Rüya mı açıklarmısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rüya tabiri iyi olan biri kısaca söyleyebilirmi.
Rüyamda kendi okulumun önümdeydim ve garip bir şekilde müzik dinliyordum ama bu hani korolara eğitim veren adam gibiydim ellerimle birşey yapıyordum cok kısık bir müzikle yani sadece ellerimi oynatıyordum havada yağmura dönük gibiydi karanlıktı ve yağdı yağıcak etrafa bakıyordum ve sol tarafa baktıgımda ilk başta siyah bir köpek gözleri ile birlikte bana bakıyordu sonra korkmamaya çalıştım onun arkasındanda bembeyaz bir köpek geldi onun yanına sonra uyandım siyah olan küçük beyaz olan biraz kurtu anımsatıyordu Yorum yazan herkese teşşekkür ederim bu arada rüyada koro örnekti tek başımaydım

Faros

Kayıtlı Üye
Rüyada köpek görmek yakın çevredeki dostlara ve düşmanlara delalet edebilir.

4

43887

kendimce bir yorum yapmak istedim:) üzerinizde çözüm getiremediğiniz bir takım sorunlarla başbaşa olduğunuz gözükmekte ve siz bu sıkıntıların üstesinden gelmek istiyorsunuz gayrette etmektesiniz kara bulutlar ve havanın huzursuz hali ;sıkıntılı ruh halini ellerinizi hareket ettirmeniz ne kadar zor da olsa bundan bir şekilde kurtulmak için çabalarınızı gösterir,köpek görmeniz ise dost anlamına gelir tabi havlamayan ıssırmayan köpek size bu konuda dost elini uzatacak yada tavsiyelerde bulunacak birinide gösterebilir uyarıdır rüyada... (şu anda kafanızı yoran bir sorun varsa onunla ilişkilendirebilirsiniz rüyanızı )...sevgiler...

bluelake

Kayıtlı Üye
ruyamda uc kopek gormustum yillar once,hala hatirliyorum ruyayi.film gibi.kopekler dizlerime saldirip isirmaya calisiyorlardi.hatta oyleki,uyandigimda dizlerim aciyordu.ruyadan birkac gun sonra uc kisiden butun hayatimi etkileyecek buyuk bir kotuluk gordum.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Yorumlar için saolasınız ama benim rüyamda köpekler sadece bana bakıyordu

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Rüyalar ve semboller kişiye özeldir,ancak kendiniz yorumlayabilirsiniz. anlattığınızdan kimse bir anlam çıkaramayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...