Cinlerle Sorunları Olanlara Bir Misal (Tavsiye)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cinlerle sorunları olan kavgası olan arkadaşlara tavsiyelerim onlarla iyi geçinmeleridir.Onlarla fazla uğraşmamalılar..Size bir cin zarar veriyorsa yalnız olduğunuz birgün onlarla konuşmaya çalışın,neden size zarar vermek istediğini sorun,kendinizin bir düşman olmadığınızı dost olduğunuzu,size kötülük yapmamasını vs.vs. anlatmaya çalışın.Cinler sizin konuştuklarınızı duyarlar.Size cevap verirler ama bunu kimi duyar kimi duyamayabilir.Deneyin bu tavsiye mutlaka işe yarayacaktır.Belki merhamete gelirler size kötülük yapmayı bırakırlar.Ama dikkat edin kandırılmayın.Şunu unutmayın ki her kötünün içinde mutlaka bir iyilik duygusu vardır.Siz o kötünün içindeki uyuyan merhameti uyandırın ve bunu açığa çıkarmalısınız.
Sağlıcakla kalın...

Semiyail...

enesuynk

Kayıtlı Üye
bende kendi tecrübelerimi söylemek istiyorum , eğer bir cin size zarar vermek istiyorsa bunun başlıca sebepleri vardır . ben genel olarak cinleri verebileceleri zaralara göre sınıflandırırım bu sınıflandırma 1 ile 10 arasındadır

zarar görmediği taktirde zarar vermeyenler = 10-9-8-7 bu kısım insanlara fazla ektileşimde bulunmayan cinler için kullanılır . bu grubun insana zarar vermesi için kendisinin zarar görmesi gerekir mesela hani gece dışarı sıcak su dökerken besmele çekin , közün üzerine su dökerken beslemele çekin örnekler çoğaltılabilir . gibi şeyleri çoğumuz duymuşuzdur işe o durumlar bu grupla ilgilidir o anki yapacağımız yanlış bir hareket onların zarar görmesine sebep olabilir . bu durumda zarar gören cin bize zarar vermek isteyebilir durumun şiddeti , verilen zararın şiddeti ile orantılıdır . bu kısım yapılması gerek şeyler bu tip olaylarda dikatli davranılması yeterli

ufak etkiler sonucu küçük musallat vakaları = 6-5-4 bu kısım ise bizim yaptığımız küçük eylemler sonucu musallat olan cinler , nedir bunlar en basitinden fal bakma , ufak büyüler yapma , haset vs. bu kısım pek zararlı sayılmaz en bariz özellikleri insanları korkutmaktır , etkileri halüsinasyondan ileri geçmez yani fiziksel bir tekpi meydana gelmesi çok nadirdir . bu kısmın en büyük zayıf noktası cesarettir . evet cesaret bu kısmın bütün etkinliğini bitiren duygudur .

büyük musallatlar = 3-2-1 bu kısım en tehlikeli olan kısım diye adlandırılır , bu kısım her daim bir amaç için hareket eder öldürmek , delirtmek , felç geçirtmek yani pek hoş olmayan şeyler . lakin bu kısmın musallat oranı düşüktür . büyük bir etki olmalıdır gerçekleşmesi için mesela tabiri caiz ise sağlam bir büyü veya onlardan birinin ölümüne sebep olma yani bu kısım kafasına buyruk musallat olmaz , böyle bir vakayı atlatmak için malesef tek gerekli şey cesaret değildir . hastanın inancı ve profesyonel bir yardım gerekmektedir .

bu arada yazılanlar için bende birkaç şey yazmak istiyorum . sevgili arkadaşımızın yazdıklarını zannımca doğru değil sebebini hemen açıklayayım . yalan söylenmesi ihtimali o kadar yüksek ki güvenmek aptallık olur diye düşünüyorum . lakin bunlar benim düşüncülerim tabiki arkadaşımızda birşey biliyor ki konuşuyor diye düşünüyorum yani tecrübeleri vardır illaki bişey diyemem . bu yazdıklarım benim tecrübe ve araştırmalarıma bağlıdır zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler . İyi forumlar dilerim

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.enesuynk,siz hiç şöyle bir söz işittinizmi:(Tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır).Bu sözü benim anlattığım konuya yorumlarsanız hem daha iyi anlayabilirsiniz.

enesuynk

Kayıtlı Üye
dediğim gibi ben tecrübelerime dayanarak konuşuyorum , bir kızın intiharına sebep olabilecek bir varlığın sözle yola gelmeyeceğini biliyorum , dediğiniz doğru olabilir ama durum bu hadi sözle yola getirin , bazen acımasız olmaya zorlanıyoruz . bazen savaşmaya zorlanıyoruz . bende isterdim savaşlarda mermiler yerine karanfiller kullanılsın ama değil .

