Gözümdeki perde kalkmak üzereyken...

yunusum_bilmem

Kayıtlı Üye
3 gün önce başka sitedeki bir olaydan etkilenip bilenler bilir arşın hazinesi Kenzül Arş duası ile bir cuma sabahı "...Allah'ım beni meleklerinle mânen kardeş, insanlardan ve cinlerden iyi, sâlih ve mümin olanlarla dost eyle..." cümlesi geçen bir dua ettim. O andan itibaren sahurdan buyana biriken uykumla uyuya kaldım. Öğlen 12 civarı elektrikli süpürge sesiyle uyandım saate baktım namaz aklıma geldi ama kafamı kaldıramadım uykudan derken başucuma doğru bir karartı gitti hemen ardından abimin başucumda duran telefonu çaldı. Telefona baktığımda ne msj ne arama nede başka bisey vardı. Bildiğim az uz ilimle onun bir mümin cin olduğunu idrak ettim fakat neden yardımcı olduğunu anlamadım. Her vakit namaz kılana kadar başımı bir şekilde ağrıtıyordu. Bana zorla namaz kıldırıyordu mutfaga girdigimde onun nur gibi parlayan gozlerini 1 sn gorunce vücudumu korku sardı. Hele gece çöp atmaya giderken bir karartıya basıp tökezleyince iyice yusuf yusuf çektim. Okucagım bir iki ayet onu kovabilirdi ama ne biliyim beni namazlara kaldiriyor ardimci oluyordu taki o ana kadar.

yatmadan önce arapça "şükran, ya müminun, müminun cinn" diye teşekkür ettim. bu onun gururunu okşamış ve nefsine düşmesini sağlamış olacak ki zaten cinler nefislerine çok düşkün varlıklardır bedenimi ele geçirmeye çalıştığını uyurken hissettim.(nasıl birşey olduğunu aşağıda anlattım.) ilimim benim erken den anlamamı sağladı. hizla kalktim ve abdestle kenzul arş ı yeniden okuyup hatami telafi ettim dua ile cagirdigim varligi yine dua ile kovdum.

şu an rahatım.

bedenimi ele gecirmeye calisirken ayaklarimdan basima dogru ilerleyen ates ve karincalanma hissettim terledim saga sola dondum surekli, olayi anlayip isigi yaktim mudahale ettim.

yunusum_bilmem

Kayıtlı Üye
eğer ele gecirilmek nasil birsey diyorsaniz astral seyahate bakin aynisi tek fark birinde bilerek cikiyorsunuz bedenden digerinde baska bir varlik kovuyo.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
denemeniz sizi bayğı korkutmuş.bunun bir sebebi sizin yanlış anlamayın tecrübesizliğinizden ve enerji azlığından gelmiş olabilir.çünkü siz bir dua ediyorsunuz ardından bu olayla karşılaşyorsunuz.böyle dualarda dahi korunma şart zira kime ne olacağı meçhul

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
gece yatarken tam uykuyla uyanıklık arasında gözlerimi açamadım ve uyanık olduğumun da farkındaydım.değişik bir enerji hissettim vücuduma girmeye çalışıyordu bu bana 3 yada 4 kez oldu farklı zamanlarda. astral seyahate mi çıkıyorum acaba dedim ama anladım çıkmadığımı engel oldum uyan uyan gözünü aç dedim çünkü o sırada hafif hafif uykuya dalarmış gibi oluyordu çok değişik bir histi pekte anlatamıyorum o yüzden ama bu yazıyı okuyunca bir varlık olduğunu daha iyi anladım.bu olaylar olunca ertesin gün unutuyordum sonraki günler aklıma geliyordu.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
gece yatarken tam uykuyla uyanıklık arasında gözlerimi açamadım ve uyanık olduğumun da farkındaydım.değişik bir enerji hissettim vücuduma girmeye çalışıyordu bu bana 3 yada 4 kez oldu farklı zamanlarda. astral seyahate mi çıkıyorum acaba dedim ama anladım çıkmadığımı engel oldum uyan uyan gözünü aç dedim çünkü o sırada hafif hafif uykuya dalarmış gibi oluyordu çok değişik bir histi pekte anlatamıyorum o yüzden ama bu yazıyı okuyunca bir varlık olduğunu daha iyi anladım.bu olaylar olunca ertesin gün unutuyordum sonraki günler aklıma geliyordu.

Bence uygulamaya devam etmeliydin. Amma korunmanı yaparak. Sabah uyandığında 7 kere, duayı yaptığında 7 kere, her ihtimale karşı gece yatdığında 7 kere ayetel kursiyi okuyup üzerine üfür. O zaman sana yaklaşamaz. Belki de sen yalnış anlamışsındır kötülük değil, iyilik yapmak istemiş. Ama her ihtimale karşı korunma şart dediğim gibi.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye

Bence uygulamaya devam etmeliydin. Amma korunmanı yaparak. Sabah uyandığında 7 kere, duayı yaptığında 7 kere, her ihtimale karşı gece yatdığında 7 kere ayetel kursiyi okuyup üzerine üfür. O zaman sana yaklaşamaz. Belki de sen yalnış anlamışsındır kötülük değil, iyilik yapmak istemiş. Ama her ihtimale karşı korunma şart dediğim gibi.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
her gece 7 kere ayetel kürsi okuyan insandım ama zaman geçtikçe okumaz oldum ne olur ne olmaz yine alışkanlık haline getireceğim geceleri korkudan yatamıyorum

AJA

Elit Üye
Bu duayı neden okudunuz öncelikle bu önemli.Sonrasında şerli mi kötümü bunu anlamak herzaman kolay olmuyor.Ki duanız için geldiyse korkmadan devam etmeliydiniz.İyi niyette olan bir varlık sizin bedeninizi ele geçirmeye kalkmaz bu da başka bir ayrıntı.Böyle durumlarda güçlü bir maneviyat gerekiyor.Yani kaş yapiyim derken göz çıkarmamak kaçınılmaz olabilir.Dikkat.

İyi forumlar :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sen okuduğunda terslikler oluyorsa yani sen bu durumdan rahatsız oluyorsan okumayı bırak ve kendini korumaya bak ve birşey okurken ne niyetle okuduğuna çok dikkat etmelisin.Ayrıca neden gece çöp atmaya gidiyorsun ve korkuyorsun?

yunusum_bilmem

Kayıtlı Üye
Sen okuduğunda terslikler oluyorsa yani sen bu durumdan rahatsız oluyorsan okumayı bırak ve kendini korumaya bak ve birşey okurken ne niyetle okuduğuna çok dikkat etmelisin.Ayrıca neden gece çöp atmaya gidiyorsun ve korkuyorsun?

Sahurda hep çöp atarım. Ayrıca normalde anlattıklarım olmasa mümin cin old. Kanaat getirmemiş olsam korkmazdım. Hatta umursamazdım. Ben aslında onlara zarar verenlerin başına gelenleri bildiğim için tırstım.

yunusum_bilmem

Kayıtlı Üye
Bu duayı neden okolmuyor.Ki duanız için geldiyse ...

cinler dumansız öz ateşten yaratılmışlardır. Ateş insanın yaratıldığı durgun toprak gibi sakin değildir hırçındır ve yaklaşan herşeyi kül eder. Bu yüzden okuduğum bir cin sohbetindeki melik(kral) cin'in dediği üzere cinlerin nefside insanların ki gibi değil daha hırçındır. Küçük bir iltifat bile o nefsi gurur ile şahlandırıp benzine değen kıvılcım gibi cin'i hızla kafirlerden edebilir.