Son 2-3 gündür çok kötüyüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrendy

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 3-4 hafta önce tatil gelecek dinlenirim rahatlarım diye düşünüyordum ama şu son 2 günde ruh halim aniden değişti.Gece yatmadan önce hep bir akrep aklıma geliyor ve beni sokacakmış korkusuyla yatıyorum.Bu bende hiç olmazdı yeni olmaya başladı.Bunun dışında son rüyamda göya birisiyle kavga ettiğimi ama hakimin karşısında tüm suçu üstlendiğimi,kavganın tüm sorumlusu ben olduğumu anlattığımı ve 1 yıl hapis yediğimi gördüm.Mahkeme kararı böyle çıktı ama bu olaydan sonra elimi kolumu sallaya sallaya eve gittim.Apartmanımıza girdim(oturduğumuz ev değil ama burda oturuyormuşuz rüyaya göre).Sonra baktım ailemden kimse yok,telefonumu çıkardım ve babamı aradım.Böyle bir numara yok dedi kapattım.Adeta dünyam yıkıldı.O anda rüyadayken bile hissedebildim.Sonra kendimi farklı bir şehirde karakolun önünde buldum.Sonra ordan uzaklaştım bir köprünün altına geçtim.Daha sonra bu sabah kalktığımda terler içindeydim ve sersem gibiydim.Kahvaltı bile yapamadım daha da kötü oldum.Ama hiçbir zaman böyle kötü hissetmemiştim.Bunun sebebi ne olabilir diye düşünüyorum,anlam veremiyorum.Ne kadar dualar okudumsa ne yaptımsa hiçbir etki etmiyor.Yaratıcıma sığınıyorum.Her an bir ürperti geliyor gerçekten iyi hissetmiyorum.Bilgisi olan ya da yorum getirmek isteyen tüm arkadaşlardan yardım bekliyorum.İyi forumlar.

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Canınızı sıkan ama farketmediğiniz bir durum vardır belki. Akreplerle ilgili bir sey seyretmis yada duymus ve etkilenmis olabilirsiniz. Yoğun calıstıysanız belki de dinlenmelisiniz.

dugukann

Kayıtlı Üye
Bilinç altında birikmiş olayların bir duygu patlaması olarak açığa çıkması olabilir.Zamanla hafifleyip geçer diye tahmin ediyorum.
Geçmezse doktora görünmende fayda var.

Geçmiş senelerde şöyle bi olaya şahit oldum;Bir gün hastanede iken acile bi adam getirdiler.Adamın sorunu şu;adamın hiç bi sorunu yokken evde normal eşi ile birlikte oturuyorken adam birden hüngür hüngür ağlamaya başlamış krize girmiş.
Geçmişde yaşadığımız olayların nasıl bi duygu patlaması olarak karşımıza çıkacağı hiç belli olmuyor.

Ama olayın bi de şu yönü var bizi zorlamayan bu tür olaylar bize sıkıntıya soksada ruhen yeni açılımlar yapmamızı ve gelişmemizi sağlıyor.
Hayata farklı pencereden bakmak için gözlük vazifesi görüyor.

striker

Kayıtlı Üye
Bir olaydan sonra ben de buna benzer bir durumdan rahatsızım. Fare ve büyük olanı adını bile yazamıyorum, aşırı bir rahatsızlık duymaya başladım. Adı telaffuz edilince bile çok kötü irkiliyor ve uzun bir müddet kendimi kötü hissediyorum. O kadar büyük negatif olgular oluşturuyor ki, bu aşırı durumun etkisinden sanırım kurtulmak çok zor olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...