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Düşmana kurşun sıkman için önce elinde iyi bir silahın olmalı sonrada hedefe iyi nişan almalısın ki işİ tam bitirebilesin ki herkesin elinde bir silah olsa herkes herkesi yok ederdi ve sonra kan davasına dönüşürdü çünkü kimse sahipsiz değildir.Sen bir cini öldür bakalım senin hayatın ne olur?Silahı olmayan veya silahını kullanamayan bir musallatlı hastanın yapacağı en iyi şey belkide anlattıklarımın hiç olmazsa bir denemede olsa yapılmasında ne sakınca olabilir.Bunun sonucunun ne olacağını kimse bilemez.Bakarsınız düşmanlık yerini dostluğa bırakır.Belki hastanın söyleyeceği bir söz cinleri çok etkileyecektir.Ben bu konuyu laf olsun diye açmadım.Benimde kendime göre tecrübelerim ve yaşadıklarım şahittir ve tecrübelerime dayanarak yazdım konuyu.Size soruyorum yaşatmakmı öldürmekmi daha güzeldir.Madem ortada bir savaş varsa sen o savaşı kazanamadıysan o zaman beyaz bayrağı çekmek zorundasın.

albus

Kayıtlı Üye
Bu tavsiyeleri verirken nedenini,niyesini iyice açıklamanız gerekmekte.
İnandırıcı olmalı yani.
"Bakarsınız düşmanlık yerini dostluğa bırakır" ne demek? Nasıl bir tavsiye bu?
Yakında bir cin olduğunuza inandırabilirsiniz beni :D :D Şunları ikna edeyimde bizi kovalamasınlar dercesine :D

Tavsiye; Öğüttür, yol göstermedi, tecrübelerin sonucudur. Bu sözler hangi tecrübelerin sonucu?

Arkadaşlar bence böyle açıklanmamış sözde tavsiyeleri tiye almamak gerekir. Bizim tecrübeli üyelerimiz belli. Sorununuz varsa bakım yaptırırsınız, tecrübeden "tavsiye" alırsınız..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.enesuynk:Burada açılan konu bir misal olarak zor durumda olan elinden birşey gelmeyen bir yardım almayan bir insanın kendini kurtarması için yapacağı bir davranışdır.Aksine bir insan cinlerin verdiği zarara karşı kendini koruyabiliyorsa elinde silahıda olsa cinlerin hepsini kökünden temizleyecekde olsa yaşatmak ve doğru yolun ne olduğunu gösterbilmek ve ikna edebililmek ve onları öldürmek yerine dostça ayrılıp onları yaşatmak ve bu güzel davranışı gösterebilmek nedir sizce? Bu davranışla belkide en iyi insan sensin.Çünkü sen o gün onları bağışlayıp öldürmediğinde sana bir ödül olarak dönebilir.Çünkü af etmek büyüklüktür.Sn. enesyunk,senin bu gösterdiğin davranışa karşılık belki sana bu elektrik su yol gibi geri dönebilir.Çünkü unutmaki bir canlı idama götürülse sonra bir mucize olsa o idamdan af edilip kurtulsa bu anı ve kurtulmasına sebeb olanıda hayatı boyunca unutmaz.Çünkü herkezin canı kendine tatlıdır.Hiçbirşey sebebsiz değildir.Önemli olan senin sebebinin ne olduğudur.Hayırmı işledin? şermi Niyetin ve amelin ne ise dünyada ve ahirette onu görürsün.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn albus. Ben arkadaşlara yardımcı olmak adına açılan konuda yazılanlar yeterince açık ve anlaşılır anlatılmıştır.Konuyu anlamadıysanız veya konu hakkında bilgi sahibi olmadan veya bilinçsizce karşılık verilmemesini size bazı arkadaşlara tavsiye ederim.Onun için konuyu dağıtmaya gerek yok bu tavsiyeyi yapan yapar,yapmayanda yapmaz daha fazla uzatmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

albus

Kayıtlı Üye
Atarlanma hemen :D
Belki dediğin doğrudur, belki değil.
"Yapan yapar yapmayan yapmaz" demek doğru mudur bilemem. Modlarımız karar verir buna..

veli219

Kayıtlı Üye
sizce cinlerde marhamet duygusi varmidir? heleki insanlara karsi ben bilmiyorum ama gercekten duygusal yaklastiginda onlari etkilermiyiz bende bu soruyu cok merak etmistim .

