Sürekli rüyada düşüyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ocare

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben neredeyse her gün rüyamda bir yerlerden düşüyorum ve irkiliyorum bunun yanı sıra her gece rüyalarımda sürekli farklı kılıklara giren cinler görüyorum.Artık çok korkmaya başladım yardımcı olursanız sevinirim.

4

43887

yaşadığınız durum uykuyla uyanıklık arasında yaşanılan bir duruma benziyor ya uykuya geçiş sırasında yada uykudan uyanma sırasında gerçekleşir düşme irkilme hissi...cinlerle ilgili sıkıntınızı özellikle sitede araştırmanızı öneririm farkına varmanız açısından ;çünkü bilinçaltından kaynaklı mı yoksa gerçekten cin mi görüyorsunuz rüyanızda ...sevgiler...

downland

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Ben neredeyse her gün rüyamda bir yerlerden düşüyorum ve irkiliyorum bunun yanı sıra her gece rüyalarımda sürekli farklı kılıklara giren cinler görüyorum.Artık çok korkmaya başladım yardımcı olursanız sevinirim.
Yatağa çok yorgun vaziyette mi giriyorsunuz.

aşk1

Banlı Kullanıcı
uykusal ve cok kafaya takma gibi gözüküyor benden önce zaten gerekli açıklamalar yapılmış. bir müddet varlık çağrıştıran şeylerden uzak durun kafanıza almayın. düzgün uyumaya uyanmaya çalışın. uyumadan önce müslümansanız tabi ayetel kursi felak nas ihlas okuyup yatın. abdestli olun.

Ocare

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...