SORU : Deniz Kabukları Ve Taşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cactus

Kayıtlı Üye
İş
Psst!
  1. Forumda araştırma yaptım ama benzer bir yöntem olan çingenelerin o ondan bundan birkaç parçayla baktıkları fal hakkında bir konu buldum,daha fazlası yok.
  2. Bileniniz vardır elbet,bir sistematiğe dayalı,her taşın & kabuğun,hatta kemik parçalarının bir şeyi temsil ettiği şu garip falı öğrenmek istiyorum.Geçenlerde dururken birden aklıma vurdu ve izlediğim birkaç filmi yeniden izledim,nereden kaldığını anlamam geç olmadı.Almanca bir sitede de anlatıldığı-nı sandığım- bir konu vardı,Almanca'm böbrek ameliyatı olmuş ve istirahatli olan Necati hocanın anlattığı kadarıyla sınırlı olduğundan hiçbirşey anlamadım ve sinirlenip kapattım.Tarayıcı ayarlarımı da önceden geçmiş tutmaması için ayarlamıştım,siteyi tekrar aradım ama bulamadım.
  3. Bu konu hakkında bilgi sahibi olanınız varsa lütfen paylaşsın.Tahmin edemeyeceğiniz bir açlıkla & çekim gücüyle bu konu hakkında gereken ne varsa yapmak istiyorum.
    ermm.gif

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu bahsedilen uygulama, çingene uygulamasından farklı değil. Anlamları kendin yüklersin ve bakarsın, sadece konsantre ile taşlara yoğunlaşırsın. Yoksa kaydedilmiş bir anlam yüklemesi söz konusu değil. Ben 9 sene bu yöntemle fal baktım ve bana öğretilmedi.

cactus

Kayıtlı Üye
İş
Psst!
Yani daha açık bir şekilde söylersek,taşları kendim bulup kendim anlam yükleyip, kuralları ve sınırları kendim mi belirlemeliyim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evet, o kadar sistemli de hareket etmeye gerek yok. Taşlara bak, onları dinle, gör, acele etme. Kendiliğinden zamanla uyum sağlandıkça artacaktır enerji seviyeniz.

Taş bakla her şey olabilir. Doğal malzeme olsun yeter. Konuşunca ne kadar özlediğimi hatırladım. Üzerlerine semboller de çizebilirisin, sana kalmış. Kendi sistemini kendin oluştur kısaca.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ben 11 tane kullanırdım. kişiye ait yüzük ile 12 eğer yüzük yoksa dokunduğu ve küçük başka bir şey alırdım

cactus

Kayıtlı Üye
İş
Psst!
Ben kendimden başkasına bakmayacağımdan ve benim için çok özel olduğuna inandığım bir yüzüğüm olmadığından iki meranın bi hançere sarıldığı bi figürden oluşan kolyemi kullanırım herhalde :) Çok teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...