Ben Ne Yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxbademxx

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eşim her gün içiyo ve beni aldatıyo 3 yaşındada oğlumuz var altın damlası gibi birde bir akıllıki sormayın. birde benim karşıma geçmiş kuranı kerim üzerine yemin ediyo ağlıyo seni seviyorum diye çocuğunun üstüne anasının bacısının üstüne yemin içiyo hayatımda kimse yok diye.dün gece eve gelmedi dostunu aradım kadın erkek gibi konuşuyo belli pavyon karısı .Ben bu beladan bu pislikten nasıl kurtulcam ya yardım edin bana

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
canımm çok üzüldüm..içim acıdı.Peki sen bu adam içmese, sağa sola gitmese, sana baksa istiyor musun? Ona karar ver önce..Bu adamın bi de dostu var öyle mi? Hala eve mi geliyor? İnanamıyorum..Bu adama madden bağlı mısın çocuk haricinde? Ona göre bu adamı istiyorum ya da istemiyorum diyeceksin..Çırpın çırpın nereye kadar insanı kanser eder bu adam..Sitede var bir şeyler, ama önce ne istediğine karar ver bi..Sen oğlum için düzelsin hidayete ersin diyeceksin değil mi? Hissediyorum..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet sitede madde bağımlılığı için bilgiler vardı.Sanırım alkol sorunu çözülürse gerisi çorap söküğü gibi gelir.Tanıdığım biri vardı,arkadaşları ve ailesi için herşeyi yapacak,enerjisini ve imkanlarını gözü kapalı iyiliklerine adayan biriydi.Alkol bağımlılığından sonra neredeyse başka biri oldu.Gündüzleri aynı adam ama alkolden sonra başka birine dönüşmesini gözlemlemek kadar üzücü ve şaşırtıcı bir durum yok.Bağımlılıklar insanların gerçek yüzleri ve kişilikleri üstüne çöreklenmiş melun bir yılan ve kara bulutlar gibidir adeta.Bu sorun çözüldükten sonra inanıyorum ki ailenize tekrar huzur gelecek.Allah ailenizi korusun.

xxbademxx

Kayıtlı Üye
evet dürüst olmak gerekirse bu adama 7 yılımı verdim herşeyimizi ortaya koyduk işyeri açtık para kazandık bmw x5 e bile bindik sonra herkeze para yakışmıyo sen kimsin demeye başladı içmeye başladı şimdi iflas ettik arkadaşlarıda defoldu gitti kendine gelince pişman oluyor.içiyo bar çıkışında alkollu kim varsa bir birini götürüyo sevgi yok cinsellik var bunlarda ama bunu rahat bırakmıyorlar.akşam olunca içkiciler çağırıyor buda gidiyo.ne hale geldik evi taşıdık falan derken şimdi borç içindeyiz.ama canıma tak dedi ve canım yanıyo nefes alamıyorum biz bizeyken çok iyi ikili oluyoruz herkez hayran kalıyo anlaşa biliyoruz.Bir şeyler paylaşıyoruz.Seviyorum tabi onu maddende bağlıyım ona bi nevi çünki iş bulamıyorum yaşın 30 sa çocuğun varsa bütün kapılar kapanıyor yüzüne

xxbademxx

Kayıtlı Üye
alkolu bırakmak için hap aldım gizli gizli içirdim alkol alınca fenalaşmış hemen eve geldi ölüyodum nerdeyse o an oğlum ve sen aklıma geldin dedi eve geldiğinden cidden korkmuştu ve 2 gün işten eve gitti geldi ama rahat bırakmıyorlar diyorumya dünde eve gelmedi kirayı ben ödüyorum eşyalarıda ben aldım diyo gitcek biri varsa sen git diyo içim hem kin hem acıyla dolu hamileyken bile beraber çalıştık beraber işimizi yürüttük özünde aslında çok iyi ama alkole ve zinaya gelince anında değişiyor hayır demiyor.büyükler hocaya falan götürdüler birşeyler yapıldı geçmiş zaman hepsi ters döndü bozduk sonraşerbetli adam birşey olmuyor.

