim istemsiz olarak cebine kaydı ve 50 tl çıktı.Diger bir husus geçen yaz tatilinde annemin en değerli saati kaybolmuştu.Otelin her tarafını aradık ama yoktu.O akşama annem ve babam kardeşimle beni odaya gönderdiler.Odaya girdiğimde daha kartı takmadan banyonun ışığı kendi kendine bir yanıp bir söndü, şu kasalar var ya işte o da kendi kendine sürekli 3 rakamını yazdı.Sonra sanki birisi kulağıma birisi bilgisayar çantasında dedi açtım ve baktım oradaydı.Aralik ayı gece gözlerimi açtım kitaplığımın yanında bir gölge belirdi.Sonra oturur pozisyona geçtim.O anda soldan gelen bir şey beni yatağa yapıştırdı bildiginiz sonra boğazımı sıkmaya başladı.Korkudan gözlerimi açamadım fakat azıcık araladım siyah bir şeydi.İçimden bir kaç dua okuduktan sonra üstümden kalktı.Şimdiki zamana gelelim.Bizim siteye girmiştim.Dershaneden dönüyorum Kulağımda kulaklık vardı.Apartmanın önüne geldiğimde zile bastım.Baştan aşağı siyah birisi bana kapıyı açtı.Yere baktığım için yüzünü falan göremedim hafif olarak başımı kaldırmıştım sadece.Etrafima baktığımda kimse yoktu.hatta disarida baktim.Ne yapacağımı cidden bilemiyorum.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bu siyahlı gölgenin sizi ne sevdiği belli ne sevmediği,siz ona neden söylemiyorsun ya döv yada sev kardeşim diye.O siyahlı yaratık size göründüğüne göre iş baya ilerlemiş yakında konuşur seninle herhalde.Boşverin 50 tl yi saati,yardımı felan zaten o yaratık senin iyiliğini istese senin boğazına çökmezdi.Daha önceki birkaç sana olan yardımı göz boyama olabilir.siz bir an önce kendinize bakım yaptırın ve kurtulmaya çalışın iş işden geçmeden.İyi bir alim bulun.Yada Yule kardeşimize ve urumhamatahayil kardeşimizde bu işlerden anlıyorlarmış isterseniz bir danışın .

AJA

Elit Üye
Yıllar evvel eski eşimde bu siyah gölgeler yada siyah giyinenler tarafından fiziksel saldırıya uğradı gözümün önünde.Nedenini de söylemiştiler ona..

AJA

Elit Üye
Nedeni diye şunu demek istiyorum ; şu sebepten dolayı manasında degilde şunun için yaptık gibi..Eşini senden alıcaz ve seni öldüreceğiz demişler.185 boyunda bir adamın yatağın üzerinde ordan oraya savrulduğunu gördüm ki herhangi bir rahatsızlığıda yoktu.Zaten sonrasında kendi buna benzer hiç bir olay yaşamadı..Sonra benim üzerimde çalıştılar yıllarca.Ha bunun için ne yaptık bilmiyorum.Herhangi bir davet şu bu sözkonusu bile değildi ki ben o tarihlerde çok genç ve bilgisizdim.Yeni evlendiğimizde başladı bunlar.Bir şekilde bir şeyler istemeden de olsa yaşıyoruz..Ve ozamandan yıllar sonra paranormal konular başladı bende de ve araştırdım.O yaşadığımız olay anında sadece eşimin üzerine oturup kollarını tutmaktan ve gözlerini aç demekten başka bir şey yapamadım duayla.

Korku herzaman öne geçebilir fakat kendi gücünüze inanın.Sizi sizden başkası kurtaramıyor çoğu zaman.İstisnai ağır durumlar dışında.