Taşları birlikte kullanmak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 38107

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı.Ben terazi burcuyum bende kristal kuvars,obsidyen ve ametist taşları var.Ben onları birlikte tek bir kolye yapıp kullansam olurmu? Ve ikinci sorumsa konu dışı ancak sormam lazım.Burçlar cidden değiştimi yani bir karara vardımı?

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Bu burç değişimi geçen yılda çıkmıştı Rezzan Kiraz böyle bir şey mümkün değil demişti o zamanlar eğer değiştiyse de bizi değil yeni doğanları etkiliyor çünkü dünya yörüngeden yeni kaydığı için kolye kısmını daha uzman bir arkadaş yardım ederse .

4

43887

önemli olan taşları hangi niyetle kullanacağınız süs amaçlı mı yoksa her hangi bir niyetle mi kullanacaksınız ki taşlar her ne kadar yüzük küpe gibi süs şeklinde kullanılmışsa da takılış amacı sana vereceği yarar enerjiyle bağlantılıdır.Kuvars ametist güçlü taşlardır ki ametist de kuvars çeşididir kullanımda etkinliğini fazlasıyla arttırır,mesela aşk için pembe kuvars ve ametist birlikte takıldı mı yoğunluğu fazlasıyla artmış olur.Birlikte kullanılan taşlar mevcuttur önemli olan kendinizde ne için kullanacağınızdır...sevgiler...

Ü

Üye silindi 38107

Peki cinsel cazibe şirinlik sevimlilik için önerebileceğiniz bir taş varmıdır?

4

43887

Ayrı bir konu açmamak için burdan soruyorum yengeç burcuyum pembe kuvars kolyem var ay taşını da bileğime bağlamak istiyorum birbirlerini nasıl etkilerler?

Herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Ay taşı su karekterli insanların taşıdır. İkisi de duygusal dengeleyici taşlardır. Sitemizde taşlarla ilgili sorularınıza yanıt da alabileceğiniz fazlasıyla konu mevcuttur. Araştırmanızı öneririm. İyi forumlar.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ben turmalin kullanıyorum 15 günde bir toprağa gömüyorum ay ışığında dinleniyor bir gece ve tekrar kullanıyorum. Eğer taşın etkilerini görmek istiyorsanız mutlaka tenle temas etmeli ve hiç çıkarmamalısınız arındırma dışında.

fox07

Kayıtlı Üye
Lapis lazuli ile Akik taşını birlikte kullanan var mıdır peki? Sanki birbirlerinin etkisini nötrlüyorlar gibi geldi bana?