Çok Etkili Bir Sarf-ı Ummar

zero2900

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Bugün paylaşacağım 2 nüshayı safran mürekkebi ile kendi gezegen saatinizde yazmaya başalyın ve bunlardan birini çalışmalar yaptığınız odanın kapısına. Diğerini ise odanın içinde kapıdan girer girmez görülecek bir köşeye asın. Nüshaları olduğu gibi asacaksınız katlayıp muska haline vs getirmeyeceksiniz. Bu sarf-ı ummar her türlü tehlikenin afrkına varmanızı sağlayacağı gibi izniniz olmadan hiçbir varlığın yanınıza gizli veya açık şekilde gelememesini sağlar. Hatta bazı kudretli ve şerri yüksek varlıklar dahi en fazla kapınıza kadar gelir ve içeri girmek için izin vermeniz gerekir. İçeriği girdiğinde ise gücü oldukça azalmış olur ve size zarar veremez. Elbette bu söylediklerim mekan dahili korumalar. Ben koruma dairesini kullanmak istemediğim için bunları kullanıyorum. Hem davetlere icabet etmelerini engellemiyor hemde sizin gelen avrlıkdan ilmen ve yaratılış açısından üstün olduğunuzu ona gösteriyor. Buyrun 2 nüshada aşşağıdadır.

Kapıya asılacak olan: Gördüğünüz gibi bu aslında keşif ayeti yazılı bir 3 lü vefk. Hatta gazalinin en meşhur kullandığı vefklerden. Üstünde ise süleyman hateminin simya ve tılsım alfabesi dediğimiz özel alfabe ile şifrelenmiş hali var lakin şifrelenmiş olmasına rağmen işe yaramaktadır zira bende şifreli halini kullanmaktayım. (şifresini çzöecek alfabe bilgim olmasına rağmen)

http://i.hizliresim.com/0bbWEW.jpg

Odanın içine asılacak olan: Buda bir sarf-ı ummar okumasının altına cin mührü yerleştirilmiş halidir yine aynı şekilde mekanınızın sürekli olarak temiz olmasını sağlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir Saygılar...

http://i.hizliresim.com/4YYWaQ.jpg

times

Kayıtlı Üye
İyi günler ben bu kendi gezegen saatimi nasıl bulucam. Dahası ben bunları yazmayı bilmiyorum yazıyı taklit etsem olur mu ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Isminizi bast edin, ebcedi Arabi'den harflerin karşılığını bulun. Toplayın. 7 ye bölün. 1 ve 7 arası kalacak şekilde bölmeye devam edin. Yıldız gün Takvimi'nden kalan sayının karşılığını bulun. Majikal yılınızı bu şekilde bulabilirsiniz. Vefler bölümünde. Bast edilmiş isimler, ebced türleri ve yıldız gün takvimi var.

Gezegen saat hesaplama yöntemimde yine sitemizde mevcut biraz araştırın bulursunuz.

Taklit edebilirsiniz. Daha önce hiç Arapça yazmamışsanız önce elinizi alıştırın. Sonra bakarak yazın. Küçük gibi görünen hatalar yapma lüksünüz maalesef yok.

t-beyaz

Kayıtlı Üye
Üzerimizde taşıyabileceğimiz mührü Süleyman istiyorum acaba nasıl bulabilirim?

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bılgı ıcın cok tesekkurler ama benım vefk ve davetler ıcın ayrı bır odam yok o nasıl olacak mesela calısma yapacagım zaman asıp sonra ındırsem olur mu