Deep web

partos

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internetin karanlık yüzü olarak bu olaya biraz inmek istedim.Mide kaldırıcı şeyler olmasına rağmen ilginç videolarla karşılaştım sizce bunların gerçeklik payı nedir şuan 1.katmandayım sanırım çoğu garip ayin ve rütieller le karşılaştım sizce bunlarda gerçeklik payı olabilir mi?Deep web i burada açmak istemiyorum çünkü çok sakıncalı ve zararlı içeriklerde bulunuyor bilinler için soruyorum?

Ulas149

Kayıtlı Üye
Evet gerçekten çok tuhaf şeyler var deep webte. özelliklede şu kendilerini su yüzüne çıkarmayan tarikatlar. ben girmedim virüs bulaşır diye ama merakda etmiyorum değil
siz proxy ayarı yaparak mı girdiniz yoksa direk yapmadanmı girdiniz?

isyankarreis

Kayıtlı Üye
Evet gerçekten çok tuhaf şeyler var deep webte. özelliklede şu kendilerini su yüzüne çıkarmayan tarikatlar. ben girmedim virüs bulaşır diye ama merakda etmiyorum değil
siz proxy ayarı yaparak mı girdiniz yoksa direk yapmadanmı girdiniz?

Chrome Kullanıyorsanız Zenmate uygulamasını İndirerek Girebilirsiniz. DNS'Den Daha Basit Açıp Kapatmak Çok Basit

albus

Kayıtlı Üye
deep'i tai daha önce açmıştı, çok konuşuldu bir bak konularına.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar internetin karanlık yüzü olarak bu olaya biraz inmek istedim.Mide kaldırıcı şeyler olmasına rağmen ilginç videolarla karşılaştım sizce bunların gerçeklik payı nedir şuan 1.katmandayım sanırım çoğu garip ayin ve rütieller le karşılaştım sizce bunlarda gerçeklik payı olabilir mi?Deep web i burada açmak istemiyorum çünkü çok sakıncalı ve zararlı içeriklerde bulunuyor bilinler için soruyorum?

- 1.katmanda bulunan içeriklere herkes erişebiliyor o yüzden pek fazla gerçek ve parapsikolojik içerik bulunmaz.Gördüğünüz o ayin ve ritüellerin çoğu kandırma amaçlı yapılmış olabiliyor.

- 1.katmanda genellikle cinsel içerikli şeyler ve korkutma amaçlı içerikler bulunur.Katman sayısı yükseldikçe gerçeklik payı artan içerikler,paranormal içerikler artar.Ama diğer katmanlara erişmek zordur.Uzman yazılım mühendisleri bile uzun süre uğraşlarla ve bir çok tehlikeyi göze alarak 4 ve 5.katmana kadar çıkabiliyor.

-Deep web genel olarak internetin karanlık yüzü dense de deep web'in de karanlık bir tarafı vardır.Şuan Deep web'e küçücük çocuklar bile girebiliyor o yüzden önemli e-booklar,içerikler,konular diğer katmanlarda bulunuyor. :)

Astre

Kayıtlı Üye
Tor Browser, dışında bildiğim kadarı ile Deep Web'e girilemiyor. Virüs konusuna gelirsek Tor Browser'ın son versiyonunda bir dosyayı indirmek istediğinizde tarayıcı uyarı veriyor, dahası Deep Web'de bulunan kitapların bir çoğu indirmeden de okunabiliyor, bu tür kitaplara büyü kitapları da dahil.

Örnek bir görüntü:

