'Cin çağırma' oyununda dehşet

kuvve

Kayıtlı Üye
bu haberi az önce okudum haber sitelerinde var sanırım musallat olmuşlar

Korkunç olay Meksika'nın güney batısında bir köyde yaşandı. Alexandra Huerta (22), erkek kardeşi Sergio Huerta (23) ve kuzenleri Fernando Cuevas (18), üzerinde harfler, rakamlar, ve evet-hayır simgelerinin bulunduğu bir tahta üzerinde 'cin çağırma' oyununa başladılar. Kısa süre sonra,
üçlü garip sesler çıkarmaya ve halüsinasyonlar görmeye başladı.

Trans haline geçen gençleri, aileleri önce -sözde- şeytan çıkarma ayini için yakındaki bir kiliseye götürdü. Ancak kilisenin papazı gençlerin düzenli kilise cemaatinden olmamasını gerekçe göstererek yardım etmeyi reddetti.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
[video=youtube;L9yC5NnkVvE]https://www.youtube.com/watch?v=L9yC5NnkVvE[/video]

partos

Kayıtlı Üye
Bişey sorabilirmiyim haberin kaynağı nedir? obsesif bir bozukluk olup olmadığı kesin mi?

melankolik

Kayıtlı Üye
Cin musallatı, ouja tahtası ile ruh çağırdıklarını sanmışlar, Cinlerde öpmüşler, bir fakelik aramayın bence gerçek.

cyberuid

Kayıtlı Üye
oyun yazmışsınız fakat bu bir oyun değil sekiz sene önce aynı aptallığı bende yaptım hem de birçok kere hala etkileri devam ediyor..

asterix

Kayıtlı Üye
Özellikle gençlerin bu tür şeylerle ilgilenmleri çok tehlikelidir ,genç insanlarda kişilikte dissosisasyon denen bölünme ortaya çıkıyor,çok kolay obsede olabiliyorlar bu tür çalışmlar (ouija) deneyimli ve ileri yaşta kişilerin yapmalılar bence.

striker

Kayıtlı Üye
Bu video 1.000 kişiyi etkileyebilirse amacına ulaşmış sayılır. Bize kadar ulaştığına göre sanırım kat kat fazla kişileri etkileyebilmiş. Söylenecek söz yok, umarım herkes birgün aydınlanırlar.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Ouija boradlar internette peynir ekmek gibi satılırken, tişörtlere resmi basılırken nasıl böyle birşeyin olmamasını bekleyebiliriz ki?

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Ouija boardlar internette peynir ekmek gibi satılırken, tişörtlere resmi basılırken nasıl böyle birşeyin olmamasını bekleyebiliriz ki?

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bu seytanı öldürmek en az 20 gün süre biliri kişinin 15 cm yakınında etrafına cok kuvvetli mumlar yakılarak sayı olarak 50 yada 70 adet varlık kesin öldürülebilir papazın cagırdıgı hüdamlar görevliler bile güclü bedene girmiş varlıgı ırgalamaya bilir bu yöntemi 100lerce kez denedim sonuç kesindir