dido06

Banlı Kullanıcı
cok zor bı durum gercekten hayyta basıma gelmesınden enkorktugum sey hadı anne baba sorunu gecıyoda evlı olunca esının yoldan cıkması aldtması felan kaldrlack bısey deıl kendıne aıt bı gelırın ısın gucun varmı kardesım önce buna bakalım evet bosan demek kolay ama çözum bu deıl kocası sevıyo cocugun babası o bataga ıyıce batmayıda ıstemıyo burdan akıl vermek kolay ama önce cogunu ve kendını dusuncek yarın parasızlk ıyıce gelıcek oyusden calısmıyosa ıse felan gır aılenden destek ıste esınde eger ayılınca pısman oluyosa zamnla duzelır ama önce burnunu ıyıce surtmesı lazım ....

ne yapılabılır bılmıyorm ama bı yuva sonucta bu arkdsa yardımcı oalbılcek kısler varsa mutlaka bısıler yapmalı bence :(

xxbademxx

Kayıtlı Üye
Açıkcası ailem dağılsın istemiyorum ben üvey anne elinde büyüdüm nedemek olduğunu iyi bilirim hep itildik hor görüldük ablamda 2 evliliğini yaptı şimdi onun kızıda özluk üveylık olayını yaşıyo kız 10 yaşında ve gizli gizli ağlıyo ben oğluma bunu yaşatmak istemiyorum daha çok küçük hayata 1-0 yenik başlasın istemiyorum.

xxbademxx

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim destek olan herkeze ben sinir hapıyla duruyorum zaten kendimide bırakmış değilim bu arada çocuğuma karşı güçlü olmam lazım ağladığımı hemen anlıyor ne oldu anne diyo ozaman içimden parça kopuyor

xxbademxx

Kayıtlı Üye
ablam mersinde annem üvey baba elinde çekiyo kadın öz babamıda geçen yıl kaybettim sadece manevi olarak yanımda olabilirler.bende muhasebedan anlıyorum çalışıyodum 3 yıla kadar ara verince bı daha bulamıyosun ama iş arama sitelerine cv mi verdim arıyorum iş bilmiyorum güçlü olmam lazım bu işin içinden nasıl çıkcam ne yapacam bilmiyorum saçmalamakta istemiyorum inanın bazen insan mantıklı olamıyor ve daha çok hata yapıyor ama benim ailem söz konusu hiçbi o....için evimi dağıtmak istemiyorum ama buna alkolde eklenince daha zor oluyor birde hastalık kapma ihtimalimide düşünüyorum her türlü pislik var çünki böylelerinde

peril

Kayıtlı Üye
kocana baqlama büyüsü yap kendine baqla olmadı havas bölümünden fln geri döndürmeye fln calış oda olmadı

sen yap demiyorumdiyememde ztn ama=ben olsaydım cocuumu alıp ben gidiyorum ne halin varsa gör derdim.:D ama sen deme boşver öyle olursa kendimi suclu hissederim...

awra

Banlı Kullanıcı
Çok üzüldüm ne yapabiliriz acaba....sana güçlü ol diyeceğim ilk etapta sonrası gelir inan.. Allah mazlumuna yardım ediyor..

hira

Kayıtlı Üye
off ya canım sıkıldı,çok üzüldüm inan.Allah yardımcın olsun.İçkiyi buraktırmak için dualar vardı.Onu okusan ve ya ne yapabiliriz ki,hay Allah
Eve bağlama gibi dualar var burada onlardan okusan mutlaka faydasını görürsün.O arkadaşlarada okumalı bişiler aramasınlar diye eşini.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ekonomik seviyeniz uygunsa katlanmayın tabiki ama malum türkiye şartlarında yaşıyoruz.
çocuğum için ayrılamam ise hiç doğru değil. çocuk bu ordamda daha sağlıksız yetişecektir.