Ekli dosyayı görüntüle 5988

Ekli dosyayı görüntüle 5989

foxx

Banlı Kullanıcı
bunlar yanıltma sistemi olarak kullanılır.diger bir adla zombie sistemdir.her kisinin bilgisayarı diger bir süzgeçten geçer zombie ağ üyesi olursunuz.kisisel veritabanı kaydınız olusturulur.tor browser istihbarat birimleri tarafından gelistirilsede bu gizlilik saglamaz.saglıyor diyenler internet ortamından duyarak hareket ediyor. bilinen 5 seviye ortamı var.indirilen her bir belgenin icinde tanınmıyacak sekilde istihbarat 9 kademeli kisiler tarafından yakalanmıyan yazılım ve virüsler mevcuttur.tor browserin kullanma amacı baska bir sistemden sizi içeri sızdırmak.çok para kazandırabilirim suikastlar ödül black market kiralık katil +18 vahset seyler.bir tür bagımlılıkk aklınıza gelicek herşey mevcuttur.herkesin gidebilecegi en son derece 4 dür.5 level icin secilirsiniz agın üyesi olmanız icin.suda varki giriş yaptıgınız anda birtür legal sistemde veritabanından bilgileriniz cekilip 8 seviyede yayınlanır.buda bilgisayar korsanlarının özel verileri kullanmasıdır.bilmeyenler bilgi edinebilir yazdıgımdan.deb web ile ilgili her yerde aynı seyleri okur durursunuz.girerken 2 kez dusunun.mafyadan farkı yoktur kolay gelsin.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
tor browser la girmeniz en güvenlisidir.
ama unutmayın ki oda bir yere kadar , girerken mutlaka usb , webcam gibi şeyleri çıkarın usta hackerlar yerinizi bulabiliyor
ama en önemlisi webcam mutlaka çıkmalı yoksa sizin webcam a bağlanıp sizin görüntünüzü canlı olarak yayınlıyolar.
daha derinlere inmek için en güvenli yöntem linux işletim sistemi olan bir pc den girmek , windows malum özel hayata dair saygısı zerre olmayan bir kuruluş.
5.seviye yani marianas web için belli başlı şeyler yapmak zorundasın.
tam emin değilim normalde 5 seviye var diye bilinir ama 6,7,8 de varmış.
ulaşılamamasının nedenide başka bir şey yaparak girilmesi.
oda internet kablonuzu bir aletle direk olarak iletişim kablosuna bağlamak.
bu olduğunda sistem sizi açığa çıkartır ve sizi ziyaretçi sıfatı ile algılar.
bu en derine inmeye değer biri olduğunuzun kanıtıdır.
kabul görme işleminden sonra tor browser ın bile ulaşılamayacağı ciddi işlerin döndüğü biryerdesinizdir artık.

not : Lanet olası federallere dikkat

özellikle deeb web in chat bölümünde çok var federal polisler.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Katılıyorum, TOR BROWSER ile girmek daha iyidir. Sadece 1 tane dezavantajı var. O da hem avantaj hemde dezavantaj olarak da kullanılabilir.

IP vs. gizleyip dünya çağında her hangi bir kullanıcı ile yer değiştirmeyi sağlar.IP gizleme vs. YAPMAZ! Sadece yer değişikliği yapar. Bu da hem avantajdır hemde dezavantajdır.

Dezavantajı: Yer değişikliği yaptığı için;

---> X kullanıcısının (SİZ) IP' si: 1.1.1.1 olsun.
---> Y kullanıcısının (Dünya) IP' si: 2.2.2.2 olsun.

Programı açtıktan sonra rastgele dünya çapında 1 IP hedef alır kendineY kullanıcısının IP'sini "sizinmiş" gibi gösterir ve bu şekilde internete girmenizi sağlar. Bu güzeldir, çünkü ne halt ederseniz edin (kabaca) suçu siz değil "Y kullanıcısı yani 2.2.2.2" IP' si işler.
Her şey güzel hoş ama şöyle bir noktası var programın, yer değişikliği olduğu için Y kullanıcısına da sizin IP' niz verilir. Eğer o sizin yaptığınız gibi DeepWeb' te cocuk istismarı vs. ya da başka bir yasa dışı işlem yaparsa, sonuçlarından siz sorumlu tutulursunuz.

Program kusursuz ama en iyi yöntemin bu olduğuna karar verilmiş..
Saygılarımla, gogolisk.

Cezayirlacivert

Kayıtlı Üye
tor browser ı indirdim. fakat ilginç bişiler göremedim. ben acayip, illegal, marjinal şeyler görmek istiyorum yaa :D napmalıyım?

