Astral seyahet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eric ae

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum arkadashlar Benim bi takim sorularim ve sorunlarim var Astral seyahet hakkinda cok uzatmadan konuya gecmek istiyorum.
oz olarak

Astral seyahet yapmaya calishiyorum her shey guzel , yolunda konsantrasyon super rahatlayip gevsiyorum hic bir sey dusunmuyorum bi sure geciyor derinlestigimi hissediyorum sonra ellerim uyusuyor,ters etki yapiyorum, bir sure sonra birden birileri gozume isik tutormush gibi oluyor,konsantre oluyorum isik buyuyor devleshiyor her tarafi sariyor muhteshem parliyor ve her taraf titremeye basliyor deprem gibi birileri tam alnimin ortasinda sertce bastriyormush gibi hisssediyorum heyecanliymishim gibi hissediyorum kalbim yerinden cikicak gibi 2 kalbim varmishda diger biride gobegimin uzerindeymish gibi ))) yukari dogru cekildigimi cok net hissediyorum konsantrasyonumu hic bozmuyorum ve hic bir shey dushunmuyorum her sey super tam bu arada birileri goz kapaklarimi zorla aciyor sanki tutamiyorum gozlerim acilinca konsantrasyon falan her shey mahv oluyor cok uzucu bir olay
bu nedir arkadashlar lutfen yardim edin :(((

sorularim sunlar
kalbin gobek atiyormus gibi sizde de oluyormu ?
ne kadar zamanda uzmanlasha bilirim ortalama bi zaman yani ?
ne kadar uzaga , ne kadar uzun sure gide bilirim ve bu ne kadar tehlikeli ola bilir?

simdilik bunlar ))

forumda yeniyim bir yalnisim olduysa aff ola )

4

43887

syn eric ae,astrale çıkış sırasında herkesin farklı şekilde yaşadığı bir takım olayları yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla son cümlenizde birileri gözkapaklarımı zorla açıyor tutamıyorum demenizde çıkış sırasındaki sizin yaşamış olduğunuz evrelerden biri ama bu sırada gözlerinize odaklanmayıp çıkışı imajine ederseniz olur gibime geliyor birkeresinde bende de deprem etkisi olmuştu hatta astrale çıkıyorum dedim kendimce ve tavandaydım size önerim yaşadığınız durumları düşünmeden ağrı sancı vs.direk çıkışı düşünmeniz bir kerede böyle deneyin, ki ben yaşadıklarınıza göre deneyim yaparak başaracağınıza inanıyorum...

sorulara gelince kalbinin hızlı atması çıkış evresindeki semptomları gösterir endişelenmeyin.
deneye deneye uzmanlaşırsınız kimisi 1-2 denemede başarılı olurken kimisinde uzun zamanlar alıyor ama sizi bu süreç yıldırmasın ,inanın.
ilk denemelerinizde özellikle evden çıkılmaması tavsiye edilir daha sonraki denemelerinizde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz uzaya,yıldızlara erişebilirsiniz:) sevgiler...

AJA

Elit Üye
Zaman kavramını da açıklarmısınız ? Bizim zamanımıza paralel mi yoksa ruyadaki gibi mi ?

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
Nedir bu astral ya da astral seyahat tanımlayabilir misiniz?
Ve lütfen bilgi bulabilirsiniz deyip arama tavsiyesi ya da link paylaşmayınız, ben benzer şeyleri oldukça okudum geçmişte;
Özellikle kendi deneyimi olanlardan rica ediyorum?
Ne oluyor ya da ne umuluyor? ne olması-gerçekleşmesi umuluyor ve ne sonuç üretiyor?
Bi yerlere gidiliyorsa nasıl algılanıyor oralar;
Örneğin dünya içinde yolculuk yapıp başka bi oalya eşzamanl ışahitlik edebiliyor musunuz?
Tam olarak ne anlıyoruz ya da nalıyorsunuz bunlardan?
Bu kadar çıkılıp gidilip-gezilebiliyorsa bu deneyimi ngetirdiği fenomenler yad abilgi anlam yığınları-çıktıları ya da verileri olmalı değil mi?
Acaba bunu doğru anlıyor muyuz? Acaba astral seyahat düşüncenin ve bilincin farkında bile olmaksızın düşünme esnasında yaptığı etkileşimleri tanımlıyor da biz böyle mi yorumluyoruz;
Tüm bunun/bunların yetkin bilgisi ve anlatımı nedir örneğin;
bana bunun oldukça tutarsız ya da saçma gelebildiğini ya da anlaşılamayan bi bilgi yığını gibi geldiğini belirtmeliyim; Kişi farkında olarak beden dışı ya da beden dışındaymışçasına deneyimler yaşayabilir ama tam bi farkındalıkla tıpkı rüyadaymış gibi fizik olarak/maddesel tanımlanamayan bi gerçeklikte açık bilinçle bunu bu gerçeklikle de uyarlayarak ve eşletirerek yani uyanıklığı ile bağlantılı ve aktarımlı bi yolculuğu nasıl deneyimleyebilir ben bunu anlamıyorum; Fiziksel evren ya da eşit bilgi ve deneyim olmayacaktır o gerçeklikte ki uykuda da yada bilinçdışı düşüncelerde olanalr budur ve bunlardır zaten benim anlayışımda; Başka bi gerçekliği bilinçli oalrak bu gerçeklikte iken paylaşmak ve yaşamak ne kadar mümkün;
Açıkçası bizim anlayışımızda bunlar olur- bunlar kişi farkında olmaskızın da zaten yaşanıp durur;
teşekkürler, iyi forumlar;