kalmak zorundayım ve durumu değiştirmek zoundayım diyorsanız.

içkinden kurtulması için du yazdım sitede bir ona bakın yerini hatırlamıyorum yine böyle bir mesajda yazmıştım birde tıbbı bir çözümü var

eczanede satılıyor ilç yemeğine ktıyorsun içki içinde sanki aleji oluyor gibi doktora gidincede içkiden diyor her içki içtiğinde kötü oluyor kokudan bırakıyorlar içkiyi

başka kadın için yapacaklar sitede eve bağlama ayırma gibi metodlar onları deneybiliriniz.

ekonomik eviyeniz uygunsa bir medyumada başvurabilirisniz

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
Adminim Urumum cok dogru yazmis. diger arkadaslarda bayagi destek olmuslar. helal olsun, Allah razi olsun.
ama "badem" kardesim, birde ben sana nacizane fikrimi önereyim, ben yakin cevremden, arkadaslarimdan bire bir sunu görüp ögrendim, sahit oldum ki, bu gibi durumlarda, kadin bir is sahibi olursa erkek kuzu kuzu eve baglaniyor.
kadin bagimsiz olup, pisirikligindan, acizliginden, zavalliligindan siyrilmis ve kendi ayaklari üzerine basip, emin adimlarla ilerlediginde, erkek öyle bir yola geliyor, öyle bir imana geliyor ki... inan bana canim. bütün dünyada bütün piskologlar kadin güclendigi zaman erkegini tutabilir. en kuvvetli baglamabüyüsü, en büyük zafer, S E N kendi degerini bilip S E N olman. pavyon kadini diye hor görmüyorum. haddime de degil, ama kadinda degil suc senin esinde. o pavyon kadini olmasa, digeri olacak hayatinda. atölyede calisan, yada ev kadini, yada kuaför, tezgahtar falan filan.... anlicagin, kadin insafli ciksa bile adam da is yok. tabiiri caizse, yolunu sasirmis birkere. Allah islah etsin.
lütfen cocugu bahane etme. sen bunu bilincli yapmiyosun, gururuna yediremedigin icin cocugun arkasina saklaniyorsun ki, cogu kadin bunu yapiyor. bu sartlar altinda o cocuk ne kendine nede sana hayri dokuncak sekilde, saglikli bir sekilde kisiligini gelistiremez ki canim benim. 3 yasinda, bu yaslarda yasanan olaylari cocuk piskolojisi harfiyen kayit ediyor.
bu arkadaslarin dedikleri, ve bu forumda paylasilan bir cok dua ve uygulamara cok güveniyorum. Tabii ki önce Allah. ama en önemlisi, cocugu bakabilecek biri bulursan, aileden arkadaslarindan, bir ise girsen inan ki, ve yeminle söylüyorum o kocayi muma cevirirsin. Vallahide billahide. Allah sana ve o yavruya yardim etsin. dualarim seninle ve yavrunla. Allah o yavrunun hatirina o adamcigi islah eder insallah:)