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
tor browser 3dk bir ip değiştiriyor.Gerekli yetkililerde tor browser'i bildiklerinden o kişiye hedef almıyorlar.takibe alınıyor yoksa tv de internette haberi çok dönerdi kimsede tor kullanmazdı o yüzden öyle bir sıkıntısı yok :) ama siz deep web de dolanmayın orası için bir şey söyleyemem her türlü pislik mevcut.Bu sabah baya araştırdım 3 saat gibi tam mikrop yuvası gerçekten dedikleri gibi internetin lağım çukuru.Ölüye tecavüz,çocuk ********************su,silah satıcıları,kiralık katiller,sahte pasaport,bomba siparişleri,tarikatlar,terör örgütleri vb. adi pisliklerle dolu şeyler mevcut(muş).Yani dedikleri gibi düzgün insanların orada yapacak bir şeyi yok anca başlarına bela alırlar :D

codzombi

Kayıtlı Üye
ben pek bişey göremedim iki üç igrenç ötesi sayfa bulunamıyor yazılı resimler dışında . alt seviyelere girebilen var mı ki bide linklerin çogu çalışmıyor o da ayrı bi sıkıntı ..

jokerrrr

Kayıtlı Üye
sayın f411 bu belgeleri elde ettiğin .onion adreslerini özel mesaj yoluyla zahmet olmaz ise ulaştırabilirmisin ?Burda paylaşman pek doğru olmaz anlasılan.

downland

Banlı Kullanıcı
Eskiden bir arkadaş karanlık tip denilen birinden almış bu cd şeklinde.İçinde deep webin jpeg formatında fotoları videoları vardı.Katman olayını zaten siz anlamıyorsunuz girdkçe siteler karışıyor bi bakmışsınız dörttesiniz atıyorum.(yani dur bide 5 e çıkıyım gibi bir şey yok)Bu fotolarda 4.ncü seviyeydi sanırsam.Her neyse içinde adamı karanlık toprağa gömüp yılanlarla vahşeti,bebeği timsaha av edip karnındayken xray gibi bir cihazla çekme,katolik kilisede yapılan sıradışı ayinler,her evde bulunan veya 5 10 liaraya alınacak şeylerle yapılan mayın tarzı patlama yapacak kimyasal bombalar,amerikada bi bölgede bulunan uranyum yuvası falan ilginç şeyler.Ha sakın çocuk erotik sitelerine girmeyin en çok aranan siteler orası .Tor,linux,dns işlemez o zaman .Çünkü child **************** sitesine girdiğiniz anda bi kere onbin tane virüs bulaşıyor virüsü koyanda polis .Aklınızda bulunsun.Flashta bi resim olucaktı bulursam koyarım ,nete falan baktım da nette yok o adamdan almıştım bi bakıyım .

maxcod

Banlı Kullanıcı
Chrome Kullanıyorsanız Zenmate uygulamasını İndirerek Girebilirsiniz. DNS'Den Daha Basit Açıp Kapatmak Çok Basit

Zenmate ile deep web'e giremezsiniz :D bir proxy eklentisidir bu. google'a deep web yazıp ararsanız karşınıza çıkacaklar deep webde olmayan ancak deep webden alınmış olabilen ancak internetin görünür tarafında yayınlanan içeriktir. Proxy nin normal yöntemden farkı, girmek istediğiniz sitelerin sizin bağlantınız dışındaki sunuculardan açılıp sizin bilgisayarınızda görüntülenmesidir.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben hep daha google deki bilgileri tam bilmiyorum deep web neyime diye düşünmüşümdür :) ama meraktan girdim 1 kez .ve alışılmışlığın dışında olan .onion kullanımı zor bir taban. Arama motoru yok. Sanki binanın iskeletinde dolaşır gibi...

foxx

Banlı Kullanıcı
tor proxy ip girenleri kurtarmaz gereken acıklama notu bıraktım.sanalda kimlik gizlemek manuel yada programlarla yapılamaz yaptıklarını sananlar yanılırlar.gercek ip gizlemek böyle degildir. halbuki baglanan kisiler

gercek adres kimligi ile baglantıyı gerceklestirir soyle sistemaik kodlar

99.105.741.11 ornek rastgele ip adresiz diyelim bir program aracılı ile baglanıyorsunuz ve ülkeniz america oluyor

41.298.10.54 gibi vs hatta mac klonlama yapıyorsunuz maskeleme sistem proxyleri tespit eder kaynak bilgilerini sürekli gonderir

tarama olarak ilk baglantı gerceklestirdiniz adresinize ulasılır.şifreleme gecersiz olur.ve buda bilmeyenler icin hayal kırıklıgıdır.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Eğer ciddi siteler istiyorsanız internete "Tor tarayıcısının girdiği web siteleri" veya "deep web siteleri" yazarsanız, çoğu bilgiye en azından görsellerine sahip olursunuz. Normal şekilde gözükmez, o browser' dan girince açılır.