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
Nedir bu astral ya da astral seyahat tanımlayabilir misiniz?
Ve lütfen bilgi bulabilirsiniz deyip arama tavsiyesi ya da link paylaşmayınız, ben benzer şeyleri oldukça okudum geçmişte;
Özellikle kendi deneyimi olanlardan rica ediyorum?
Ne oluyor ya da ne umuluyor? ne olması-gerçekleşmesi umuluyor ve ne sonuç üretiyor?
Bi yerlere gidiliyorsa nasıl algılanıyor oralar;
Örneğin dünya içinde yolculuk yapıp başka bi oalya eşzamanl ışahitlik edebiliyor musunuz?
Tam olarak ne anlıyoruz ya da nalıyorsunuz bunlardan?
Bu kadar çıkılıp gidilip-gezilebiliyorsa bu deneyimi ngetirdiği fenomenler yad abilgi anlam yığınları-çıktıları ya da verileri olmalı değil mi?
Acaba bunu doğru anlıyor muyuz? Acaba astral seyahat düşüncenin ve bilincin farkında bile olmaksızın düşünme esnasında yaptığı etkileşimleri tanımlıyor da biz böyle mi yorumluyoruz;
Tüm bunun/bunların yetkin bilgisi ve anlatımı nedir örneğin;
bana bunun oldukça tutarsız ya da saçma gelebildiğini ya da anlaşılamayan bi bilgi yığını gibi geldiğini belirtmeliyim; Kişi farkında olarak beden dışı ya da beden dışındaymışçasına deneyimler yaşayabilir ama tam bi farkındalıkla tıpkı rüyadaymış gibi fizik olarak/maddesel tanımlanamayan bi gerçeklikte açık bilinçle bunu bu gerçeklikle de uyarlayarak ve eşletirerek yani uyanıklığı ile bağlantılı ve aktarımlı bi yolculuğu nasıl deneyimleyebilir ben bunu anlamıyorum; Fiziksel evren ya da eşit bilgi ve deneyim olmayacaktır o gerçeklikte ki uykuda da yada bilinçdışı düşüncelerde olanalr budur ve bunlardır zaten benim anlayışımda; Başka bi gerçekliği bilinçli oalrak bu gerçeklikte iken paylaşmak ve yaşamak ne kadar mümkün;
Açıkçası bizim anlayışımızda bunlar olur- bunlar kişi farkında olmaskızın da zaten yaşanıp durur;
teşekkürler, iyi forumlar;

ya da izninizle ben ilgi görmezi için bu sorularımı konu yapacağım;
burada konu altında cevaplanmayabileceğini düşünüyorum;

Eric ae

Kayıtlı Üye
syn eric ae,astrale çıkış sırasında herkesin farklı şekilde yaşadığı bir takım olayları yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla son cümlenizde birileri gözkapaklarımı zorla açıyor tutamıyorum demenizde çıkış sırasındaki sizin yaşamış olduğunuz evrelerden biri ama bu sırada gözlerinize odaklanmayıp çıkışı imajine ederseniz olur gibime geliyor birkeresinde bende de deprem etkisi olmuştu hatta astrale çıkıyorum dedim kendimce ve tavandaydım size önerim yaşadığınız durumları düşünmeden ağrı sancı vs.direk çıkışı düşünmeniz bir kerede böyle deneyin, ki ben yaşadıklarınıza göre deneyim yaparak başaracağınıza inanıyorum...

sorulara gelince kalbinin hızlı atması çıkış evresindeki semptomları gösterir endişelenmeyin.
deneye deneye uzmanlaşırsınız kimisi 1-2 denemede başarılı olurken kimisinde uzun zamanlar alıyor ama sizi bu süreç yıldırmasın ,inanın.
ilk denemelerinizde özellikle evden çıkılmaması tavsiye edilir daha sonraki denemelerinizde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz uzaya,yıldızlara erişebilirsiniz:) sevgiler...

cok tesekkur ederim nefretiti, cok yardimci oldun, bir suredir ugrasiyorum,sanirim tum zorlukllarin neredeyse sonuna geldik :) ve umarim o gun geldiginde kendimi tutupda evden dishari cikmam :) tekrar tesekkur ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...