kıyılmak üzere olan bir yuvayı kurtarmak için yardım edin lütfen

makbule2

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hayırlı akşamlar benim kızım iki yıl önce mutlu bir şekilde evlendi ne oldu anlayamadım şu an damat evi terk eti ve boşanma davası actılar lütfen bana bu konuda yardım edin boşanmamaları için yardımlarınıza açıl ihtiyacım var kime nasıl ulaşırım bilmiyorum bu konuda çozum bekliyorum

dexter

Elit Üye
İnsanların kararlarına dışardan 3. bir kişi olarak karışıyorsunuz ve daha ayrılma sebeplerini bile bilmiyorsunuz, sebebini bilmediğiniz ve sizin içinde bulunmadığınız bir meselede bu kadar önde rol oynarsanız eğer, yapılan edilen tüm uygulamaların hayır sağlayacağını sanmıyorum.

Sitemizde bir çok uygulama var, fakat anladığım kadarıyla siz sadece bu sebepten ötürü bizleri bulmuşsunuz, yani uygulamaları kendi başınıza yapabileceğiniz yeterli bir bilgi seviyesinde değilsiniz. Sitedeki uygulamaları incelemenizi tavsiye ederim.

Eğer ki birine ihtiyacınız varsa; Forum yöneticileri, Urum veya Yule'ye özel mesaj gönderiniz.

Aşağıdaki verdiğim linklerden ulaşabilirsiniz.
Urumhamatahayil;
http://www.gizlimabet.com/member.php?u=12
Yule;
http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1

AJA

Elit Üye
Ah işte o kadar önemli bir konu ki bu.Ailelerin ayırmak yada birleştirmek için gitttikleri hocalar medyumlar say say bitmez.Ne üzücü.Bu yüzden o kadar çok aile yıkılı ki.Ben şahsen hayatımda bir defa bir hocaya gitti.Eve orda şahit olduklarıma bilgilerime rağmen şok oldum..Neler yapılıyor neler.Sevgili dexter ın da dediği gibi üçüncü şahıssınız.Bırakında kendileri karar versinler

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
konuyla ilgili farklı açıdan bakmayı deneyin cünkü hersey bu hayatta bizim istedigimiz gibi gittigi sürece hayatın amacından çıkar belirli döngüde belirli iyi veya kötü olaylr olmalı sınav diye tabir ettigimiz bir sistem vardır ve bu bizler için yapılmış bir sistemdir bunu kabullenmemiz lazımdır ozaman güzellikleri hayatımıza çekebiliriz kabulleniş ve boyun eğme bu noktada bizim için farklı yolllara gitmekten daha iyidir dua dışınnda farklı uygulama vs arayısı içerisine girmemeniz daha hayırlı olacaktır RABB'den gelen herşeye razı olma aksi oldugu sürece bu durumunuzdan daha farklı bir olay daha kötü bir olay ile karsı karsıya kalabilme durumu daha fazladır
tavsiyem size sadece kabullenin ve dua edin kabullenip razı olma durumunda ve bu süre zarfında dua etmeniz bu durumu tersine döndermede farklı uygulamaya yönelmenizden daha etkilidir unutmayınki herşey RAB'bin dilemesiyle oluyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siz boşanmalarını istemiyorsunuz bu durumun hayırlı bir durum olmadığını düşünüyorsunuz kendi bakış açınızdan bakıyorsunuz ama bir de onların bakış açısından bakmaya çalışın.Sizin için hayırlı gözükmeyen bir durum belki onlar için hayırlı bir durumdur.Belki boşanmaları onların açısından hayırlı bir durumdur.Sorunlu bir ilişkiyi devam ettirmek daha büyük sorunlara yol açar.
Bırakın kızınız ve damadınız kendileri için en hayırlısı neyse onu yapsınlar.Belki kızınız boşandıktan sonra daha çok mutlu olacak.Ya da hiç boşanmayabilirler araları düzelebilir.

Siz karışırsanız işler daha kötü bir hale dönebilir.Syn.Dexter'in dediği gibi siz 3. bir kişisiniz ve olaya dışarıdan müdahale etmek istiyorsunuz.Olayın içinde ki kişilerin neler yaşadığını bilmiyorsunuz o yüzden müdahale etmemek daha iyidir.

Dualar edin Yaratıcıdan kızınız ve damadınız için en hayırlısı neyse onu isteyin.

4

43887

üstelik 2 yıllık kısa dönem gibi bir evlilik süreci içerisinde oldukları gözüküyor büyük bir ihtimal ortada çocuk da yoktur,umarım ki yoktur, birde bu açıdan düşünmenizi öneririm kızınız için daha zor zamanlar...ki bir ilişkide eğer sevgi saygı bitti mi o evliliği yürütmenin manası kalmıyor ,zamana bırakın su akar yolunu bulur misali kendi kararları doğrultusunda ilerlesin siz tabiki büyükleri olarak hem kızınızın hem damadınızın arkasında olduğunu gösterin ,ama böyle arkadaşların dediği gibi üçüncü kişi olarak farklı uygulamalara yönelmeyin ,eğer ki şüpheleriniz varsa da bakım yaptırabilirsiniz...sevgiyle...