Uykudan çıglık sesiyle uyanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

disasternaz

Kayıtlı Üye
Mrb ben yaklasik 6 aydir uyurken garip seyler yasiyorum ve gercekten korkuyla uyuyorum korkudan kipirdayamiyorum sadece dua edebiliyorum. Geceleri ciglik sesleri duyuyorum ilk baslarda abimin cigligiyla uyandim bunu 2 3 kere yasadim fakat dun gece 2 kere biri sag kulagima resmen bana kizarak bagirdi ilkinde korkmadim ve yne uykuya daldim ama ikincisi cok siddetliydi ve gercekten korktum bildigim butun dualari okudum tekrar uyuyabilmem zaman aldi. 1 ay oncede tel elimde uyuyakalmisim ve uyku ile uyaniklik arasinda arkamdan bir elin telefonuma vurup dusurdugunu gordum telefon elimden siddetlice dustu sizce bu olaylarin sebebi nedir? Erkek arkadasimla aram bir iyi bir kotu bunlarla alakali olabilirmi cunku bizde nazar vs. Olabilceginden supheleniyoruz ruyamda onunla ilgili beni korkuttuklarinida gordum yardim edermisiniz.

disasternaz

Kayıtlı Üye
Bugunde tam onu konustuk erkek arkadasimla. Kursun dokturmek istiyorum ama yararli olurmu bilmiyorum. Ya baska turlu seylet varsa ?

enesuynk

Kayıtlı Üye
yararı ne derece olur bilmiyorum , zaten sorun bile tam belli değil o yüzden pek bir şey denemez . bakım yaptırın derim ben neyin ne olduğu anlaşılır . yule ye mesaj ile ulaşabilirsin .

disasternaz

Kayıtlı Üye
Haklisiniz dikkate alicam bunu daha yorumlarinizi esirgemeyin arkadaslar

AJA

Elit Üye
İnancınız doğrultusunda dua etmeden korunmadan yatmayın.Bir süre buna devam edin.Nazar dualarını da okuyun gün içinde.Kendinizi de tuz ve sirkeyle arındırın rahatlarsınız.Evinizi odanızı adaçayı ile tütsüleyin.Yatak odanınızı da sirkeli su ile silebilirsiniz.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Degerli Kardesim,

bunu bende ailemle birlikte yasamistik.Özellikle bu senenin basinda bende ve 10 yasindaki oglumda bu duruma cogu kez sahit oluyorduk, özellikle oglumun ciglik atmasi bizi derin uykudan adeta hoplatiyordu.
Son olarak ben arka arkaya müstehcen Rüyalar ( cok igrenc görüntüler) görmeye baslayinca cok sevdigim ve Rabbimizin degerli nimetleriyle donatilmis bir kardesimizin bize Elma sirkesine 7 x Yasin , 52 x Fatiha, 7 x Felak, 7 x Nas ve 7 x Ayetel Kürsi okumamizi ve Elmali Sirkenin bulundugu Fısfıs Şişesine üflememizi ve her aksam evimize sikmamiz icin verdigi öneriyi kullandim.Fakat ben aksamlari olmak üzere 3 gün arka arkaya bunu uyguladim.
Her odaya girdigimde Ayetel Kürsi ve 3 x La havle vela kuvvete zikredikten sonra, sirkeyi odaya sikarken Rabbimin yardimini istedim.
Rabbime sükürler olsun artik oglumun ve benim bu tarz cigliklari nerdeyse sifira indi.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...