kurupyer

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eşim her gün içiyo ve beni aldatıyo 3 yaşındada oğlumuz var altın damlası gibi birde bir akıllıki sormayın. birde benim karşıma geçmiş kuranı kerim üzerine yemin ediyo ağlıyo seni seviyorum diye çocuğunun üstüne anasının bacısının üstüne yemin içiyo hayatımda kimse yok diye.dün gece eve gelmedi dostunu aradım kadın erkek gibi konuşuyo belli pavyon karısı .Ben bu beladan bu pislikten nasıl kurtulcam ya yardım edin bana
Merhaba
ben foruma 1 hafta önce katıldım ve forumu ilgiyle takip ediyorum durumunuza çok üzüldüm akşam kitapları karıştırdım size elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağım ama uygulama yapabilecekmisiniz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kardeşim...36 yaşındayım, çalışıyorum, bir çocuğum var. Eğitim seviyeni bilmiyorum ama eğer çocuğa bakacak bir komşu bir akraba bulabilirsen kendine uygun bir iş illaki bulursun. çalışmak ayıp değil, artık çocuklar bile para kazanan anneyi seviyorlar, herkes uyandı yani.. Benimle kalana minnettarım evde kalıp da bana eziyet edene ise ilaç verirdim. Bağlama büyüsü yapardım, ishal yapardım ki evden çıkamasın.. Alkolu bırakması içinbir ilaç varsa o ilaca devam et, bırak kendini ölüyor gibi hissetsin, ilaçsa illaki iyi gelir. Çocuk için katlanmak ne derece doğru ben kendimi çok yargıladım, en sonunda cep telefonuma keydettim bir gün konuşmamızı. Oğlum beni suçlarsa al bu senin baban, bu yüzden ayrıldık diyeceğim..Biraz sinsice ama vicdanen içim rahat..Sen maddiyatını toparla, bu adam sana hastalıkta bulaştırır kendini koru. Sen hastalanınca demez benden di diye, ne iftiralar atar. belll ki kendinde değil baksana..Sitede dolaş haber ver sonra bize.

xxbademxx

Kayıtlı Üye
dynamic veecringül ve diğer arkadaşlarım sağolunya allah hepinizden razı olsun nasılda morel verdiniz bana ailemden daha duyarlısınız vallahi ngözüm yaşardı böyle insanlar kaldımı artık diyesim geldi sağolun.İş arıyorum zaten 2 aydır ama ekonomık kriz vurmuş milleti bulamıyorum cv gönderiyorum fax çekiyorum inş bulıcam evde oturup bir mucize bana yaklaşsın demiyorum inş bulurum aramayada devam ediiyorum.kendime E.F.T yöntemini yapıyorum 3 gündür büyülere gelince yanlış yapmaktan korkuyorum arapça yazmayı bilmiyorum mesala ayşe oğlu ahmet( oğlu )nasıl yazılır bilemiyorum birde ters dönerse diye korkmuyo değilim en etkilisi hangisi sarımsak büyüsü var o kolay geldi birde kilitle bağlama kilitle bağlama işi biraz zor gibi geliyor bakıyorum ne yapabilirim sitede bana göre birşeyler varmı diye hepinize teşekkür ederim sağolun yanımda olduğunuz için kendime ayrı bir güven geldi bee

iklim_su

Kayıtlı Üye
badem canım çok zor bi durum umarım bi an önce bi iş bulursun ve doğru bi kara veririsin..ama çoğugum için katlanmalıyım,dayanmalıyım gibi bi düşünceyi yanlış buluyorum ben..emin ol o ortamda çok daha zarar görücektir..

xxbademxx

Kayıtlı Üye
badem canım çok zor bi durum umarım bi an önce bi iş bulursun ve doğru bi kara veririsin..ama çoğugum için katlanmalıyım,dayanmalıyım gibi bi düşünceyi yanlış buluyorum ben..emin ol o ortamda çok daha zarar görücektir..
canım bu mantıkda değilim ama anne olanlar anlar beni insan bazen git geller yaşar ve ben özlük üveylik ortamında büyüdüğüm için ne olduğunu biliyorum.Evde özelliikle çocuğun yanında kesinlikle tartışmam şahitte olmamıştır.una çok dikkat ediyorum bizler kavgada büyüdüğümüz için hala etkisini yaşıyoruz. ki zaten şu anda gidecek yerim yok siz eve gelin ben gidiyorum dedi bakalım neler olacak

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hayırlısı bademim, Allaha emanet ol. Başın dik olsun, onurunu gururunu kaybetme. İllaki iş bulacaksın kimse aç kalmaz. Kriz diyorlar ama hala bi sürü iş değiştirden is bulan var .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...