gece gördüğüm enteresan rüyaların sebebi nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar,son zamanlarda özellikle sabaha karşı rüyalarımda çok cinsel içerikli beni mutlu eden her gün değişik biriyle beraber oluyorum,son zamanlarda çok arttı,sen ergensin normaldir demeyin sakın,yaşım 33,daha önce korkutulmalar yaşamıştım,artık korkmuyorum,hocayada gittim bende nazar olduğunu falan söyledi,her neyse yaklaşık 2 haftadan beri hergün cinsel içerikli rüyalar görüyorum,uyandığımda o mutluluk devam ediyor,5 gün önce eski kız arkadaşımın yüzüyle gördüm,sinirlenip küfür ettim, o sen değilsin,birden sinirlendi ve o an boğulma korkutulma yaşadım,ama gene ayı rüyalar devam ediyor,tam sen kimsin diye sorucam soramıyorum aklımda ama unutuyorum,2 gün önce benle olmak istiyormusun falan dedi,benle evlen,bende senle evlenmek istiyorum dedim bunlar öyle kalıcı kaldıki aklımda,sorum şu erkek cinlerde bir erkeğe aşık olabiliyormu?periyse yada her neyse inancım gereği evlenmem ama o rüya okadar gerçekki onu hissediyorum,yanımda toplu iğne ile yatıyorum,iğne ile batırdımı onu hapsedebiliyormuşsun diye duymuştum,şu sıralar işlerim pek iyi gitmiyor borçlarım çok rahat nefes alamıyorum,birde gece yarıları zevkli rüyalar görünce psikolojim bozulmaya başladı,gündüz bunalım bittim ahmet,gece oh dünyalar benim ahmet,varmıdır bundan kurtulma yolu?ne bileyim rüyada bilinçlenme yolu?

PunK

Kayıtlı Üye
İşte bunlar hep bilinç altı! Cinsel içerikli bir şey izlemişsinizdir o aklınızda kalmıştır veyahut cinsel isteğiniz vardır. Biraz fazla konuştum sanki :D

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
cinsel içerikli film veya cinsel istek herkes duyar,bu doğanın kanunu,eğer bu rüyalarda bir tuhaflık olmadığını bilsem bunu cinsel forumlarda paylaşırdım,ama paranormal bir sitede paylaşıyorsam paranormal bir olay olduğunu düşünüyorum :)

enesuynk

Kayıtlı Üye
sürecle halledilebilecek bir olay olduğunu düşünüyorum , başlangıç olarak yatmadan önce 3 ayetel kürsi 3 ihlas 3 felak 3 nas okuyum herbirinin sonunda avcunuza üfleyin hepsi bitikten sonra vücudunuzun elinizin gittiği kadar yeri sıvazlayın yani mest edin bir manada . sonra kendinize hakim olmaya gayret edin . yatmadan önce belden aşağı soğuk suyla yıkamak yararlı olur . bunları 1 hafta boyunca deneyin yararlı olacaktır eminim , saygılarımla

La-edri

Kayıtlı Üye
Cinsel icerekli rüyalarin bilindigi üzere ********************grafik filimlerle alaksi yoktur, siz ya cinselliginizi bastirmissiniz yada baska bir sorununuz var, bu olaydan dlayi neden hocaya gittiniz onuda anlamadim hoca napacakki, sizi iyice bir dellendirecek tabiri caiz ise, cinle münasebete giriorsun yok bilmemne napiyorsun yok cinle evlisin vsa tarzi sacma sapan seyler söyleyece. Hos bana göre buna bile gerek yok, zamanla gecer..

enesuynk

Kayıtlı Üye
Cinsel icerekli rüyalarin bilindigi üzere ********************grafik filimlerle alaksi yoktur, siz ya cinselliginizi bastirmissiniz yada baska bir sorununuz var, bu olaydan dlayi neden hocaya gittiniz onuda anlamadim hoca napacakki, sizi iyice bir dellendirecek tabiri caiz ise, cinle münasebete giriorsun yok bilmemne napiyorsun yok cinle evlisin vsa tarzi sacma sapan seyler söyleyece. Hos bana göre buna bile gerek yok, zamanla gecer..
ihtimalleri göz önünde bulundurmak gerek , mesela benim bir arkadaşımda aynı dertten muztaripdi ve altından papaz büyüsü çıktı . temkinli yaklaşmakta fazda ama ama dediğiniz bir noktada doğru bu cinci hocalar her konultuğuna sende cin var derler olsun yada olmasın buda insanda paranoya hali yaratır , olmasa bile artık olur :)

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı

cinselliğimi bastırma gibi bir çalışmam yok evet bir sorunum var zaten onuda yazdım,bu sebeple gitmedim başka sebepten gittim,bunlar son haftalarda yaşadıklarım,hocaya gitme sebebim ayrı bir konuydu,eskilere dayanıyor,bu tür rahatsızlık yaşayanlar tek ben değilim,bazı belirtiler buna uyuyor,birşeyler biliyorsanız paylaşın bilmiyorsanız zamanla geçer gibi nasihat etmeyin,nasihatten ziyade işin boyutu önemli,bazı insanlar vardır,okadar sıklıkla yaşarki banyodan çıkamaz,bunun sebebini ya doktora giderek çözmeye çalışırlar yada başka sebeplerle neden olan metafizik olaylar ile hocaya giderler,eleştiri yapmayı okadar çok seviyorsunuzki yok film izliyorsun yok normaldir,sırf mesaj yazayım mesaj hakkım çoğalsın diye ne var bunda ocuksun büyüyünce geçer gibi lakayıt mesajlar yazmasanız ne güzel olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...