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Tamam sn.albus sen cinlerinle savaşmaya devam et.Sağ kalırsanız savaşı kazanırsanız savaşın sonucunu da buraya yazarsınız.Ben kendimden size örnek vereyim.Bundan 20 yıl önce cinler beni rahatsız ederdi korkutmaya çalışırlardı Hepside Hristiyan Yahudi ateist karışıktı ve bir kaç taifeydi.Onlarla uzun süre uğraştım mücadele ettim okumalarla dualarla muskalarla ayakta kalmaya çalıştım çok sıkıntılar çektim.Sonra müslüman cinler bana yardım ettiler,bana onları öldürmeyi öğrettiler ve ben onların hepsini öldürmek için hepsini biraraya getirdim.sonra tam öldürecekken affetmek büyüklüktür sözü beynimde yankılandı ve ben cinleri öldürmekten vazgeçtim.Bu davranışıma karşılık onlar çok etkilendiler tam ölürken yaşamak nasıl bir duyguydu acaba?bundan dolayı beni çok sevdiler benimle dost oldular ve içlerinden 1578 kişi müslüman oldu diğerleri kendi dinlerinde kaldılar ama onlarda çok iyiler ve saygılılar.Cinler eğer bir insanı çok severlerse gerçekten çok saygılı oluyorlar.O günden sonra sen bizim kardeşimizsin hakkını helal et dediler.Beni en çok duygulandıran davranış birçoğunun müslüman olmalarıydı. çünkü o gün ölselerdi kafir olarak cehenneme gideceklerdi.Yaşatılan ve doğru yol gösterilen bir varlıkta olsa Peygamber efendimize ümmet olduysa bundan güzel mutluluk olamaz.

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
insanlar ve cinler arasında duygu etkilenme anlama olayı çok farklıdır bence,insan dediğimiz şey,bilinmeyene yönelme,merak,isteme,arzu vs. ama cinlerde yalan söylemek yaygın olduğu ve insanlar gibi çok merak huyu olmadığı için pek bu sözlerle kolayca tava gelmezler,zaten iyi bir cin,kalbinde zerre iyilik olan bir cinde baştan insana zarar vermez

veli219

Kayıtlı Üye
öncelikle sen 1578 cini müsülman ettiysen harika bravo allah razi olsun , gercekten bu kadar cini müsülman etmek yada sözünü gecirmek siradan bir insanning yapacagi bir sey degil wallah .
yok ben onlara savasicam demiyorum ben hayatimda bir kez bile cin cagirmadim sadece bu sitede olsun yada baska yerlede ne bilim youtubedeki videolardan izdegim kadariyla kafir cinlerin cok kötü müsülmanlari yic sevmedigini okumustum . bende bo konulara daha yeniyim bu soruyu cok merak etmistim onlarla gercekten dost olabilirmiyiz diye bonun cevabinida almis oldum yawas yawas ögrenecez artik .
bir kez daha tebrik ederim seni arkadasim .

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
bu söylediklerin pek inandırıcı gelmiyor :) okadar hoca var 1 tanesiyle zor baş ediyor,sen binlerden bahsediyorsun :) herhalde senin sorunların var gibi dostum,cinler bu kadar basit ve güçsüz varlıklar değildir,o verdiğin rakamda cinler sana bir saldırsa tozunu bulamazlar,bir dinsiz cin müslüman olmaz kolay kolay

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Konu nereden nereye geldi, daha fazla uzatmaya gerek yok arkadaşlar.Kimse inanmak zorunda değildir.Şunu unutmayınki ALLAH herşeye kadirdir.Hayırda şerde ALLAHtandır.Kullarına hidayet veren odur.Onun hikmetine sual olunmaz.Buna hiç kimse söz edemez.ALLAH dilese dünyadaki herkesi müslüman yapardı.Ama biz bu dünyada imtihandayız.